Alle fangster fra 1. august

Artikkelen er over 8 år gammel
DEL

Det er nå innmeldt så mange fisker at vi har måttet dele børsen i to; en før og en etter 1. august.

Se alle fangster i perioden 1. juni - 31. juli

Meld inn din fisk:

Til telefon: 907 62 111 eller 481 41 566

Epost: redaksjonen@auraavis.no

I tillegg er det lagt ut lister på Furu Camping, Furu Campingsenter og Trædal Hotell og Turistsenter.

Del dine fiskebilder og historier på Drivafiske

Fiskebørsen vil bli oppdatert minst én gang daglig ved nye fangster.

Se også:

Største laks | Største ørret | Alle fangster 1. juni - 31, juli

Fisker

Dag

Art

Sted

Agn

Kilo

Rune Hukkelås

15. september

Laks

Øyaflønet, Ottem

Sluk

3,2

Kjell Kroken

15. september

Laks

Øyaflønet, Ottem

Sluk

3,8

Per Ottvad

14. september

Laks

Lønset

Sluk

11,5

Rune Hukkelås

14. september

Laks

Øyaflønet, Ottem

Sluk

4,8

Kåre Olav Stormoen

14. september

Laks

Lønset

Sluk

8,8

Kåre Olav Stormoen

12. september

Laks

Lønset

Sluk

10,0

Kåre Olav Stormoen

12. september

Laks

Lønset

Sluk

8,9

Ingar Hobbel

11. september

Laks

Gravem

Wobbler

8,9

Arne Fossum

10. september

Laks

Romfo

Flue

4,7

Tov A. Lånke

10. september

Laks

Øvre Driva

Spinner

3,5

Øyvind Solem

10. september

Laks

Lønset

Mark

4,4

Terje Kobbergård

10. september

Laks

Lønset

Sluk

3,7

Kjell Kroken

10. september

Kludd

Øyaflønet, Ottem

Flue

5,5

Tore Krogen

10. september

Laks

Øvre Driva

Flue

4,1

Rune Torsmyr

10. september

Laks

Lønset

Flue

6,0 satt ut

Anders Gilberg

10. september

Ørret

Ørsund

Flue

1,3

Per Ottvad

9. september

Laks

Lønset

Sluk

6,0

Tor Engstrøm

9. september

Laks

Oppdal

Mark

5,0

Tor Engstrøm

9. september

Svel

Oppdal

Mark

2,5

Jan Kjell Hoel

8. september

Laks

Lønset

Mark

9,0

Andreas Gilberg

8.september

Laks

Ørsund

Sluk

7,0

Gjøran Grønvik

7. september

Laks

Lønset

Sluk

3,0

Geir I. Flatmo

6. september

Svel

Lønset

Mark

1,5

Gjøran Grønvik

6. september

Laks

Lønset

Sluk

6,7

Tore Krogen

6. september

Svel

Øvre Driva

Flue

2,3

Bjørn Hyldbakk

6. september

Laks

Driva

Sluk

3,6

Olav Magnar Nisja

6. september

Kludd

Nisjaflønet

Flue

6,6

Peter Helset

6. september

Laks

Nisjaflønet

Sluk

5,5

Ken Strøm

6. september

Laks

Gravem

Sluk

9,0

Hilmar Isaksen

5. september

Kludd

Bjørbekk

Flue

5,0

Robert Løvik

5. september

Laks

Ottemslina

Flue

4,0

Kåre O. Stormoen

5. september

Laks

Lønset

Mark

5,0

Kåre O. Stormoen

5. september

Svel

Lønset

Mark

2,5

Kåre O. Stormoen

5. september

Svel

Lønset

Mark

1,4

Kåre O. Stormoen

5. september

Svel

Lønset

Mark

1,3

Kåre O. Stormoen

5. september

Ørret

Lønset

Wobbler

1,2

Robert Løvik

5. september

Laks

Bjørbekk

Flue

12,5

Tor Engstrøm

4. september

Laks

Lønset

Sluk

5,0

Hilmar Isaksen

4. september

Laks

Bjørbekk

Flue

7,0

Horst Mack

4. september

Ørret

Gjøra elv

Flue

1,0

Horst Mack

4. september

Ørret

Gjøra elv

Flue

1,0

Øyvind Solem

4. september

Laks

Risfossen, Oppdal

Mark

3,1

Hilmar Isaksen

3. september

Laks

Bjørbekk

Flue

6,5

Jan Kjell Hoel

3. september

Svel

Lønset

Sluk

2,0

Øyvind Solem

3. september

Laks

Risfossen, Oppdal

