Alle fangster 1. juni - 31. juli

Artikkelen er over 7 år gammel
DEL

Meld inn din fisk:

Til telefon: 907 62 111

eller 481 41 566

Epost: redaksjonen@auraavis.no

I tillegg er det lagt ut lister på Furu Camping, Furu Campingsenter og Trædal Hotell og Turistsenter.

Del dine fiskebilder og historier på Drivafiske

Fiskebørsen vil bli oppdatert minst én gang daglig ved nye fangster.

Se også:

Alle fangster fra 1. august

Største laks | Største ørret

Fisker

Dag

Art

Sted

Agn

Kilo

Trygve Reistad

31. juli

Ørret

Ørsund

Flue

1,0

Erik Skamlien

31. juli

Laks

Røhjell

Flue

7,2

Åsmund Østvoll

31. juli

Laks

Bjørbekk

Flue

5,3

Bård Næss

31. juli

Laks

Driva

Mark

6,2

Kåre O. Stormoen

31. juli

Laks

Lønset

Sluk

6,2

Geir Børge Tangen

31. juli

Ørret

Romfo

Flue

2,0

Ola A. Leangen

31. juli

Laks

Tøfte elv

Sluk

5,8

Kåre O. Stormoen

30. juli

Laks

Lønset

Sluk

3,0

Stefan A. Søyring

30. juli

Laks

Ørsund

Sluk

8,3

Geir Atle Sørlie

30. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,5

Kim Johansen

30. juli

Laks

Almhjell

Sluk

3,3

Erik Bråten

30. juli

Laks

Kleivhølen

Mark

10,0

Espen Brunvoll

30. juli

Laks

Lønset

Flue

8,8

Per Erling Raknes

30. juli

Laks

Tøfte elv

Spinner

5,0

Kim Johansen

29. juli

Laks

Ørsund

Sluk

3,2

Erik Bråten

29. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Erik Bråten

29. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,5

Jan Kjell Hoel

29. juli

Laks

Bjørbekk

Sluk

4,5

Anders Gilberg

29. juli

Ørret

Øyaflønet

Flue

1,1

Sven Erik Bølum

29. juli

Brunørret

Øyaflønet

Sluk

1,7

Juha Pousi

29. juli

Laks

Ørsund

Sluk

5,2

Thomas Buschor

29. juli

Laks

Fale

Sluk

4,1

Erik Bråten

29. juli

Svel

Sande

Mark

1,5

Erik Bråten

29. juli

Ørret

Sande

Mark

1,5

Markus Rosenborg

28. juli

Svel

Ørsund

Sluk

2,9

Markus Rosenborg

28. juli

Ørret

Ørsund

Sluk

1,3

Viggo Nerland

28. juli

Laks

Sande

Flue

3,1

Erik Bråten

28. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Erik Bråten

28. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,5

Lars Flesvig

27. juli

Laks

Romfo

Flue

8,5

Arnt Gjerde

27. juli

Laks

Gikling

Flue

7,5

Lasse Lindved

27. juli

Laks

Bruhølen

Wobbler

7,5

Jon Andersen

27. juli

Laks

Rønningan

Flue

3,3

Robert Nerhoel

26. juli

Laks

Lønset

Mark

4,5

Ivar M. Skagen

26. juli

Laks

Drivdalen

Sluk

9,3

Hans P. Paulsen

26. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,0

Hans P. Paulsen

26. juli

Brunørret

Litjdalselva

Mark

1,3

Sigmund Flateng

26. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

5,2

Richard Urbas

26. juli

Svel

Litjhølen

Flue

2,0

Tore Dahl

26. juli

Ørret

Breiåhølen

Flue

1,5

Poul Lindved Sørensen

26. juli

Laks

Storhølen

Wobbler

7,0

Lasse Lindved Sørensen

26. juli

Laks

Storhølen

Wobbler

4,5

Rune Torsmyr

26. juli

Laks

Tøftemuren

Spinner

8,2

Leiv-Inge Røe

26. juli

Laks

Grændsenhølen

Sluk

6,2

Kjell Fossum

26. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,4

Thomas Buschor

25. juli

Laks

Fale

Sluk

6,7

Petter Birkheim

25. juli

Laks

Brakkneset

Tube og søkke

3,6

Jon Karl Kleve

25. juli

