Alle fangster

Artikkelen er over 9 år gammel

Her følger jevnlig oppdatert oversikt over alle fangster i Driva, Litjdalselva og Eira.

DEL

Fisker

Dag

Art

Sted

Agn

Kilo

STAMFISKE

Stig Sødahl

14. september

Laks

Bolken

Sluk

3,0

Lars E. Sæther

14. september

Laks

Kongshølen

Sluk

6,0

Stig Sødahl

13. september

Laks

Kongshølen

Sluk

4,2

Kjetil Ramsvik

13. september

Laks

Kongshølen

Sluk

7,0

Bjørn Torve

10. september

Laks

Breiåhølen

Sluk

8,0

Einar Snekkevåg

8. september

Laks

Hovenhølen

Sluk

4,0

Einar Snekkevåg

8. september

Laks

Hovenhølen

Sluk

3,0

Bjørn Torve

6. september

Laks

Breiåhølen

Sluk

3,0

Geir Plassen

14. september

Laks

Oppdal

Flue

5,0

Inge A. Refsnes

13. september

Laks

Gravem

Flue

8,5

Tor Aasen

13. september

Laks

Gravem

Spinner

4,7

Inge A. Refsnes

13. september

O.laks

Gravem

Flue

12,0

Inge A. Refsnes

13. september

Laks

Gravem

Flue

4,1

Ivar M. Skagen

12. september

Laks

Oppdal

Sluk

9,4

Asgeir Bakk

12. september

Svel

Oppdal

Flue

1,5

Asgeir Bakk

12. september

Laks

Oppdal

Flue

6,9

Leif Magnus Sættem

11. september

Laks

Gravem

Flue

4,0

Steinar Bruset

11. september

Laks

Gravem

Flue

5,0

Otto Thunem

11. september

Laks

Gravem

Flue

8,0

Otto Thunem

11. september

Laks

Gravem

Flue

6,6

Odd Nordgård

11. september

Laks

Gravem

Sluk

5,0

Per Grensen

11. september

Laks

Oppdal

Sluk

3,0

Steinar Aasgaard

11. september

Laks

Oppdal

Spinner

8,55

Bjørn Myhren

9. september

Laks

Oppdal

Spinner

5,0

Kjell Bruaset

9. september

Kludd

Litjdalselva

Dlue

7,1

Egil Myrhaug

9. september

Laks

Oppdal

Flue

2,7

Egil Myrhaug

9. september

Laks

Oppdal

Flue

2,5

Tor Engstrøm

8. september

Laks

Lønset

Mark

8,0

Peder Grensen

7. september

Laks

Lønset

Flue

6,7

Kåre Solheim

6. september

Laks

Bjørbekk

Flue

7,5

Rune Torsmyr

5. september

Laks

Ørsund

Flue

8,0

Espen Brunvoll

5. september

Laks

Lønset

Flue

6,3

Espen Brunvoll

5. september

Laks

Lønset

Flue

3,2

Morten Løkken

4. september

Laks

Romfo

Flue

6,7

Asgeir Bakk

4. september

Kludd

Oppdal

Flue

5,6

Morten Løkken

3. september

Ørret

Romfo

Flue

1,0

Roar Ørsund

3. september

Laks

Ørsund

Flue

7,4

Asgeir Bakk

31. august

Laks

Oppdal

Flue

9,2

Per Ottvad

31. august

Laks

Oppdal

Flue

9,3

Jens Kåre Øien

31. august

Ørret

Sone I

Flue

1,7

Jens Kåre Øien

31. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Magnar Sæther

31. august

Laks

Almhjell elv

Sluk

9,8

Sverre Hopstock-Dahr

30. august

Kludd

Fale

Flue

6,4

Robert Elnes

30. august

Kludd

Oppdal

Mark

3,2

Jostein Båtbukt

30. august

Laks

Oppdal

Mark

10,1

Jon I. Mæhle

30. august

Laks

Oppdal

Sluk

4,2

Per Høyem

30. august

Kludd

Oppdal

Flue

3,2

Erik Farstad

30. august

Ørret

Oppdal

Flue

1,2

Robert Elnes

29. august

Laks

Oppdal

Mark

4,2

Robert Elnes

29. august

Laks

Oppdal

Mark

2,6

Robert Elnes

29. august

Laks

Oppdal

Mark

6,9

Einar Mæhle

29. august

Svel

Sone III

Sluk

2,5

Asgeir Vagnildhaug

29. august

Laks

Oppdal

Mark

8,8

Rune Torsmyr

29. august

Ørret

Sande

Flue

1,0

Svein Haugen

29. august

Laks

Tjuvstien

Flue

5,1

Tor Engstrøm

29. august

Laks

Lønset

Sluk

11,0

Tore Krogen

29. august

Laks

Oppdal

Flue

6,0

Svein Haugen

29. august

Ørret

Tjuvstien

Flue

1,5

Jon I. Mæhle

29. august

Laks

Oppdal

Sluk

5,6

Jon I. Mæhle

29. august

Svel

Oppdal

Sluk

1,6

Rune Torsmyr

28. august

Svel

Mettiøra

Flue

1,6

Asgeir Vagnildhaug

28. august

Laks

Oppdal

Flue

4,5

Asgeir Vagnildhaug

28. august

Laks

Oppdal

Flue

2,8

Per Grensen

28. august

Laks

Oppdal

Sluk

6,7

Noble Stibolt jr.