Mark

3,6

Øyvind Solem

3. september

Laks

Detlia, Oppdal

Mark

3,9

Øyvind Solem

3. september

Svel

Detlia, Oppdal

Mark

2,4

Tor Engstrøm

2. september

Laks

Oppdal

Sluk

3,0

Robert Løvik

2. september

Ørret

Bjørbekk

Flue

1,9

Tore Krogen

2. september

Laks

Øvre Driva

Flue

4,0

Martin Jære

1. september

Svel

Gjøra elv

Sluk

1,8

Bjørn Myhren

1. september

Laks

Øvre Driva

Spinner

13,1

Espen Brunvoll

1. september

Laks

Lønset

Flue

3,7

Ole Johan Strandklev

31. august

Kludd

Litjdalselva

Mark

5,0

Ole Johan Strandklev

31. august

Kludd

Litjdalselva

Mark

4,3

Morten Haakenstad

31. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,6

Bjørn Hyldbakk

31. august

Laks

Rønningan

Flue

3,0

Bjørn Hyldbakk

31. august

Svel

Rønningan

Flue

2,8

Jonny Mæhle

31. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,7

Peter Roze

31. august

Laks

Kleivhølen

Sluk

8,0

Jan Helge Hagen

31. august

Svel

Kleivhølen

Sluk

2,5

Dagfinn Ripnes

31. august

Laks

Wennevold

Sluk

8,8

Tore Krogen

30. august

Laks

Øvre Driva

Flue

4,5 satt ut

Bård Næss

30. august

Laks

Øvre Driva

Mark

4,2 satt ut

Bjørn Bergwitz-Larsen

30. august

Laks

Røthølen

Flue

3,8

Eivind Fylling

30. august

Ørret

Litjdalselva

Flue

2,4

Robert Løvik

30. august

Svel

Litjhølen

Flue

1,5

Tore Krogen

30. august

Laks

Øvre Driva

-

2,5

Kåre Olav Stormoen

30. august

Laks

Lønset

Sluk

3,6

Erik Smiseth

30. august

Laks

Kleivhølen

Sluk

7,0

Jan Roland Fredrik Bern

30. august

Laks

Lønset

Sluk

8,0

Ole Halla

30. august

Laks

Oppdal

Mark

4,0

Morten Haakenstad

29. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,3

Morten Haakenstad

29. august

Svel

Øvre Driva

Mark

2,6

Harald Fylling

29. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,4

Ronny Kleiva

29. august

Svel

Sone III

Flue

2,0

Peter Roze

29. august

Laks

Blindjo

Flue

2,5

Per Grensen

29. august

Laks

Lønset

Sluk

3,5

Tore Olsen

29. august

Laks

Gravem

Flue

8,0

Tore Gravem

29. august

Laks

Ottem

Sluk

5,5

Lars Jensen

29. august

Laks

Molgflønet

Flue

4,8

Jan Helge Hagen

29. august

Svel

Postmestern

Sluk

1,5

Stig Sødahl

29. august

Svel

Lønset

Wobbler

2,0

Lars Peder Sylte

29. august

Ørret

Sande

Flue

2,6

Lars Peder Sylte

29. august

Ørret

Sande

Flue

2,3

Bård Næss

28. august

Laks

Øvre Driva

Mark

4,0 satt ut

Morten Haakenstad

28. august

Laks

Øvre Driva

Mark

8,2

Marten Haakenstad

28. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,7

Harald Fylling

28. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,0

Harald Fylling

28. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,0

Peter Roze

28. august

Laks

Kleivhølen

Flue

5,5

Bjørn Myhren

28. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

7,5

Espen Brunvoll

28. august

Svel

Lønset

Flue

1,8

Geir Zachariassen

28. august

Laks

Kræksøra

Flue

4,8

Geir Zachariassen

28. august

Svel

Kræksøra

Flue

1,9

Morten Haakenstad

27. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,0

Peter Roze

27. august

Laks

Kleivhølen

Flue

3,5

Anders Jonasson

27. august

Laks

Gjøra

Flue

4,0

Egil Myrhaug

