Alle fangster Driva og Litjdalselva

Artikkelen er over 11 år gammel

Her følger jevnlig oppdatert oversikt over alle fangster i Driva og Litjdalselva.

DEL

Fisker

Dag

Art

Sted

Agn

Kilo

Erik Svenningsen

6. september

Sluk

Molgflønet

Sluk

3,8

Inge Arthur Refsnes

6. september

Laks

Gravem

Flue

5,6

Olav Magnar Nisja

5. september

Kludd

Molgflønet

Flue

4,0

Jon Arne Bruset

5. september

Laks

Gjørasfossen

Sluk

6,5

Roar Ørsund

1. september

Ørret

Ørsund

Flue

0,9

Stig Sødahl

1. september

Kludd

Lønset

Flue

3,0

Steinar Bruset

1. september

Laks

Gravem

Sluk

14,5

Nils Eek

31. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

3,8

Svein Tore Karlsen

31. august

Laks

Knutslihølen

Sluk

8,6

Odd Gravem

30. august

Laks

Gravem

Sluk

8,0

Odd Gravem

30. august

Laks

Gravem

Sluk

8,0

Fredrik Bern

30. august

Laks

Øien

Flue

4,5

Bernt Bäcklund

30. august

Kludd

Rønningan

Sluk

3,13

Geir Hammer

30. august

Kludd

Sande

Flue

2,5

Geir Atle Sørlie

30. august

Kludd

Sjøllandneset

Sluk

3,5

Arnulf Sæther

30. august

Laks

Melan

Sluk

3,0

Arnulf Sæther

30. august

Ørret

Leangshølen

Flue

0,9

Bjørn Torve

30. august

Kludd

Sjøllandneset

Tubeflue

3,7

Sverre Hopstock-Dahr

29. august

Kludd

Fale

Flue

5,6

Svein Tore Karlsen

29. august

Laks

Knutslihølen

Sluk

10,0

Espen Brunvold

29. august

Ørret

Øien

Flue

1,4

Einar Snekkevåg

28. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,0

Henrik Søyring

28. august

Laks

Ørsund

Sluk

4,6

Morten Løkken

28. august

Svel

Romfo

Flue

1,5

Ivar M. Skagen

27. august

Laks

Risfossen

Sluk

9,0

Sverre Hopstock-Dahr

27. august

Kludd

Fale

Flue

5,1

Steinar Ramsvik

26. august

Laks

Sjøllandneset

Sluk

2,5

Per Kjølstad

26. august

Laks

Bolken

Sluk

9,6

Lars E. Sæther

26. august

Svel

Leangshølen

Flue

2,35

Jan Pettersen

26. august

Laks

Litjdalselva

Sluk

7,6

Ole Kr. Løvik

25. august

Kludd

Sande

Flue

4,8

Per Rønning

23. august

Laks

Lønset

Sluk

2,0

Asgeir Vagnildhaug

23. august

Laks

Driva

Spinn

3,5

Steinar Lien

23. august

Laks

Krossvegen

Flue

1,6

Per Ottvad

22. august

Laks

Lønset

Flue

6,0

Trygve Reistad

22. august

Kludd

Romfo

Flue

3,6

Trygve Reistad

22. august

Laks

Romfo

Flue

7,0

Rune Torsmyr

22. august

Laks

Litjhølen

Flue

10,0

Lars A. Bråten

22. august

Kludd

Sande

Flue

5,6

Åke Alm

22. august

Laks

Øyaflønet

Flue

2,9

Geir Plassen

21. august

Laks

Bjerkåshølen

Flue

6,0

Odd Dørum

21. august

Laks

Driva

Flue

4,5

Peter Kjernel

21. august

Kludd

Flatvad

Flue

4,1

Mikael Kjernel

21. august

Kludd

Flatvad

Flue

4,5

Tapio Johelainen

21. august

Laks

Kongshølen

Sluk

9,4

Jan Olav Vasaasen

21. august

Kludd

Ørsund

Flue

2,0

Kurt Carlsson

21. august

Laks

Vennevold

Sluk

9,5

Morten Kolstad

21. august

Laks

Mettiøra

Flue

5,3

Bjørn Vold

21. august

Laks

Bjørbekk

Flue

4,6

Lars Peder Sylte

21. august

Kludd

Sande

Flue

6,1

Joar Gunnesmo

20. august

Kludd

Driva

Flue

3,3

Asbjørn Gravem

20. august

Laks

Ø. Ottem

Flue

2,0

Peter Kjerner

20. august

Svel

Flatvad

Flue

1,5

Mikael Kjerner

20. august

Svel

Flatvad

Flue

1,5

Tapio Johelainen

20. august

Laks

Flatvad

Flue

5,0

Petter Birkheim

20. august

Svel

Sone I

Flue

1,5

Petter Birkheim

20. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Jan Pettersen

20. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,1

Rune Smedshammer

20. august

Laks

Sone I

Sluk

2,6

Per O. Persson

20. august

Ørret

Tvisthølen

Flue

1,1

Geir Plassen

19. augus

Øals

Granmo

Flue

2,0

Geir Plassen

19. august

Laks

Granmo

Flue

8,8

Tore Krogen

19. august