28. august

Ørret

Hovenøran

Flue

2,5

Asgeir Vagnildhaug

28. august

Laks

Lønset

Flue

8,5

Tor Jacobsen

28. august

Laks

Sone I

Flue

2,0

Sverre Hopstock-Dahr

27. august

Ørret

Fale

Flue

0,8

John E. Hestnes

27. august

Laks

Kleivhølen

Sluk

5,5

Gerhard Schive

27. august

Laks

Fale

4,2

Geir Ivar Aaen

27. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,2

Einar Mæhle

27. august

Laks

Sjøllandneset

Sluk

9,2

Stein Roger Eng

27. august

Laks

Leangen

Sluk

5,3

Sverre Hopstock-Dahr

26. august

Ørret

Fale

Flue

0,8

Sverre Hopstock-Dahr

26. august

Ørret

Fale

Flue

0,8

Robert Elnes

26. august

Laks

Oppdal

Mark

2,7

Jarle Elnes

26. august

Laks

Oppdal

Mark

1,3

Odd Kristiansen

26. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,5

Asgeir Bakk

26. august

Laks

Oppdal

Flue

6,3

Stefan A. Søyring

26. august

Laks

Ørsund

Sluk

3,8

Willy Nikolaisen

26. august

Kludd

Gikling

Flue

5,3

Stein Roger Eng

25. august

Laks

Leangen

Sluk

14,5

Bjørn Myhren

25. august

Laks

Oppdal

Spinner

7,0

Bjørn Myhren

25. august

Laks

Oppdal

Spinner

1,5

John Bye

25. august

Kludd

Litjdalselva

Mark

3,1

Arnt Thomassen

25. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,0

Arnt Thomassen

25. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,7

Bjørn E. Olsen

25. august

Laks

Litjdalselva

Mark

3,0

Hans Mengshoel

25. august

Laks

Litjdalselva

Mark

2,5

Odd Kristiansen

25. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,2

Odd Kristiansen

25. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,5

Lars Aas

25. august

Laks

Lønset

Flue

3,2

Mikael Engstrøm

25. august

Laks

Øyaflønet

Flue

5,6

Tor Jacobsen

25. august

Kludd

Sone I

Flue

3,0

Gerhard Schive

24. august

Ørret

Bjørbekk

1,6

Jørn Gundersen

24. august

Kludd

Oppdal

Flue

3,2

Jan Haulan

24. august

Laks

Lønset

Flue

3,5

Bjørn Myhren

23. august

Laks

Oppdal

Laks

5,0

Odd Nordgård

23. august

Laks

Stavhølen

Sluk

7,0

Mats Lindstrøm

23. august

Laks

Gjøra

Flue

3,6

Tore Krogen

23. august

Laks

Lønset

Flue

7,1

Geir Plassen

23. august

Svel

Oppdal

Flue

2,0

Jan Haulan

23. august

Ørret

Oppdal

Flue

1,5

Åke Alm

23. august

Laks

Øyaflønet

Flue

11,1

John Storhaug

23. august

Laks

Gravem

Flue

11,0

John Bye

23. august

Kludd

Litjdalselva

Mark

4,7

Stein Krokhaug

22. august

Kludd

Oppdal

Spinner

5,9

Stein Krokhaug

21. august

Laks

Oppdal

Mark

7,2

Torild Tangedal

22. august

Svel

Lønset

Spinner

2,0

Roger Snekkevåg

22. august

Kludd

Sone II

Flue

4,2

Odd Nordgård

22. august

Laks

Gravem

Sluk

3,5

Odd Nordgård

22. august

Svel

Gravem

Sluk

1,5

Robert Elnes

21. august

Laks

Oppdal

Mark

7,0

Bjørn Myhren

21. august

laks

Oppdal

Spinner

3,5

Rune Torsmyr

21. august

Laks

Sjøllandmuren

Flue

4,6

Asgeir Bakk

21. august

Laks

Oppdal

Flue

6,1

Steinar Bruset

20. august

Laks

Gjøra

Flue

5,5

Per O. Persson

20. august

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,0

Geir Plassen

20. august

Laks

Oppdal

Flue

3,0

Tore Arnestad

20. august

Ørret

Vennevold

Flue

1,1

Robert Elnes

20. august

Laks

Oppdal

Mark

9,3

Robert Elnes

19. august

Laks

Oppdal

Sluk

3,6

Leif Janson

19. august

Laks

Romfo

Flue

4,3

Per Grendsen

19. august

Laks

Oppdal

Sluk

2,7

Halvor Svee

19. august

Laks

Østre Ottem

Flue

5,5

Halvor Svee

19. august

Laks

Østre Ottem

Flue

3,5

Halvor Svee

19. august

Ørret

Østre Ottem

Flue

1,0

Bjørn Torve

19. august

Kludd

Rønningan

Flue

2,8

Torleif Heggset

19. august

Svel

Sjøllandneset

Sluk

2,2