27. august

Svel

Øvre Driva

Flue

2,5 satt ut

Jonny Mæhle

27. august

Svel

Sone I

Sluk

1,2

Petter Gelert

27. august

Svel

Hovenøran

Flue

2,5

Viggo Nerland

27. august

Svel

Tvisthølen

Flue

1,9

Robert A. Rishaug

27. august

Svel

Tjuvstien

Flue

1,8

Robert A. Rishaug

27. august

Laks

Litjhølen

Flue

9,5

Kåre O. Stormoen

27. august

Svel

Lønset

Sluk

1,4

Trond Dahl

27. august

Laks

Postmestern

Sluk

4,0

Kristoffer Olstad

27. august

Ørret

Sone II

Flue

2,0

Kristoffer Olstad

27. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Lars Peder Sylte

27. august

Ørret

Sande

Flue

1,3

Karri Malmström

27. august

Laks

Litjdalselva

Sluk

4,2

Peter Roze

26. august

Laks

Blindjo

Flue

3,0

Karri Malmström

26. august

Laks

Litjdalselva

Sluk

6,5

Herman Moen

26. august

Svel

Postmestern

Sluk

2,5

Ola Blakseth

26. august

Ørret

Sone I

Flue

1,4

Svend Sandodden

26. august

Ørret

Bjørbekk

Flue

1,8

Viggo Nerland

26. august

Svel

Tvisthølen

Flue

2,0

Per Ottvad

26. august

Laks

Lønset

Flue

8,2

Rune Torsmyr

26. august

Svel

Kleivhølen

Flue

2,9

Rune Torsmyr

26. august

Ørret

Kleivhølen

Flue

2,5

Tore Dahl

26. august

Svel

Gikling

Flue

1,6

Olle Sjøgren

26. august

Svel

Lønset

Flue

1,3

Tor Olav Nisja

26. august

Laks

Nisjaflønet

Flue

3,8

Stefan A. Søyring

26. august

Brunørret

Ørsund

Sluk

1,0

Pekka K. Søyring

26. august

Brunørret

Ørsund

Sluk

1,0

Bjørn Tore Larsen

26. august

Kludd

Hovenøran

Flue

4,5

Herbjørn Aandahl

26. august

Laks

Sande

Sluk

3,1

Espen Brunvoll

26. august

Laks

Lønset

Flue

5,0

Steinar Olstad

25. august

Laks

Bjørbekk

Flue

3,1

Eskil Rønning

25. august

Ørret

Øvre Driva

Flue

1,5

Svein Opsahl

25. august

Ørret

Hovenøran

Sluk

1,1

Jørn Olav Fagerhaug

25. august

Laks

Brakkneset

Sluk

10,3

Erik Bråten

25. august

Ørret

Sone I

Sluk

2,5

Erik Bråten

25. august

Laks

Mettiøra

Sluk

5,8

Kåre Brendryen

25. august

Laks

Tøfte

Sluk

3,9

Espen Brunvoll

25. august

Svel

Lønset

Flue

1,2

Tor Engstrøm

24. august

Svel

Lønset

Sluk

2,2

Bjørn Tore Larsen

24. august

Ørret

Hovenøran

Flue

1,6

Bård Næss

24. august

Laks

Øvre Driva

Mark

8,3

Bård Næss

24. august

Laks

Øvre Driva

Mark

4,0 (satt ut)

Bård Næss

24. august

Svel

Øvre Driva

Mark

1,0 (satt ut)

Håkon Leknes

24. august

Laks

Sone I

Sluk

3,6

Niels Kompfp-Andersen

24. august

Svel

-

Flue

1,5

Lars A. Bråten

24. august

Svel

Lønset

Flue

2,7

Rune Torsmyr

24. august

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,5

Lars Peder Sylte

24. august

Svel

Sande

Flue

2,3

Arnulf Sæther

24. august

Laks

Sone II

Flue

3,0

Ian Arne Sørhagen

24. august

Laks

Ørsund

Sluk

11,0

Erik Smiseth

24. august

Laks

Brakkneset

Sluk

6,0

Espen Brunvoll

24. august

Laks

Lønset

Flue

4,8

Geir Atle Sørlie

24. august

Laks

Brakkneset

Sluk

4,8

Bjørn Myhren

23. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

4,7

Bjørn Myhren

23. august

Svel

Øvre Driva

Spinner

2,5

Knut Thoresen

23. august

Ørret

Sone I

Sluk

2,1

Erik Bråten

23. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,7

Tov A. Lånke

23. august (?)