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,9

Bjørn Bjerke

24. juli

Laks

Strømmen

Sluk

3,0

Petter Birkheim

24. juli

Laks

Brakkneset

Tube og søkke

3,1

Roy Arne Stenvold

24. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,8

Tore Dahl

24. juli

Kludd

Gikling

Flue

5,0

Kurt Bürger

24. juli

Laks

Sone III

Sluk

3,9

Kurt Bürger

24. juli

Ørret

Sone III

Sluk

1,3

Robin F. Molstad

24. juli

Svel

Sande

Mark

1,0

Rune Damstuen

24. juli

Kludd

Tøfte elv

Flue

5,0

Ola A. Leangen

24. juli

Laks

Tøfte elv

Sluk

9,0

Bjørn Hyldbakk

24. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

5,2

Per Grensen

23. juli

Kludd

Lønset

Mark

3,5

Morten Winther

23. juli

Laks

Skorgen

Flue

8,0

Kjell Otto Hansen

23. juli

Laks

Kleivhølen

Mark

6,5

Kurt Bürger

23. juli

Laks

Sone II

Sluk

6,5

Odd Nordgård

23. juli

Laks

Stavhølen

Sluk

5,0

Sigvard Bruseth

23. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

8,0

Sigvard Bruseth

23. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

3,0

Geir Atle Sørlie

23. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,5

Marius Lie

23. juli

Svel

Sjøllandneset

Sluk

2,5

Henrik S. Søyring

23. juli

Laks

Ørsund

Sluk

9,2

Jarle Molstad

23. juli

Kludd

Sande

Mark

4,2

Jan Erik Moen

23. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

6,2

Serge Dumont

23. juli

Laks

Litjhølen

Flue

6,4

Serge Dumont

23. juli

Laks

Litjhølen

Flue

6,3

Hans Petter Paulsen

23. juli

Laks

Prestelva

Mark

3,4

Per Martin Feldborg Jensen

23. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,8

John Rødsjø

23. juli

Ørret

Postmestern

Sluk

0,9

John Rødsjø

23. juli

Laks

Postmestern

Sluk

5,0

Rune Molstad

23. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Rune Molstad

23. juli

Ørret

Prestelva

Mark

1,0

Hans Petter Paulsen

23. juli

Kludd

Sande

Mark

5,0

Jarle Molstad

23. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

4,0

Jarle Molstad

22. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,3

Geir Hammer

22. juli

Laks

Tvisthølen

Flue

4,7

Svein Tøgersen

22. juli

Kludd

Teinøra

Spinner

5,7

Svein Tøgersen

22. juli

Laks

Teinøra

Spinner

3,7

Jørgen Skårbrevik

22. juli

Laks

Hovenøran

Spinner

5,8

Peder Vullum

22. juli

Ørret

Sande

Mark

1,5

Marius Lie

22. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

5,7

Erik Smiseth

22. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

5,1

Tonny Strand

22. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Lars Lindstad

22. juli

Laks

Hjelle elv

Sluk

7,5

Asbjørn Holten

21. juli

Ørret

Litjhølen

Sluk

1,1

Gert Hansen

21. juli

Laks

Sandebolken

Spinner

5,3

John Rødsjø

21. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

9,0

Erik Smiseth

21. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

3,0

Sverre Nilsen

21. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

3,1

Odd Nordgård

21. juli

Laks

Stavhølen, Gravem

Sluk

7,0

Robert Løvik

21. juli

O.laks

Postmestern

Flue

3,5

Svein Tøgersen

20. juli

Laks

Hovenøran

Spinner

3,2

Jon Karl Kleve

20. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,3

Jan Solstad

20. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