Svel

Driva

Flue

1,0

Jan Gunnar Vasaasen

19. august

Kludd

Ørsund

Flue

4,2

Jan Gunnar Vasaasen

19. august

Kludd

Ørsund

Flue

3,8

Svein Haugen

19. august

Svel

Kleivhølen

Sluk

1,2

Karri Malmström

19. august

Laks

Litjdalselva

Sluk

7,5

Petter Gelert

19. august

Kludd

Teinøra

Flue

3,5

Tore Krogen

18. august

Laks

Driva

Flue

6,9

Joar Gunnesmo

18. august

Laks

Driva

Flue

3,0

Tore Krogen

18. august

Laks

Driva

Flue

6,0

Oddbjørn Haugstulen

18. august

Laks

Gravem

Sluk

7,5

Vegard Olsen

18. august

Kludd

Sone I

Sluk

4,1

Jan H. Hagen

18. august

Kludd

Sande

Flue

4,85

Vengt Samuelsson

18. august

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

2,2

Bjørn Myhren

17. august

Laks

Driva

Spinner

8,0

Stein Krokhaug

17. august

Kludd

Krossvegen

Spinner

3,8

Lars Peder Sylte

17. august

Kludd

Sande

Flue

2,5

Stig M. Sollien

17. august

Laks

Sone I

Sluk

7,5

Roy A. Stenvold

17. august

Kludd

Sone I

Sluk

3,8

Carsten Hausig

17. august

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Sluk

3,5

Petter Birkheim

17. august

Svel

Sone I

Flue

1,5

Mikael Tarka

17. august

Ørret

Sone I

Flue

1,6

Torbjørn Amrud

17. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,8

Helge Engelsjord

16. august

Ørret

Vengavollhølen

Mark

1,7

Svein Inge Roald

16. august

Ørret

Litjhølen

Sluk

1,5

Tapio Johelainen

16. august

Laks

Flatvad

Flue

6,8

Janne Rister

16. august

Kludd

Flatvad

Flue

4,8

Per S. Nilsen

16. august

Ørret

Sone I

Sluk

2,0

Kjell Molstad

16. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,1

Uffe Hausig

16. august

Kludd

Tvisthølen

Sluk

5,1

Mikael Tarka

16. august

Svel

Tvisthølen

Flue

1,0

Carl Åke Andersson

16. august

Svel

Sone I

Sluk

1,1

Carl Åke Andersson

16. august

Svel

Sone I

Sluk

1,0

Bo Wiklund

16. august

Laks

Romfo

Sluk

10,9

Tor Egil Moe

16. august

Kludd

Sande

Flue

4,1

Ivar M. Skagen

15. august

Ørret

Vengavollhølen

Mark

2,5

Astor Quist

15. august

Svel

Sone II

Sluk

1,5

Astor Quist

15. august

Ørret

Sone I

Sluk

2,0

Carsten Hausig

15. august

Kludd

Kleivhølen

Sluk

6,1

Hans Oyen

15. august

Kludd

Tvisthølen

Flue

4,0

Markus Wiklund

15. august

Laks

Romfo

Sluk

5,5

Kåre Olav Stormoen

15. august

Kludd

Sande

Flue

4,0

Peter Roze

15. august

Laks

Fredheim elv

Sluk

9,1

Tor Egil Moe

15. august

Kludd

Sande

Flue

6,21

Pål Erik Amrud

15. august

Kludd

Ørret

Flue

3,1

Mattias Wiklund

14. august

Ørret

Romfo

Sluk

0,7

Lars A. Bråten

14. august

Ørret

Sande

Flue

2,1

Carl Åke Andersson

14. august

Svel

Sone II

Sluk

1,1

Dan Rotter

14. august

Laks

Flatvad

Flue

5,0

Igor Soldo

14. august

Svel

Sjøllandstrømmen

Sluk

1,1

Juhani Tarka

14. august

Kludd

Sone I

Flue

4,7

Juhani Tarka

14. august

Laks

Sone I

Flue

2,6

Leif Hallvardsson

14. august

Ørret

Gammelhølen

Flue

1,5

Leif Hallvardsson

14. august

Laks

Røthølen

Sluk

9,5

Tommy Husebäck

14. august

Laks

Røthølen

Sluk

1,5

Tore Krogen

13. august

Laks

Driva

Flue

7,0

Mikael Kjerner

13. august

Ørret

Flatvad

Flue

1,5

Tor Jacobsen

13. august

Ørret

Sande

Flue

1,2

Jens Kåre Øyen

13. august

Kludd

Sone I

Flue

4,0

Svein Haugen

13. august

Ørret

Sjøllandneset

Sluk

1,5

Odd Førum

12. august

Laks

Driva

Flue

2,0

Rune Torsmyr

12. august

Laks

Brakkneset

Flue

7,5

Jan H. Hagen

12. august

Ørret

Sande

Flue

1,0

Jan H. Hagen

12. august

Kludd

Sande

Flue

1,0

Astor Quist

12. august

Laks

Sone I

Sluk

3,2

Ivar Tverrfjell

11. august

Laks

Gjøra elv

Flue

5,5

Andreas Gilberg

11. august

Laks

Hjelle

Sluk

6,2

Jan H. Hagen

11. august