Laks

Øvre Driva

Mark

3,8

Egil Myrhaug

23. august

Laks

Øvre Driva

Flue

8,1

Inge A. Refsnes

23. august

Laks

Gravem

Flue

3,6

Viggo Nerland

23. august

Svel

Tvisthølen

Flue

1,4

Tore Krogen

23. august

Laks

Øvre Driva

Flue

4,2

Erik Smiseth

23. august

Laks

Brakkneset

Sluk

4,8

Lars A. Bråten

23. august

Laks

Lønset

Flue

4,0

Kåre O. Stormoen

23. august

Laks

Lønset

Flue

7,5

Espen Brunvoll

23. august

Laks

Lønset

Flue

2,3

Peter Roze

22. august

Ørret

Mettiøra

Flue

1,2

Bjørn Myhren

22. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

4,1

Petter Kraabøl

22. august

Svel

Grøvelhølen

Sluk

2,5

Steinar Bruset

22. august

Laks

Litjlykkja

Sluk

5,0

Viggo Nerland

22. august

Svel

Tvisthølen

Flue

1,5

Torill Tangedal

22. august

Laks

Lønset

Sluk

2,4

Espen Brunvoll

22. august

Laks

Lønset

Flue

11,7

Juhani Tarkka

21. august

Ørret

Sone I

Flue

1,6

Juhani Tarkka

21. august

Ørret

Sone I

Flue

1,4

Juhani Tarkka

21. august

Ørret

Sone I

Flue

0,8

Inge A. Refsnes

21. august

Ørret

Gjøra

Flue

1,0

Geir Hammer

21. august

Svel

Prestelva

Flue

2,0

Asbjørn Hansen

21. august

Laks

Tøfte

Sluk

3,0

Juhani Tarkka

21. august

Ørret

Sone I

Flue

1,7

Juhani Tarkka

21. august

Ørret

Sone I

Flue

1,2

Peter Roze

20. august

Kludd

Kleivhølen

Flue

5,0

Bjørn Myhren

20. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

10,0

Lars A. Bråten

20. august

Svel

Lønset

Flue

2,7

Finn Haulan

20. august

Laks

Øvre Driva

Mark

5,5

Tore Krogen

20. august

Laks

Øvre Driva

Flue

4,2

Sverre Sæter

20. august

Laks

Trettvoll, Gråura

Sluk

12,0

Thor Egil Moe

20. august

Kludd

Sone I

Flue

4,4

Tor Jacobsen

20. august

Ørret

Sone I

Flue

1,3

Juhani Tarkka

20. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Juhani Tarkka

20. august

Ørret

Sone I

Flue

0,8

Erling Snøva

19. august

Svel

Grøvelhølen

Sluk

1,5

Per-Arne Carlman

19. august

Svel

Tvisthølen

Flue

1,9

Jørgen Kopperud

19. august

Svel

Sone I

Sluk

1,6

Roger Snekkevåg

19. august

Svel

Sone II

Flue

2,8

Bjørn Torve

19. august

Svel

Trøene

Sluk

1,8

Per Persson

19. august

Svel

Prestelva

Flue

2,1

Helge Svensli

18. august

Ørret

-

Flue

1,3

Lars Peder Sylte

18. august

Svel

Sande

Flue

0,9

Petter Birkheim

18. august

Ørret

Kleivhølen

Flue

0,9

Petter Birkheim

18. august

Ørret

Sone I

Flue

0,8

Asle Ivar Bakk

18. august

Kludd

Oppdal

Spinner

4,3

Reidar Sollie

18. august

Ørret

Romfo

Sluk

1,5

Asbjørn Hansen

18. august

Laks

Tøfte

Sluk

3,8

Viggo Nerland

18. august

Svel

Sande

Flue

2,6

Jan Pettersen

18. august

Laks

Litjhølen

Sluk

4,8

Stig Sødahl

18. august

Kludd

Sjøllandstrømmen

Flue

2,3

Torleif Holsæter

18. august

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,5

Grethe Eng

18. august

Laks

Leangen

Flue

8,5

Lars Peder Sylte

18. august

Ørret

Sande

Flue

2,3

Lars Peder Sylte

18. august

Ørret

Sande

Flue

1,1

Bjørn Myhren

17. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

3,2

Per Grensen

17. august

Laks

Lønset

Mark

7,5

Petter Birkheim

17. august

Ørret

Tjuvstien

Flue

1,0

Juhani Tarka

17. august

Ørret

Mettiøra

Flue

1,9

Bjørn Torve

17. august

Laks

Blindjohølen

Flue

4,0

Tore Dahl

17. august

Laks

Gikling

Flue

3,5