3,0

Jan Erik Moen

20. juli

Laks

Sandebolken

Sluk

5,5

Tore Gravem

20. juli

Laks

Ottem

Sluk

7,0

John Rødsjø

20. juli

Laks

Hestneset

Sluk

7,5

Robert Løvik

20. juli

Laks

Postmestern

Flue

3,0

Jan Pettersen

20. juli

Laks

Torva

Sluk

4,1

Herman Moen

20. juli

Svel

Blindjohølen

Sluk

2,0

Bjørn Hyldbakk

20. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,4

Robert Løvik

20. juli

Laks

Langhølen

Flue

7,5

Markus Rosenborg

20. juli

Laks

Ørsund

Sluk

7,1

Markus Rosenborg

20. juli

Kludd

Ørsund

Sluk

3,1

Sverre Sunde

20. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,3

Jarle Molstad

19. juli

Ørret

Sande

Mark

1,6

Ole Wölner

19. juli

Laks

Torva

Sluk

4,9

Jørgen Skårbrevik

19. juli

Svel

Lykkjehølen

Spinner

1,2

Mikael Carlson

19. juli

Laks

Øyaflønet

Flue

6,2

Kåre Tjugum

19. juli

Laks

Sandebolken

Sluk

4,5

John Rødsjø

19. juli

Laks

Postmestern

Sluk

4,0

Stefan A. Søyring

19. juli

Laks

Ørsund

Sluk

8,7

Stefan A. Søyring

19. juli

Laks

Ørsund

Sluk

7,9

Markus Rosenborg

19. juli

Laks

Ørsund

Sluk

3,7

Kristian Kristoffersen

19. juli

Laks

Tøfte elv

Sluk

5,6

Tore Gravem

19. juli

Laks

Ottem

Sluk

7,0

Rune Torsmyr

19. juli

Laks

Rønningan

Sluk

7,5

Odd Lillesæter

19. juli

Ørret

Sande

Mark

2,5

Tonny Strand

19. juli

Svel

Sone I

Sluk

1,7

Rune Molstad

19. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

1,6

Kåre O. Hofskelrud

19. juli

Laks

Tvisthølen

Mark

4,0

Tonny Strand

19. juli

Ørret

Sjøllandmuren

Mark

1,0

Erling Snøva

19. juli

Laks

Grøvelhølen

Sluk

7,5

John Rødsjø

19. juli

Svel

Postmestern

Sluk

2,0

Vidar Myhrer

19. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Vidar Myhrer

19. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,6

Per Grensen

18. juli

Laks

Lønset

Sluk

7,0

Renè Lumby

18. juli

Laks

Storhølen

Sluk

6,0

Peter Roze

18. juli

Laks

Strømmen

Sluk

11,0

Sverre Sæter

18. juli

Laks

Gråura

Sluk

5,5

Helge Næss

18. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

3,6

Svein Tøgersen

18. juli

Laks

Teinøra

Spinner

13,7

Svein Tøgersen

18. juli

Svel

Teinøra

Spinner

2,8

Lars Peder Sylte

18. juli

Laks

Sande

Flue

4,2

Ole Furu

18. juli

Laks

Sande

Flue

3,6

John Rødsjø

18. juli

Laks

Postmestern

Sluk

3,0

Per Ola Andersen

18. juli

Laks

Strømmen

Sluk

6,7

Jan Solstad

18. juli

Laks

Sone III

Sluk

3,1

Jan Solstad

18. juli

Laks

Sone II

Sluk

5,9

Odd Lillesæter

18. juli

Ørret

Sande

Mark

2,5

Ole Wölner

18. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

6,0

Jarle Molstad

18. juli

Ørret

Sande

Mark

1,6

Jørn Olav Fagerhaug

17. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Håvard Paulsen

17. juli

Laks

Torva

Sluk

7,2

Roy Bjarne Moen

17. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

2,0

Rolf Bj. Moen

17. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Ole Wölner

17. juli

Ørret

Torva

Sluk

1,5

Rolf Skårholen

17. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Mark

8,4

Ida Terese Ness

17. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

6,7

Geir Atle Sørlie

17. juli