Laks

Sande

Flue

1,9

Erland Sandberg

10. august

Laks

Gravem elv

Flue

2,0

Lars P. Sylte

10. august

Kludd

Sande

Flue

2,6

Lars A. Bråten

10. august

Ørret

Sande

Flue

1,2

Pentti Jokinen

10. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

7,7

Steinar Bruset

10. august

Laks

Gjøra

Flue

6,2

Dag Grini

9. august

Ørret

Ørsund

Flue

2,5

Lars Egil Sæther

9. august

Ørret

Sone II

Flue

1,5

Bjørn Tore Larsen

9. august

Ørret

Nedre Teinøra

Flue

4,0

Odd Guslund

9. august

Laks

Strømmen

Sluk

3,6

Lars P. Sylte

9. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Lars A. Bråten

9. august

Ørret

Sande

Flue

0,5

Ivar M. Skagen

8. august

Ørret

Vollan

Flue

1,5

Kåre O. Stormoen

8. august

Ørret

Sone I

Flue

0,6

Kåre O. Stormoen

8. august

Ørret

Sone I

Flue

1,2

Terje Sjåholm

8. august

Laks

Gravem

Flue

6,0

Eivind Mæhlum

8. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

0,9

Arne Grini

8. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,8

Bjørn Tore Larsen

8. august

Ørret

Hovenøra

Flue

2,8

Torfinn Kreken

8. august

Ørret

Hovenøra

Flue

1,5

Bjørn Ulleberg

8. august

Ørret

Romfo

Flue

1,0

Per Ottvad

7. august

Kludd

Lønset

Flue

2,7

Arne Grini

7. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,7

Dag Grini

7. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,7

Dag Grini

7. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,8

Svein Opsahl

7. august

Laks

Øvre Teinøra

Flue

4,2

Roger Snekkevåg

7. august

Ørret

Sj.strømmen

Flue

1,8

Espen Brunvold

6. august

Kludd

Lønset

Flue

2,3

Terje Sjåholm

6. august

Ørret

Gravem

Flue

2,0

Terje Sjåholm

6. august

Laks

Gravem

Flue

4,0

Per Erik R. Mæhlum

6. august

Svel

Sone I

Sluk

1,3

Inge B. Kleve

6. august

Kludd

Leangen

Flue

3,7

Geir Børge Tangen

6. august

Ørret

Romfo

Flue

1,1

Bjørn Myhren

5. august

Laks

Driva

Spinner

9,5

Asbjørn Gravem

5. august

Laks

Ø.Ottem

Sluk

5,0

Geir Hammer

5. august

Ørret

Prestelva

Flua

2,3

Frode Molstad

5. august

Kludd

Giklingbrekk

Flue

2,6

Reidar Avartøien

4. august

Laks

Svarteia

Sluk

3,5

Frode Molstad

4. august

Kludd

Giklingbrekk

Flue

5,3

Stefan Aaseth

4. august

Laks

Sone I

Sluk

4,7

Svein Haugen

4. august

Svel

Sjøllandneset

Sluk

1,1

Geir Børge Haugen

4. august

Kludd

Romfo

Flue

3,35

Henry Støen

4. august

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,8

Ingemar Alenes

4. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,5

Ingemar Alenes

4. august

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,4

Bjørn Myhren

3. august

Laks

Driva

Spinner

4,0

Bjørn Myhren

3. august

Ørret

Driva

Spinner

1,5

Terje Sjåholm

3. august

Laks

Gravem

Flue

8,0

Terje Sjåholm

3. august

Laks

Gravem

Flue

5,8

Trygve Reistad

3. august

Kludd

Ørsund

-

4,4

Ole Hansen

3. august

Laks

Stavhølen

Sluk

10,5

Trygve Reistad

2. august

Ørret

Ørsund

-

2,2

Trygve Reistad

2. august

Laks

Ørsund

-

7,0

Inge B. Kleve

2. august

Kludd

Kleivhølen

Flue

2,4

Inge B. Kleve

2. august

Kludd

Kleivhølen

Flue

2,3

Kjell Langmyren

2. august

Laks

Sone I

Flue

3,8

Inge B. Kleve

2. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

5.6

Lars P. Sylte

2. august

Kludd

Sande

Flue

3,6

Lars E. Sæther

2. august

Kludd

Sone II

Flue

2,2

Herbjørn Aandahl

1. august

Laks

Sande

Sluk

4,9

Trygve Reistad

1. august

Ørret

Ørsund

-

1,2

Trygve Reistad

1. august

Ørret

Ørsund

-

1,8

Per Erling Raknes

1. august

Laks

Leangshølen

Flue

3,0

Inge B. Kleve

1. august

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,8

Inge B. Kleve

1. august