Willy Nikolaisen

17. august

Svel

Gikling

Flue

2,8

Rikard Sundelin

17. august

Svel

Telefonhølen, Flatvad

Flue

2,0

Per Swedin

17. august

Svel

Telefonhølen, Flatvad

Flue

2,2

Espen Brunvoll

17. august

Laks

Lønset

Flue

3,2

Morten Haakenstad

16. august

Svel

Øvre Driva

Mark

2,5

Tor Engstrøm

16. august

Laks

Lønset

Sluk

7,2

Jonny Mæhle

16. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,8

Christian Abry

16. august

Ørret

Hovenøran

Flue

1,3

Tore Treider

16. august

Ørret

Hovenøran

Sluk

1,2

Dag Øyvind Ingierd

16. august

Ørret

Teinøra

Flue

0,8

Dag Øyvind Ingierd

16. august

Ørret

Teinøra

Flue

0,8

Juhani Tarka

16. august

Svel

Sone I

Flue

1,4

Viggo Nerland

16. august

Laks

Sande

Flue

6,5

Erik Smiseth

16. august

Laks

Kleivhølen

Sluk

6,2

Viggo Nerland

16. august

Ørret

Sande

Flue

1,0

Kåre Olav Stormoen

16. august

Laks

Lønset

Flue

3,2

Petter Birkheim

16. august

Svel

Kleivhølen

Flue

1,6

Petter Birkheim

16. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Odd Nordgård

16. august

Laks

Gravem

Sluk

4,0

Egil Myrhaug

15. august

Laks

Øvre Driva

Flue

3,7

Tore Krogen

15. august

Laks

Øvre Driva

Flue

7,5

Bjørn Myhren

15. august

Laks

Øvre Driva

Mark

5,0

Asgeir Vagnildhaug

15. august

Laks

Øvre Driva

Mark

10,3

Ole Tøfte

15. august

Svel

Tøftehølen

Sluk

2,8

Ole Marius Gravem

15. august

Ørret

Gravem

Mark

1,1

Kjetil Ramsvik

15. august

Ørret

Tvisthølen

Flue

2,0

Tor Jacobsen

15. august

Ørret

Sone I

Flue

1,2

Tor Jacobsen

15. august

Ørret

Sone I

Flue

1,4

Ole Halla

15. august

Laks

Oppdal

Sluk

4,2

Nils J. Aae

15. august

Laks

Nisjaflønet

Flue

3,2

Lars Peder Sylte

15. august

Ørret

Sande

Flue

1,9

Bård Næss

14. august

Laks

Øvre Driva

Mark

4,7

Asgeir Vagnildhaug

14. august

Laks

Øvre Driva

Mark

5,0

Tore Krogen

14. august

Laks

Øvre Driva

Flue

5,5

Arild Ingierd

14. august

Kludd

Lykkjehølen

Sluk

4,4

Arild Ingierd

14. august

Svel

Lykkjehølen

Sluk

2,3

Tor Engstrøm

14. august

Laks

Lønset

Sluk

3,5

Tor Engstrøm

14. august

Svel

Lønset

Sluk

1,1

Lars Peder Sylte

14. august

Ørret

Sande

Flue

1,6

Svein Haugen

14. august

Laks

Tøfte

Tubeflue

8,5

Per Ottvad

14. august

Kludd

Lønset

Flue

4,3

Kåre Olav Stormoen

14. august

Laks

Lønset

Flue

10,5

Kåre Olav Stormoen

14. august

Laks

Lønset

Sluk

4,0

Kåre Olav Stormoen

14. august

Svel

Lønset

Flue

2,0

Per Lundli

14. august

Laks

Målgflønet, Gjøra

Sluk

4,0

Per Lundli

14. august

Laks

Neset, Gjøra

Sluk

3,5

Øyvinn Kverneng

14. august

Laks

Haukåhølen, Gjøra

Sluk

8,5

Peter Roze

14. august

Laks

Blindjohølen

Sluk

3,8

Roger Snekkevåg

14. august

Kludd

Mettiøra

Flue

5,5

Rune Torsmyr

14. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,1

Rune Torsmyr

14. august

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,2

Asgeir Vagnildhaug

13. august

Laks

Øvre Driva

Mark

4,2

Dag Øyvind Ingierd

13. august

Kludd

Teinøra

Flue

6,0

Ole Tøfte

13. august

Svel

Leirhølen, Tøfte

Sluk

2,0

Eskil Rønning

13. august

Svel

Øvre Driva

Flue

2,6

Geir I. Flatmo

13. august

Laks

Lønset

Sluk

6,0

Per Breivik

13. august

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Lennart Frank

13. august

Laks

Gammelhølen, Fale (lus)