Svel

Brakkneset

Sluk

2,0

Sigurd Lervik

17. juli

Laks

Sone I

Sluk

8,0

Kåre O. Stormoen

17. juli

Kludd

Torva

Sluk

5,0

Odd Lillesæter

17. juli

Ørret

Blindjohølen

Mark

1,7

Lars Iver Sæther

17. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

8,6

Renè Lumby

16. juli

O.laks

Storhølen

Flue

6,0

Roger Bergum

16. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,2

Vidar Myhrer

16. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,4

Vidar Myhrer

16. juli

Ørret

Sone I

Sluk

0,8

Elise Myhrer

16. juli

Svel

Sone I

Sluk

1,0

Elise Myhrer

16. juli

Ørret

Sone I

Sluk

0,7

Kåre O. Stormoen

16. juli

Laks

Torva

Sluk

5,2

Kåre O. Stormoen

16. juli

Ørret

Torva

Sluk

1,2

Jonny Mæhle

16. juli

Svel

Postmestern

Sluk

2,5

Ole Wölner

16. juli

Laks

Torva

Sluk

6,0

Steinar Marstein

16. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Robert Rishaug

16. juli

Laks

Tjuvstien

Flue

6,1

Renè Lumby

15. juli

Laks

Storhølen

Sluk

3,3

Hugo Mortensen

15. juli

Laks

Storhølen

Sluk

4,0

Thomas Helweg

15. juli

O.laks

Storhølen

Flue

5,7

Jeppe Jensen

15. juli

Svel

Storhølen

Sluk

2,6

Vidar Myhrer

15. juli

Ørret

Sone I

Sluk

0,7

Jeppe Jensen

15. juli

O.laks

Storhølen

Sluk

6,5

Leif Solstad

15. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

3,0

Trond Ingvaldsen

15. juli

Laks

Litjhølen

Mark

4,0

Terje Torsmyr

15. juli

Laks

Torva

Sluk

10,0

Terje Torsmyr

15. juli

Svel

Torva

Sluk

1,5

Vidar Myhrer

15. juli

Ørret

Sone I

Sluk

2,0

Elise Myhrer

15. juli

Ørret

Sone I

Sluk

0,7

Elise Myhrer

15. juli

Ørret

Sone I

Sluk

0,6

Rune Torsmyr

15. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,5

Tore Gravem

15. juli

Laks

Ottem

Sluk

8,0

Erik Bråten

15. juli

Svel

Postmestern

Sluk

1,5

Knut Hagelien

15. juli

Kludd

Sande

Mark

4,6

Ole Tøfte

15. juli

Laks

Lyshølen,Tøfte

Sluk

6,4

Eivind Mæhlum

14. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,4

Sigmund Flateng

14. juli

Ørret

Sande

Mark

2,0

Steinar Marstein

14. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

1,0

Lars Viggo Hagen

14. juli

Brunørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,2

Njål Haug

14. juli

Laks

Knutslihølen

Mark

7,0

Njål Haug

14. juli

Ørret

Knutslihølen

Mark

1,0

Erik Bråten

14. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,8

Jan Helge Hagen

14. juli

Kludd

Sande

Flue

3,4

Kai Robert Kleve

14. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Flue

6,2

Leif Solstad

14. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

3,0

Terje Torsmyr

14. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

5,2

Erik Bråten

14. juli

Kludd

Sjøllandneset

Mark

2,7

Erik Bråten

14. juli

Ørret

Sande

Mark

1,5

Thomas Helweg

14. juli

Ørret

Storhølen

Flue

1,6

Tonny Strand

14. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

4,5

Svein Henriksen

14. juli

Laks

Kleivhølen

Mark

6,8

Leif Solstad

14. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

5,5

Tonny Strand

14. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

2,0

Terje Torsmyr

14. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

3,4