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,7

Inge B. Kleve

1. august

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,6

Morten Kraabøl

1. august

Laks

Romfo

Flue

8,8

Richard Söderbäck

1. august

Ørret

Romfo

Flue

2,6

Emil Klashaugen

1. august

Laks

Wennevold

Sluk

4,1

Bjørn Myhren

31. juli

Laks

Vollan

Spinner

8,0

Sigrid Bruset

31. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

7,5

Jarl Gjerde

31. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,6

Jarl Gjerde

31. juli

Kludd

Sone I

Mark

2,7

Jarl Gjerde

31. juli

Kludd

Sone I

Mark

1,3

Lars Peder Sylte

31. juli

Kludd

Sande

Flue

1,7

Kristian Kristoffersen

31. juli

Kludd

Tøftemuren

Sluk

2,0

Per Kjølstad

31. juli

Ørret

Leirhølen

Sluk

1,2

Svein Haugen

31. juli

Ørret

Sjøllandneset

Mark

1,3

Frode Molstad

31. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,6

Hans P. Paulsen

31. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,6

Rune Molstad

31. juli

Kludd

Sone I

Mark

4,2

Hans P. Paulsen

31. juli

Ørret

Sande

Mark

1,0

Frode Molstad

31. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

1,2

Ove Christiansen

31. juli

Kludd

Hestneset

Sluk

4,0

Herbjørn Aandahl

31. juli

Kludd

Sande

Sluk

4,7

Erik Bråten

31. juli

Kludd

Sande

Mark

2,7

Erik Bråten

31. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,1

Tore Olsen

31. juli

Kludd

Gikling

Tubeflue

8,3

Svein Henriksen

31. juli

Kludd

Sande

Mark

7,1

Terje Langseth

31. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

1,0

Richard Søderbäck

31. juli

Ørret

Romfo

Flue

1,5

Erik Bråten

31. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,4

Erik Bråten

31. juli

Svel

Sone I

Mark

1,6

Erik Bråten

31. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

1,9

Trygve Reistad

31. juli

Ørret

Ørsund

-

1,8

Bjørn Torve

30. juli

Laks

Strømmen

Sluk

6,5

Frode Molstad

30. juli

Laks

Sone I

Mark

4,0

Olav M. Nisja

30. juli

Laks

Gjørasfossen

Sluk

5,5

Lars P. Sylte

30. juli

Kludd

Sande

Flue

3,6

Asgeir Vagnildhaug

29. juli

Laks

Vikabrua

Mark

6,0

Øystein Olestad

29. juli

Ørret

Ørsund

-

0,9

Svein Haugen

29. juli

Kludd

Sone II

Flue

5,9

Ola Halla

29. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Frode Molstad

29. juli

Ørret

Sone II

Mark

1,6

Jørn Gundersen

28. juli

Ørret

Spæla

Flue

1,3

Johannes Weum

28. juli

Kludd

Bjørbekk

Flue

3,8

Carlos Valdez

28. juli

Svel

Sone I

Sluk

1,0

Frode Molstad

28. juli

Ørret

Sande

Mark

2,0

Erik Bråten

28. juli

Ørret

Sone II

Mark

1,5

Terje Kobbergård

27. juli

Laks

Spæla

Sluk

3,3

Asgeir Vagnildhaug

26. juli

Laks

Øvre Driva

Mark

9,0

Olav Knutsen

26. juli

Laks

Sone I

Mark

4,2

Jarle Molstad

26. juli

Ørret

Kleivhølen

Mark

1,3

Jarle Molstad

26. juli

Svel

Sone I

Mark

1,5

Yngve Hansebakken

26. juli

Laks

Kleivhølen

Flue

7,8

Evert

25. juli

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Mark

3,8

Frode Andahl

25. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

6,4

Arne Skamfer

25. juli

Laks

Sjøllandmuren

Sluk

8,0

Tor Jacobsen

25. juli

Laks

Sande

Flue

4,8

Espen Brunvold

24. juli

Kludd

Lønset

Flue

5,8

Michael Rosenborg

24. juli

Laks

Gamle Bruhølen

Sluk

6,5

Per Thyge

24. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

5,0

Terje larsen

24. juli

Ørret

Sandebolken

Flue

2,5

Bernt Bleken

24. juli

Ørret

Romfo

Flue

1,7

Kristian Kristoffersen

23. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

10,9

Peter Johansson

23. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

2,0

John Bredorf

23. juli

Laks

Bjørbekk

Flue