Flue

7,0

Bjørn Hyldbakk

13. august

Kludd

Lønset

Flue

2,1

Petter Birkheim

13. august

Svel

Sone II

Flue

2,3

Petter Birkheim

13. august

Svel

Sone II

Flue

1,0

Janne Brandt

13. august

Laks

Lønset

Flue

7,6

Asle Bårdli

13. august

Laks

Gravem

Flue

6,5

Einar Mæhle

13. august

Laks

Sjøllandneset

Sluk

5,1

Per Arne Carlman

13. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,1

Per Arne Carlman

13. august

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

2,6

Bjørn Myhren

12. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

7,0

Bjørn Myhren

12. august

Laks

Øvre Driva

Mark

7,2

Bård Næss

12. august

Laks

Øvre Driva

Mark

7,1

Bård Næss

12. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,2

Asgeir Vagnildhaug

12. august

Laks

Øvre Driva

Mark

7,0

Tommy Rønningen

12. august

Ørret

Oppdal

Flue

1,2

Peder Grensen

12. august

Laks

Lønset

Flue

3,7

Lennart Frank

12. august

Laks

Gammelhølen, Fale

Flue

3,7

Tore Olsen

12. august

Kludd

Gravem

Flue

4,7

Petter Birkheim

12. august

Svel

Sone II

Flue

1,5

Rune Torsmyr

12. august

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

2,8

Jan Helge Hagen

12. august

Laks

Tøfte

Flue

8,5

Jonny Mæhle

12. august

Svel

Trøene

Sluk

1,3

Else Snøva

12. august

Laks

Hagen

Sluk

6,4

Per Arne Calman

12. august

Kludd

Tvisthølen

Flue

3,8

Tore Westgård

12. august

Laks

Kleivhølen

Flue

3,5

Bjørn Myhren

11. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

8,2

Bjørn Myhren

11. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

5,5

Bjørn Myhren

11. august

Laks

Øvre Driva

Mark

10,0

Vibeke Horsberg

11. august

Laks

Romfo

Sluk

3,8

Dag Øyvind Ingierd

11. august

Laks

Kræksøra

Sluk

3,8

Dag Øyvind Ingierd

11. august

Laks

Teinøra

Flue

6,8

Dag Øyvind Ingierd

11. august

Kludd

Teinøra

Tubeflue

4,7

Arild Ingierd

11. august

Ørret

Teinøra

Flue

1,6

Ellen Krovoll

11. august

Svel

Lønset

Sluk

1,1

Per Ottvad

11. august

Laks

Lønset

Flue

4,0

Per Magne Haarr

11. august

Laks

Gravem

Flue

3,0

Fredrik Nilsson

11. august

Kludd

Flatvad elv

Flue

5,7

Tore Westgård

11. august

Svel

Sone I

Flue

2,5

Tor Olav Nisja

11. august

Laks

Gjøra

Sluk

3,0

Steinar Bruset

11. august

Laks

Gjøra

Flue

5,5

Steinar Bruset

11. august

Svel

Gjøra

Flue

1,5

Per Arne Carlman

11. august

Ørret

Tvisthølen

Flue

1,9

Petter Birkheim

11. august

Svel

Tjuvstien

Flue

1,4

Janne Brandt

11. august

Laks

Lønset

Flue

3,2

Espen Brunvoll

11. august

Svel

Lønset

Flue

2,0

Bjarne Jørgensen

11. august

Svel

Villabyøran

Flue

1,3

Torbjörn Frank

11. august

Kludd

Gammelhølen, Fale

Flue

7,0

Tore Olsen

11. august

Laks

Gravem

Flue

9,8

Torbjörn Frank

11. august

Brunørret

Gammelhølen, Fale

Flue

1,3

Arild Ingierd

10. august

Ørret

Kræksøra

Sluk

1,0

Dag Øyvind Ingierd

10. august

Ørret

Hovenøran

Flue

1,7

Peter Roze

10. august

Kludd

Mettiøra

Sluk

3,0

Anders Olsen

10. august

Laks

Gravem

Flue

10,0

Eivind Mæhlum

10. august

Svel

Sone I

Sluk

1,9

Ole Kristian Løvik

10. august

Laks

Sande

Sluk

8,2

Eivind Mæhlum

10. august

Svel

Sone I

Sluk

1,9

Øystein Torvik

10. august

Laks

Rønningan

Sluk

7,5

Per Berglund

10. august

Svel

Brakkneset

Sluk

1,8

Morten Kraabøl

9. august

Laks

Romfo

Sluk

3,3

Dag Øyvind Ingierd

9. august

Ørret

Lykkjehølen

Flue

1,2

John Storhaug

9. august

Laks

Gravem

Flue

3,5

Bård Næss

9. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,5

Tor Engstrøm

9. august

Laks

Lønset

Sluk

4,0

Geir I. Flatmo

9. august

Laks

Lønset

Sluk

4,5

Petter Birkheim

9. august

Svel

Sone I

Flue

1,2

Kåre O. Stormoen

9. august

Ørret

Sone I

Flue

1,8

Lars Peder Sylte

9. august

Ørret

Sande

Flue

1,5

Trond Jensen

9. august

Svel

-

-

0,8

Bjørn Myhren

8. august

Laks

Øvre Driva