Leif Solstad

14. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

3,4

Hanne Stensrud

13. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,8

Tor Roar Lundgren

13. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,7

Hanne Stensrud

13. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Sverre Sunde

13. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

2,5

Eivind Mæhlum

13. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,3

Leif Solstad

13. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,3

Steinar Marstein

13. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

1,5

Steinar Marstein

13. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

2,5

Jan Pettersen

13. juli

Laks

Tvisthølen

Mark

3,3

Erik Bråten

13. juli

Ørret

Sande

Mark

2,1

Jan Solstad

13. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

8,8

Erik Bråten

13. juli

Kludd

Sande

Mark

5,0

Peder Vullum

13. juli

Ørret

Sande

Mark

2,2

Rune Torsmyr

13. juli

Laks

Sande

Flue

8,0

Arne Lid

13. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

5,7

Erik Smiseth

13. juli

Svel

Sjøllandneset

Sluk

2,7

Sverre Sunde

13. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

2,5

Peter Roze

12. juli

Laks

Mettiøra

Flue

4,5

Casper Hansen

12. juli

Laks

Faleøvju

Flue

5,8

Thomas Helweg

12. juli

Ørret

Traps

Flue

2,9

Kai Robert Kleve

12. juli

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,1

Per Oskar Berg

12. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

6,1

Jan Solstad

12. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

4,0

Jonas A. Florin

12. juli

Laks

Potta

Sluk

3,4

Erik Smiseth

12. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

5,0

Tonny Strand

12. juli

Svel

Brakkneset

Sluk

1,0

Svein Egil Husby

12. juli

Laks

Postmestern

Flue

7,4

Stig Sødahl

12. juli

Laks

Torva

Sluk

7,1

Stig Sødahl

12. juli

Ørret

Torva

Sluk

1,9

Jakob Fjærli Sjøthun

12. juli

Laks

Torva

Sluk

3,4

Jakob Fjærli Sjøthun

12. juli

Ørret

Torva

Sluk

0,8

Erik Bråten

12. juli

Ørret

Sande

Mark

1,4

Jørn Olav Fagerhaug

11. juli

Ørret

Sande

Mark

1,3

Jan Erik Kleven

11. juli

Svel

Litjhølen

Sluk

2,8

Svein Haugen

11. juli

Kludd

Tjuvstien

Flue

3,1

Steinar Marstein

11. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,5

Geir Atle Sørlie

11. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Tor Jacobsen

11. juli

Laks

Sone I

Sluk

5,3

Geir Atle Sørlie

11. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

5,1

Odd Paulsen

11. juli

Laks

Kleivhølen

Sluk

6,5

Tore Gravem

11. juli

Laks

Nedre Gravem

Sluk

8,0

Vegard Birkestøl

11. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

8,0

Ivar Morten Skaget

10. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,5

Andrè Prien

10. juli

Laks

Breiåhølen

Flue

3,4

Ole Tøfte

10. juli

Laks

Leirhølen, Tøfte

Sluk

6,6

Vegard Birkestøl

10. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

7,8

Edmund Kleiven

10. juli

Kludd

Sande

Mark

5,2

Bjørn Hyldbakk

10. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Flue

3,6

Erik Smiseth

10. juli

O.laks

Sjøllandneset

Sluk

4,8

Erik Smiseth

10. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

6,6

Erik Smiseth

10. juli

Svel

Brakkneset

Sluk

1,4

Erik Smiseth

10. juli

Svel

Postmestern

Sluk

2,6

Håkan Nohammar

9. juli

Ørret

Breiåhølen

Sluk

1,5

Ole Wölner

9. juli

Laks

Trøene

Flue

7,8

Peter Johansen

9. juli

Laks

Storhølen

Flue

9,3

Steen Mortensen

8. juli

Laks

Bruhølen

Flue

6,3

Malthe Wisler

8. juli

Laks

Bruhølen

Flue

5,0

Erik Sjøland

8. juli

Laks

Sjøllandneset

Sluk

3,0

Odd Lillesæter

8. juli

Ørret

Blindjohølen

Mark

1,8

Ole Wölner

8. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

7,2

Ole Wölner

8. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

6,2

Vegard Furu Øie

8. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

7,1

Edmund Kleiven

8. juli

Svel

Sande

Mark

2,5

Odd Lillesæter

8. juli

Ørret

Blindjohølen

Mark

1,5

Jan Solstad

8. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

17,0

Svein Haugen

8. juli

Ørret

Blindjohølen

Flue

2,6

Rune Torsmyr

8. juli

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,3

Andrè Prien

7. juli

Laks

Breiåhølen

Flue

6,5

Edmund Kleiven

7. juli

Ørret

Sande

Mark

1,5

Erik Smiseth

7. juli

Kludd

Brakkneset

Sluk

3,0

Lars Peder Sylte

7. juli

Svel

Sande

Flue

1,9

Sigmund Flateng

7. juli

Svel

Litjhølen

Mark

2,8

Odd Paulsen

7. juli

Svel

Kleivhølen

Sluk

2,7

Sigmund Flateng

7. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Sluk

2,8

Paul Andre Næss

7. juli

Laks

Litjdalselva

Sluk

3,0

Mats Sommer

7. juli

Laks

Romfo

Sluk

7,1

Daniel Buschor

7. juli

Laks

Dollarsteinen

Sluk

5,8

Torleif Heggset

7. juli

Svel

Sjøllandneset

Sluk

3,3

Svein Haugen

7. juli

Svel

Tjuvstien

Flue

1,3

Roland Hertsgård

7. juli

Kludd

Kleivhølen

Mark

5,5

Kaare M. Ebert

7. juli

Laks

Grødal

Flue

4,0

Kåre O. Stormoen

6. juli

Ørret

Potta

Sluk

1,0

Steen Mortensen

6. juli

Ørret

Storhølen

Flue

0,8

Roland Hertsgård

6. juli

Kludd

Kleivhølen

Mark

4,1

Andrè Prien

6. juli

Laks

Hovenøran

Flue

6,0

Andrè Prien

6. juli

Laks

Hovenøran

Flue

5,2

Rune Torsmyr

6. juli

Ørret

Litjhølen

Flue

1,3

Else Ankjær Nielsen

6. juli

Svel

Sone I

Sluk

1,7

Jan Solstad

6. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,9

Thor Egil Moe

6. juli

Svel

Sone I

Flue

2,7

Ole Tøfte

6. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

3,7

Stian Aas

6. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

9,7

Benni L. Nielsen

6. juli

Kludd

Sande

Mark

4,2

Benni L. Nielsen

6. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

2,4

Kjell Molstad

6. juli

Ørret

Sone I

Sluk

2,7

Kjell Molstad

6. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,1

Jan Solstad

6. juli

Laks

Trøene

Sluk

4,1

Mats Sommer

6. juli

Laks

Romfo

Sluk

7,1

Tonny Strand

6. juli

Svel

Litjhølen

Sluk

2,0

Andrè Prien

5. juli

Laks

Hovenøran

Flue

8,2

Johan Nygren

5. juli

Laks

Breiåhølen

Sluk

6,3

Peder Vullum

5. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

1,5

Peder Vullum

5. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

0,7

Arild Mogård

5. juli

Svel

Sande

Mark

0,8

Steinar Marstein

5. juli