7,8

Bernt Bleken

23. juli

Ørret

Romfo

Flue

1,5

Rune Molstad

23. juli

Ørret

Sande

Mark

1,1

Frode Molstad

23. juli

Svel

Sande

Mark

2,6

Knut Hagelien

23. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Espen Svendsen

22. juli

Ørret

Moloen

Sluk

2,0

Espen Svendsen

22. juli

Kludd

Moloen

Sluk

5,9

Espen Svendsen

22. juli

Ørret

Moloen

Sluk

2,0

Kurt Burger

22. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,6

Knut Hagelien

22. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Jan Erik Moen

22. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,9

Mons Øksnevad

22. juli

Laks

Øyaflønet

Sluk

9,0

Peter A. Nordang

21. juli

Kludd

Sande

Mark

3,7

Markus Rosenborg

21. juli

Laks

Ørsund

-

5,5

Peter A. Nordang

21.juli

Ørret

Sande

Mark

0,9

Erland Berg

21. juli

Svel

Sone I

Mark

1,3

Erland Berg

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,4

Jan Pettersen

21. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Morten Lie

21. juli

Laks

Vennevold

Sluk

8,0

Rune Martinsen

21. juli

Ørret

Sande

Flue

1,9

Roger Vadø

21. juli

Laks

Vollan

Sluk

4,8

Erland Berg

20. juli

Laks

Sone I

Mark

6,1

Finn Arnesen

20. juli

Kludd

Sone I

Mark

2,6

Jan Arnesen

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Jan Arnesen

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Erik Bråten

20. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,0

Erik Bråten

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Svein Haugen

20. juli

Ørret

Tjuvstien

Flue

1,6

Jarle Molstad

20. juli

Ørret

Sande

Mark

1,2

Jarle Molstad

20. juli

Kludd

Sande

Mark

3,5

Kåre O. Hofskelrud

20. juli

Ørret

Sande

Mark

1,2

Frode Molstad

20. juli

Kludd

Sandebolken

Mark

3,0

Ove Wisler

20. juli

Ørret

Blindjohølen

Flue

2,5

Jan Solstad

20. juli

Svel

Sone I

Mark

2,1

Einar Mæhle

19. juli

O.laks

Sjøllandneset

Sluk

7,5

Kurt Burger

19. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,2

Kurt Burger

19. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Kurt Burger

19. juli

Svel

Sone I

Mark

1,8

Knut Hagelien

19. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Kjell A. Engeskaug

19. juli

Laks

Sone I

Mark

9,2

Erik Bråten

19. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,7

Erik Bråten

19. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,2

Erik Bråten

19. juli

Kludd

Sone I

Mark

1,8

Peter A. Nordang

19. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

4,8

Frank Ottersen

19. juli

Svel

Litjdalselva

Mark

1,5

Jan Arnesen

19. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,0

Njål Haug

19. juli

Svel

Strømmen

Sluk

1,5

Geir O. Halvorsen

19. juli

Laks

Sone I

Mark

5,1

Erik Bråten

19. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Øyvind Solem

19. juli

Kludd

Sone I

Mark

4,1

Øyvind Solem

19. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,0

Herbjørn Aandahl

19. juli

Kludd

Sande

Mark

2,7

Erik Smiseth

19. juli

Laks

Brakkneset

Mark

6,2

Rune Martinsen

19. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,5

Jan Solstad

19. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

4,0

Jan Solstad

19. juli

Kludd

Sjøllanfdstrømmen

Mark

2,0

Frode Molstad

19. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,8

Kåre O. Hofskelrud

19. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

4,4

Jan Solstad

19. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,7

Rune Martinsen

18. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,7

Erik Smiseth

18. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Erik Smiseth

18. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Erik Smiseth

18. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Stig Sødahl

18. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Flue

3,0

Svein Haugen

18. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,9

Erik Bråten

18. juli

Kludd

Sande

Mark

2,9

Erik Bråten

18. juli

Ørret

Sande

Mark

1,1

Svein Haugen

18, juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,5

Erik Bråten

18. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,5

Peter A. Nordang

18. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

4,5

Edmund Kleiven

18. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,3

Peter A. Nordang

18. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,2

Rune Martinsen

17. juli

Svel

Sande

Flue

2,0

Kristian Kristoffersen

17. juli

Laks 2

Tøftemuren

Sluk

4,0

Kristian Kristoffersen

17. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

4,0

Jørn Efraimsen

17. juli

Laks

Trøene

Mark

5,5

Edmund Kleiven

17. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,2

Frode Molstad

17. juli

Svel

Kleivhølen

Mark

2,1

Egil Berger

17. juli

Laks

Torva

Mark

16,0

Ole Kr. Løvik

17. juli

Laks

Torva

Mark

4,2

Tore Olsen

16. juli

Laks

Hovenøran

Flue

3,8

Erika Hertz

16. juli

Svel

Sone I

Mark

2,3

Edmund Kleiven

16. juli

Ørret

Sande

Mark

1,5

Jan Pettersen

16. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Erik Bråten

15. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Edmund Kleiven

15. juli

Laks

Sande

Mark

7,4

Edmund Kleiven

15. juli

Ørret

Sande

Mark

2,0

Edmund Kleiven

15. juli

Ørret

Sande

Mark

1,0

Per Ivar Romfo

15. juli

Laks

Vermøy

Sluk

7,2

Kristian Kristoffersen

14. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

6,5

Bjørn T. Larsen

14. juli

Kludd

Breiåhølen

Flue

4,7

Lars E. Sæther

14. juli

Regnbueørret

Villabyøran

Flue

6,3

Asgeir Vognildhaug

14. juli

Laks

Vengavollhølen

Mark

4,1

Gunvald Nisja

14. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

5,75

Øystein Solem

14. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Øystein Solem

14. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Øystein Solem

14. juli

Regnbueørret

Sone I

Mark

1,0

Øystein Solem

14. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,7

Jeremy Hill

13. juli

Kludd

Sone I

3,3

Bjørnar Ness

13. juli

Laks

Ørsund

Flue

10,1

Finn R. Fagerhaug

13. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Erik Almhjell

13. juli

Laks

Faleøvju

Sluk

10,5

Svein Opsahl

12. juli

Laks

Hovenøran

Flue

4,2

Magnar Sæter

12. juli

Laks

Prestelva

Sluk

6,7

Bengt G. Wernerdal

12. juli

Kludd

Knutslihølen

Flue

1,6

Christian Bjørseth

11. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,8

Lennart Björn

11. juli

Kludd

Sone I

Mark

6,3

Roland Hertsgård

11. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,0

Roland Hertsgård

11. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,2

Roland Hertsgård

11. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,5

Edmund Kleiven

11. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Finn Fagerhaug

11. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,1

Finn Fagerhaug

11. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,0

Svein Haugen

11. juli

Kludd

Sande

Mark

3,3

Terje Torsmyr

11. juli

Ørret

Sande

Mark

2,0

Thomas Larsson

11. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

6,2

Johan Hultén

11. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

9,2

Finn R. Fagerhaug

11. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,5

Joachim Hansen

10. juli

Laks

Sone I

Mark

3,1

Thomas Yea

10.juli