Spinner

6,0

Mikkel Kraabøl

8. august

Ørret

Romfo

Sluk

0,6

Morten Kraabøl

8. august

Ørret

Romfo

Flue

1,6

Morten Kraabøl

8. august

Ørret

Romfo

Flue

1,2

Trond Jensen

8. august

Svel

-

-

2,4

Bernt Bleken

8. august

Ørret

Romfo

Flue

1,3

Morten Gjestad

8. august

Laks

-

Sluk

3,4

Lars Peder Sylte

8. august

Ørret

Sande

Flue

1,2

Aasmund Talset

8. august

Ørret

Stavhølen

Flue

1,0

Thomas Domaas

8. august

Svel

Sone II

Sluk

1,8

Tore Westgård

8. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,3

Tore Olsen

8. august

Kludd

Gravem

Flue

8,4

Anders Gilberg

7. august

Laks

Romfo

Flue

3,0

Kjetil Ramsvik

7. august

Laks

Tvisthølen

Flue

3,2

Janne Brandt

7. august

Svel

Lønset

Flue

2,6

Otto Tunheim

7. august

Laks

Gravem

Flue

4,5

Geir Atle Sørlie

7. august

Laks

Sone I

Sluk

3,0

Terje Torsmyr

7. august

Svel

Rønningan

Sluk

2,5

Petter Birkheim

7. august

Ørret

Sande

Flue

1,0

Bjørn Tore Larsen

7. august

Svel

Hovenøran

Flue

1,1

Petter Birkheim

7. august

Laks

Prestelva

Tube og søkke

7,3

Arne Grini

6. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,1

Rune Martinsen

6. august

Kludd

Sande

Flue

3,6

Lars Peder Sylte

6. august

Svel

Sande

Flue

1,4

Bernt Bleken

6. august

Ørret

Romfo

Flue

1,4

Petter Birkheim

6. august

Laks

Litjhølen

Tube og søkke

5,4

Just Offer-Ohlsen

6. august

Svel

Sjøllandneset

Sluk

1,8

Torfinn Kreken

6. august

Kludd

Hovenøran

Flue

3,2

Stig Sødahl

6. august

Laks

Kleivhølen

Flue

3,0

Geir Høyberg

6. august

Ørret

Sone I

Sluk

2,1

Ola Almhjell

6. august

Laks

Almhjell

Sluk

7,5

Ola Almhjell

6. august

Svel

Almhjell

Sluk

2,0

Per Erling Raknes

6. august

Svel

Tøftemuren

Flue

1,9

Per Erling Raknes

6. august

Svel

Tøftemuren

Flue

1,6

Terje Sjåholm

6. august

Ørret

Gravem

Flue

1,2

Petter Bjørnebakk

6. august

Kludd

Torva

Sluk

2,7

Bjørn Tore Larsen

6. august

Ørret

Hovenøran

Flue

2,0

Terje Grini

5. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,3

Terje Grini

5. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,3

Rune Martinsen

5. august

Ørret

Sande

Flue

2,1

Magnus Andersson

5. august

Laks

Knutslihølen

Flue

5,4

Erik Smiseth

5. august

Laks

Brakkneset

Sluk

3,9

Norodd Sveine

5. august

Svel

Lønset

Flue

2,5

Tore Olsen

5. august

Laks

Gravem

Flue

4,2

Anders Olsen

5. august

Kludd

Gravem

Flue

3,9

Unni Olbu

5. august

Ørret

Ottem

Sluk

1,0

Ole Kr. Løvik

5. august

Svel

Sande

Tube/søkke

2,7

Trond Becksen

5. august

Kludd

Sande

Flue

3,6

Kjetil Nyhus

5. august

Ørret

Romfo

Flue

1,5

Ellen Bolsø Engelund

5. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

8,0

Anders Olsen

5. august

Kludd

Gravem

Flue

5,6

Tore Olsen

5. august

Laks

Gravem

Flue

3,6

Tonny Strand

5. august

Laks

Tøftemuren

Sluk

4,0

Karl Åke Andersson

5. august

Laks

Brakkneset

Sluk

8,3

Kåre Brendryen

5. august

Svel

Tøfte

Sluk

2,0

Terje Andersen

5. august

Laks

Almhjell

Sluk

3,0

Jan Pettersen

5. august

Laks

Sjøllandmuren

Sluk

7,3

Terje Sjåholm

5. august

Kludd

Gravem

Flue

2,6

Petter Bjørnebakk

5. august

Svel

Sone I

Sluk

1,9

Lars A. Bråten

5. august

Ørret

Sone I

Flue

2,0

Roger Snekkevåg

5. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

2,4

Else Snøva

4. august

Laks

Hagen

Sluk

5,5

Dag Grini

4. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,8

Tore Krogen

4. august

Laks

Øvre Driva

Flue

8,0

Rune Torsmyr

4. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,2

Per Thyge

4. august

Laks

Nisjaflønet

Flue

4,5

Otto Tunheim

4. august

Laks

Gravem

Flue

7,9

Morten Gjesdal

4. august

Laks

Sone I

Sluk

3,4

Noble Stibolt

4. august

Ørret

Hovenøran

Flue

1,5

Noble Stibolt

4. augusty

Ørret

Hovenøran

Flue

1,4

Janne Brandt

4. august

Laks

Lønset

Flue

4,0