Ørret

Kleivhølen

Mark

1,3

Edmund Kleiven

5. juli

Kludd

Sande

Mark

4,3

Jan Helge Hagen

5. juli

Svel

Sande

Sluk

2,4

Jan Pettersen

5. juli

Ørret

Sande

Mark

1,1

Arild Mogård

5. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

1,3

Arild Mogård

5. juli

Ørret

Sande

Mark

1,8

Steen Mortensen

5. juli

Laks

Storhølen

Flue

3,6

Steen Mortensen

5. juli

Laks

Grødal

Flue

4,6

Heine Nohammar

4. juli

Laks

Hovenøran

Flue

9,0

Malthe Wisler

4. juli

Laks

Storhølen

Flue

8,8

Peter Johansen

4. juli

Laks

Storhølen

Flue

7,5

Øivind Lønstad

4. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

10,1

Tore Boger

4. juli

Laks

Sande

Mark

4,0

Robert Rishaug

4. juli

Svel

Sone I

Flue

2,5

Kjell Molstad

3. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,2

Jan Helge Hagen

3. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

2,0

Tore Boger

3. juli

Kludd

Sande

Mark

3,2

Jan Karl Kleve

3. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

2,1

Håkon Leknes

3. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Sluk

1,9

Rose Torve

3. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Sluk

2,0

Tore Boger

3. juli

Kludd

Sandebolken

Mark

2,8

Tom Boger

3. juli

Kludd

Sandebolken

Mark

3,5

Tom Boger

3. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

1,0

Roland Hertsgård

2. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

2,9

Finn Arvid Hagen

2. juli

Laks

Nisja elv

Sluk

11,0

Lars Peder Sylte

2. juli

Kludd

Sande

Flue

6,5

Lars Peder Sylte

2. juli

Laks

Sande

Flue

9,3

Per Erling Raknes

2. juli

Laks

Tøfte elv

Sluk

8,0

Kristian Kristoffersen

1. juli

Laks

Tøfte elv

Sluk

4,5

Jarle Molstad

1. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

3,4

Arild Borgeteien

1. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

5,0

Per Erling Raknes

1. juli

Laks

Tøfte elv

Flue

3,2

Elfinn Kobbevik

1. juli

O.laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

5,5

Nicolas Bon du elle

1. juli

Kludd

Potta

Sluk

4,9

Jørgen Orkelbog

1. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

6,0

Stefan Josefsson

30. juni

Laks

Bruhølen

Flue

11,1

Roland Hertsgård

30. juni

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

6,0

Roland Hertsgård

30. juni

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

5,5

Leif Solstad

30. juni

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

3,0

Finn Arvid Hagen

30. juni

Laks

Nisja elv

Sluk

9,7

Ole Wölner

30. juni

O.laks

Sande

Sluk

5,5

Max Andersen

29. juni

Kludd

Sone I

Sluk

3,0

Trond Dahl

29. juni

Kludd

Sone I

Sluk

4,9

Bård Thuve

28. juni

Laks

Hovenøran

Flue

6,5

Bård Thuve

28. juni

Svel

Breiåhølen

Flue

2,0

Finn Arvid Hagen

28. juni

Laks

Nisja elv

Sluk

8,2

Stefan Josefsson

28. juni

Laks

Storhølen

Flue

8,0

Stefan Josefsson

27. juni

Laks

Storhølen

Flue

7,6

Hans Kristian Wethal

27. juni

Laks

Sande

Mark

7,1

Robert Rishaug

27. juni

Svel

Tjuvstien

Flue

2,3

Rune Torsmyr

27. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Flue

6,1

Arne Lid

27. juni

Laks

Sjøllandneset

Sluk

5,2

Trond Dahl

25. juni

Laks

Sone I

Sluk

5,2