Laks

Knutslihølen

Flue

5,6

Roar Ørsund

10. juli

Laks

Ørsund

Flue

9,0

Asbjørn Gundersen

10. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

8,3

Trond Ingebretsen

10. juli

Kludd

Sande

Mark

6,0

Kjell Langmyren

10. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,7

Jan Pettersen

10. juli

Svel

Sande

Mark

1,5

Herbjørn Aandahl

10. juli

Laks

Sande

Sluk

7,2

Bjarne Jørgensen

9. juli

Svel

Tjuvstien

Flue

1,5

Fredrik Carlsson

9. juli

Laks

Øyaflønet

Flue

7,3

Ollo Løvik

9. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

6,5

Johan Hultén

9. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

1,7

Igor Soldo

9. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Sluk

4,5

Jørn Fagerhaug

9. juli

Ørret

Sande

Mark

1,6

Edmund Kleiven

9. juli

Laks

Postmester'n

Mark

4,5

Trond Hekne

8. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

9,0

Johan Hultén

8. juli

Laks

Tallhølen

Flue

2,5

Rune Martinsen

8. juli

Ørret

Sandebolken

Flue

2,0

Frank Godø

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,0

Göran Gustavsson

7. juli

Laks

Leirhølen

Flue

5,5

Ole Kristian Skorve

7. juli

Laks

Sande

Flue

8,3

Per Oskar Berg

7. juli

Laks

Vollan

Sluk

7,0

Per Oskar Berg

7. juli

Laks

Vollan

Sluk

6,0

Trond Hekne

6. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

6,5

Alf Stubberud

6. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

4,0

Elin Berger

6. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Edmund Kleiven

6. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,7

Andreas Elfstrøm

6. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

9,2

Jarle Molstad

6. juli

Laks

Tvisthølen

Mark

8,9

Frode Aalbu

6. juli

Laks

Torva

Mark

8,3

Tore Jan Nyhus

5. juli

Laks

Hestneset

Mark

7,6

Torleif Nisja

5. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

5,9

Edmund Kleiven

5. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Sluk

10,6

Per Rønning

5. juli

Laks

Lønset

Sluk

6,7

Per Oskar Berg

5. juli

Laks

Oppdal

Flue

7,0

Jan Pettersen

5. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Jan Pettersen

5. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Knut Paulsen

5. juli

Laks

Breiåhølen

Sluk

5,5

Christian Ekren

5. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Wobbler

15,4

Jarle Molstad

4. juli

Ørret

N. Teinøra

Mark

2,0

Peder Vullum

4. juli

Laks

Sandebolken

Sluk

6,0

Jan Pettersen

4. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Edmund Kleiven

4. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Frode Molstad

4. juli

Kludd

Teinøra

Mark

6,7

Sigvard Bruset

4. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

8,0

Erland Berg

4. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,4

Erik Bråten

4. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Kenneth Calestam

3. juli

Laks

Romfo

Flue

10,7

Jan Pettersen

3. juli

Laks

Sone I

Mark

7,0

Erik Bråten

3. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Sigvard Bruset

3. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

7,5

Jan Pettersen

3. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Kåre O. Hofskelrud

2. juli

Ørret

Lykkjehølen

Mark

0,7

Erik Bråten

2. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Jan Pettersen

2. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Herman Moen

2. juli

Svel

Sone I

Mark

2,2

Erland Berg

2. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,0

Olav Magnar Nisja

2. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

10,0

Erik Bråten

1. juli

Laks

Sone I

Mark

5,2

Kåre O. Hofskelrud

1. juli

Kludd

Sandhaugan

Mark

3,2