Thor Stolsmo

4. august

Laks

Sande

Sluk

6,5

Thor Stolsmo

4. august

Laks

Sande

Sluk

3,5

Svein Haugen

4. august

Laks

Sone I

Sluk

4,0

Erik Hansson

4. august

Laks

Øyaflønet

Flue

6,8

Erik Hansson

4. august

Kludd

Øyaflønet

Flue

4,9

Jörgen Fischer

4. august

Laks

Sone I

Sluk

5,2

Jörgen Fischer

4. august

Ørret

Sone I

Ørret

1,1

Jan Pettersen

4. august

Laks

Sjøllandmuren

Sluk

7,0

Petter Birkheim

4. august

Laks

Sande

Flue

6,0

Petter Birkheim

4. august

Ørret

Sande

Flue

1,8

Alise Meisal

4. august

Laks

Øster Ottem

Sluk

3,3

Jan Pettersen

4. august

Laks

Sjøllandmuren

Sluk

3,6

Karl Åke Andersson

4. august

Svel

Sone I

Sluk

2,8

Karl Åke Andersson

4. august

Svel

Sone I

Sluk

1,3

Karl Åke Andersson

4. august

Svel

Sone I

Sluk

1,1

Arne Wang

4. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,8

Tonny Strand

4. august

Ørret

Brakkneset

Sluk

1,3

Petter Bjørnebakk

4. august

Laks

Torva

Sluk

3,8

Bjørn Myhren

3. august

Laks

Øvre Driva

Mark

3,5

Terje Grini

3. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,9

Arne Grini

3. august

Kludd

Ørsund

Flue

3,5

Arne Grini

3. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,2

Tore Krogen

3. august

Laks

Øvre Driva

Flue

6,5

Arne Skogsrud

3. august

Ørret

-

-

0,6

Ole Tøfte

3. august

Svel

Tøftemuren

Sluk

2,0

Ole Tøfte

3. august

Svel

Tøftemuren

Sluk

1,6

Kjetil Nyhus

3. august

Ørret

Romfo

Flue

1,3

Jan Rune Dahl

3. august

Laks

Litjhølen

Sluk

9,2

Trond Dahl

3. august

Svel

Torva

Sluk

1,6

Trond Dahl

3. august

Laks

Torva

Sluk

4,9

Trond Dahl

3. august

Laks

Torva

Sluk

3,6

Ola Almhjell

3. august

Laks

Almhjell

Sluk

4,4

Otto Tunheim

3. august

Laks

Gravem

Flue

5,5

Roger Snekkevåg

3. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,3

Peter Roze

3. august

Laks

Kleivhølen

Sluk

3,5

Kjell A.Molstad

3. august

Laks

Brakkneset

Sluk

3,1

Terje Andersen

3. august

Laks

Almhjell

Sluk

7,5

Hans Oyen Roermond

2. august

Ørret

Tvisthølen

Flue

0,7

Tor-Sten Olsen

2. august

Ørret

-

Sluk

2,0

Kjetil Nyhus

2. august

Ørret

Romfo

Flue

1,1

Bernt Bleken

2. august

Ørret

Romfo

Flue

1,3

Trond Fremstad

2. august

Laks

Storhølen

Flue

9,2

Espen Brunvoll

2. august

Laks

Lønset

Flue

4,7

Erik Smiseth

2. august

Svel

Sjøllandneset

Sluk

1,2

Ole Tøfte

2. august

Laks

Tøftemuren

Sluk

6,1

Ole Tøfte

2. august

Laks

Tøftemuren

Sluk

3,5

Ole Tøfte

2. august

Laks

Bolken, Tøfte

Sluk

6,2

Magnus Andersson

2. august

Laks

Knutslihølen

Flue

6,0

William Atkins

2. august

Svel

Bruhølen, Flatvad

Flue

2,0

Tore Dahl

2. august

Ørret

Hovenøran

Flue

1,4

Tore Olsen

2. august

Laks

Gravem

Flue

3,0

Kjell A. Molstad

2. august

Laks

Sone I

Sluk

3,3

Tor Jacobsen

2. august

Svel

Sone II

Flue

2,8

Tor Jacobsen

2. august

Svel

Sone I

Flue

2,3

Terje Grini

1. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,3

Kåre O. Stormoen

1. august

Ørret

Lønset

Flue

1,8

Otto Tunheim

1. august

Laks

Gravem

Flue

4,0

Peter Roze

1. august

Svel

Blindjohølen

Sluk

1,8

Erik Smiseth

1. august

Laks

Sjøllandneset

Sluk

4,0

Frank R. Pedersen

1. august

Kludd

Kræksøra

Flue

5,1

Anders Vekve

1. august

Kludd

Hovenøran

Flue

4,5

Anders Vekve

1. august

Ørret

Hovenøran

Flue

1,4

Kim Johansen

1. august

Laks

Almhjell

Sluk

4,0

Herman Moen

1. august

Svel

Sone I

Sluk

2,1

Ole Kristian Løvik

1. august

Laks

Sande

Sluk

7,3

Jon Karl Kleve

1. august

Laks

Sone I

Flue

3,5

Odd Norgård

1. august

Laks

Grythølen

Sluk

5,0

Tor Jacobsen

1. august

Svel

Sone I

Flue

1,5

Tor Jacobsen

1. august

Svel

Sone I

Flue

1,2

Lars Gilberg

1. august

Ørret

Ottem

Sluk

1,1

Ole Kristian Skorve

1. august

Laks

Blindjohølen

Flue

4,0

Odd A. Ovrid

1. august

Laks

Sone I

Sluk

3,9

Artikkeltags