Rune Molstad

24. juni

Kludd

Postmestern

Flue

7,9

Johnny Fjellhaug

24. juni

Kludd

Tvisthølen

Mark

4,0

Kjell Molstad

24. juni

Svel

Torva

Sluk

2,3

Kåre Brendryen

23. juni

Laks

Tøfte elv

Sluk

6,0

Arnulf Sæther

23. juni

Laks

Tøfte elv

Sluk

6,8

Per Aaltvedt

22. juni

Laks

Hovenøran

Flue

3,8

Erik Smiseth

21. juni

Laks

Brakkneset

Sluk

6,0

Kjell Joar Grimsrud

21. juni

Laks

Hestneset

Sluk

7,8

Knut Barnevik

21. juni

Laks

Hestneset

Sluk

6,5

Lars Peder Sylte

20. juni

Laks

Sande

Flue

5,0

Bjørn Erik Gyberg

20. juni

Svel

Sone I

Sluk

2,9

Sigurd Lervik

20. juni

Ørret

Sone I

Sluk

2,4

Øyvind Lund

19. juni

Laks

Hovenøran

Flue

6,1

Erik Smiseth

18. juni

Laks

Sjøllandneset

Sluk

8,6

Per Brennhaugen

18. juni

Laks

Sjøllandneset

Sluk

7,0

Ole Tøfte

16. juni

Laks

Leirhølen

Sluk

9,6

Finn Arvid Hagen

15. juni

Laks

Nisja elv

Sluk

9,2

Sigurd Lervik

15. juni

Laks

Sone I

Sluk

8,6

Ida Terese Ness

14. juni

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Ida Terese Ness

14. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Mathias Sunnefjord

11. juni

Laks

Hovenøran

Flue

6,8

Peter Sundgren

11. juni

Laks

Hovenøran

Flue

7,1

Vidar Myhrer

10. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,8

Vidar Myhrer

10. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,5

Roy Arne Stenvold

10. juni

Kludd

Potta

Sluk

6,3

Vidar Myhrer

9. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,4

Vidar Myhrer

9. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,2

Ole Tøfte

9. juni

Laks

Murhølen, Tøfte

Sluk

6,5

Jonas Skeie

9. juni

Brunørret

Tjuvstien

Sluk

1,8

Rune Torsmyr

8. juni

Svel

Strømmen

Sluk

2,6

Ola A. Leangen

8. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Sluk

6,7

Håkan Eldström

7. juni

Laks

Breiåhølen

Flue

5,0

Rune Svendsen

7. juni

Laks

Litjhølen

Sluk

8,5

Jonas Skeie

7. juni

Laks

Trøene

Sluk

3,3

Tom Krogdahl

7. juni

Svel

Sone I

Sluk

1,0

Øyvind Lund

4. juni

Laks

Breiåhølen

Flue

14,9

Erik Bråten

4. juni

Kludd

Sjøllandneset

Sluk

4,3

Ståle Gudbrandstuen

3. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Sluk

5,3

Svein Egil Husby

3. juni

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

2,8

Per Ola Andersen

3. juni

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

9,6

Kåre Tjugum

2. juni

Laks

Sandebolken

Sluk

10,7

Ole Wölner

2. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,2

Jan Pettersen

2. juni

Ørret

Sone I

Sluk

1,3

Erik Bråten

2. juni

Ørret

Sjøllandstrømmen

Sluk

1,5

Steinar Marstein

2. juni

Svel

Hestneset

Sluk

1,3

Anders Østengen

2. juni

Laks

Nedre Grødal

Sluk

8,7

Rune Torsmyr

2. juni

Laks

Sande

Flue

7,0

Torleif Heggset

2. juni

Laks

Sjøllandneset

Sluk

16,3

Roger Graber

1. juni

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,8

Roger Graber

1. juni

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,5

Erik Smiseth

1. juni

Svel

Sjøllandneset

Sluk

1,2

Jan Helge Hagen

1. juni

Laks

Sande

Sluk

8,4

Petter Bjørnbakk

1. juni

Svel

Torva

Sluk

1,2

Arnold Holzer

1. juni

Laks

Litjhølen

Sluk

6,7

Artikkeltags