Lars P. Gustafsson

30. juni

Laks

Knutslihølen

Flue

3,0

Gunvald Nisja

30. juni

Laks

Gjøra

Sluk

8,5

Erland Berg

30. juni

Ørret

Sone I

Mark

2,7

Jan Pettersen

30. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,6

Erik Bråten

29. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Kåre O. Hofskelrud

29. juni

Laks

Postmester'n

Mark

5,8

Jan Pettersen

29. juni

Ørret

Sone I

Mark

2,3

Erik Bråten

29. juni

Laks

Tvisthølen

Mark

9,1

Rune Smedshammer

29. juni

Laks

Sone I

Sluk

7,1

Erik Bråten

28. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Erik Bråten

28. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Frode Molstad

27. juni

Kludd

Sande

Flue

4,0

Bjørn Torve

25. juni

Laks

Litjhølen

Tubeflue

5,9

Odd Nordgård

24. juni

Laks

Østre Ottem

Sluk

11,0

Kjell Molstad

24. juni

Kludd

Sone I

Wobbler

5,1

Tom Boger

22. juni

Laks

Kiklingbrekkhølen

Mark

7,8

Arnulf Sæther

22. juni

Laks

Leangen

Sluk

11,0

Tore Dahl

22. juni

Laks

Gikling

Flue

9,2

Tore Dahl

22. juni

Laks

Gikling

Flue

12,3

Torbjørn En

22. juni

Laks

Kræksøra

Flue

8,3

Gunnar Berg

21. juni

Laks

Teinøra

Flue

4,3

Asbjørn Hansen

20. juni

Laks

Tøftemuren

Sluk

7,6

Rune Torsmyr

20. juni

Laks

Sjøllandneset

Flue

8,0

Svein Egil Husby

20. juni

Laks

Skjøllandstrømmen

Flue

4,0

Trond Ingeberg

19. juni

Laks

Sandhaugan

Flue

8,2

Jan Pettersen

19. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Jan Pettersen

19. juni

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Jan Pettersen

19. juni

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Trond Ingeberg

18. juni

Laks

Sandhaugan

Flue

12,3

Frode Aalbu

18. juni

Laks

Sone I

Mark

4,8

Asbjørn Hansen

18. juni

Laks

Tøftemuren

Sluk

8,6

Roy Seth

18. juni

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

8,5

Kjell Molstad

17. juni

Svel

Sone I

Mark

1,3

Thor Stolsmo

16. juni

Laks

Sandebolken

Sluk

8,5

Bengt Göran Wernerdal

16. juni

Laks

Knutslihølen

Flue

17,4

Joakim Wester

16. juni

Laks

Knutslihølen

Flue

8,5

Martin Arnesen

14. juni

Laks

Hovenøran

Sluk

7,5

Tore Olsen

13. juni

Laks

Gikling

Tube

12,0

Noble Stibolt

13. juni

Laks

Breiåhølen

Flue

7,0

Einar Snekkevåg

13. juni

Laks

Sone I

Wobbler

6,0

Roy Seth

13. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Flue

7,1

Willy Nikolaisen

12. juni

Laks

Gikling

Tube

7,2

Christian Ekren

11. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Wobbler

13,2

Erling Bjerke

11. juni

Laks

Teinøra

Sluk

9,0

Terje Torsmyr

11. juni

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

9,1

Trond Fremstad

10. juni

Laks

Storhølen

Sluk

9,8

Trond Fremstad

10. juni

Laks

Storhølen

Sluk

7,9

Kåre Tjugum

10. juni

Laks

Sandeboken

Sluk

5.0

Arnulf Sæther

9. juni

Laks

Leangen

Flue

8,0

Knut Klashaugen

9. juni

Laks

Vennevold

Sluk

10,75

Inge B. Kleve

8. juni

Kludd

Sjøllandstrømmen

Flue

9,0

Thor Stolsmo

8. juni

Laks

Sande

Sluk

5,0

John E. Hestnes

7. juni

Laks

Hestneset

Sluk

8,5

Mari Ottem

4. juni

Laks

Løykjahølen

Sluk

6,9

Terje Torsmyr

4. juni

Laks

Sandebolken

8,5

Christian Ekren

4. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Wobbler

8,8

Jørgen Orkelbog

3. juni

Laks

Tvisthølen

Sluk

8,25

Inge B. Kleve

3. juni

Ørret

Sone I

Flue

2,5

Frank Snekkevåg

2. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Tube

0,9

Roger Snekkevåg

2. juni

Laks

Sjøllandstrømmen

Tube

13,5

Inge B. Kleve

2. juni

Laks / svel

Sone I

Flue

1,9

Knut Høgelien

2. juni

Ørret

Litjdalselva

Mark

2,6

Jan Storbakk

1. juni

Ørret

Litjdalselva

Sluk

2,0

Artikkeltags