Lars A. Bråten

18. august

Kludd

Sande

Flue

4,0

Steinar Olstad

18. august

Laks

Løykja

Flue

6,0

Geir Olsen Bye

18. august

Laks

Løykja

Sluk

4,0

Espen Brunvoll

18. august

Laks

Lønset

Flue

2,9

John I. Mæhle

18. august

Laks

Oppdal

Sluk

7,0

Ivar M. Skagen

18. august

Laks

Oppdal

Sluk

9,9

Per O. Persson

18. august

Laks

Prestelva

Flue

6,4

Tore Dahl

18. august

Ørret

Gikling

Flue

1,2

Tore Dahl

18. august

Ørret

Gikling

Flue

1,1

Leif Solstad

18. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,2

Leif Solstad

18. august

Svel

Litjdalselva

Mark

2,5

Bjørn Torve

18. august

Laks

Blindjohølen

Sluk

5,2

Birger Gjørløv

17. august

Ørret

Vennevold

Flue

1,3

Bjørn E. Bong

17. august

Svel

Mettiøra

Flue

2,3

Odd Inge Sliper

17. august

Laks

Lønset

Sluk

7,4

Odd Inge Sliper

17. august

Laks

Lønset-

Flue

2,0

Espen Brunvoll

17. august

Ørret

Lønset

Flue

2,6

Espen Brunvoll

17. august

Laks

Lønset

Flue

4,6

Leiv-Inge Røe

17. august

Laks

Grændsen

Sluk

6,2

Stig Sødahl

17. august

Ørret

Lønset

Flue

1,5

Stig Sødahl

17. august

Svel

Lønset

Flue

2,2

Bjørn E. Samsonstuen

17. august

Laks

Sone I

Flue

2,3

Knut Sanne

16. august

Ørret

Vennevold

Flue

1,6

Ola H. Fagerlie

16. august

Svel

Grændsen

Sluk

2,1

Per M. Johansen

16. august

Ørret

Romfo

Flue

1,2

Tore Krogen

16. august

Laks

Oppdal

Flue

7,2

Lasse Lindquist

16. august

Ørret

Litjhølen

Flue

1,0

Gert Hansen

16. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

2,0

Karri Malmstrøm

16. august

Svel

Litjdalselva

Sluk

1,7

Carl Åke Andersson

16. august

Laks

Kleivhølen

Sluk

5,3

Leiv-Inge Røe

16. august

Svel

Grændsen

Sluk

1,7

Juhani Tarkka

15. august

Ørret

Sone I

Flue

0,8

Juhani Tarkka

15. august

Ørret

Sone I

Flue

0,8

Tore Krogen

15. august

Laks

Oppdal

Flue

8,8

Steinar Bruset

15. august

Laks

Stavhølen

Sluk

9,5

Norodd Sveine

15. august

Laks

Lønset

Flue

4,0

Tommy Rønningen

15. august

Svel

Oppdal

Flue

1,5

Tore Krogen

15. august

Svel

Oppdal

Flue

2,0

Tore Krogen

15. august

Svel

Oppdal

Flue

1,3

Ole Kr. Løvik

15. august

Ørret

Sande

Flue

1,5

Gert Hansen

15. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,5

Bjørn Torve

15. august

Laks

Strømmen

Flue

9,5

Knut Hagelien

15. august

Laks

Litjdalselva

Mark

3,3

Ole Kr.Løvik

14. august

Ørret

Sande

Flue

1,5

Per M. Johansen

14. august

Laks

Romfo

Flue

8,4

Terje Finnset

14. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,8

Rune Torsmyr

14. august

Svel

Lleivhølen

Flue

1,1

John Rødsjø

14. august

Svel

Postmestern

Sluk

1,5

Steinar Ramsvik

14. august

Svel

Sandebolken

Sluk

1,6

Asgeir Bakk

14. august

Kludd

Oppdal

Flue

4,8

Bjørn Torve

14. august

Kludd

Blindjo

Flue

2,6

Juhani Tarkka

13. august

Ørret

Sone I

Flue

2,2

Jens Eriksson

13. august

Kludd

Bjørbekk

Flue

3,7

Per Grensen

13. august

Laks

Oppdal

Sluk

6,5

Per Grensen

13. august

Laks

Oppdal

Slik

6,6

Bjørn Torve

13. august

Kludd

Blindjo

Flue

4,55

Rune Torsmyr

13, august

Ørret

Torvbanken

Flue

1,2

Jørn Walthinsen

13. august

Kludd

Vennevold

Flue

5,2

Petter Birkheim

13. august

Svel

Sone I

Flue

1,8

Petter Birkheim

13. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Robert Elnes

12. august

Laks

Oppdal

Mark

3,2

Robert Elnes

12. august

Laks

Oppdal

Mark

8,2

Per Martin Johansen

12. august

Ørret

Romfo

Flue

2,8

Juhani Tarkka

12. august

Ørret

Sone I

Flue

1,5

Andre Småland

12. august

Laks

Nisjaflønet

Sluk

9,7

Per Martin Johansen

12. august

Ørret

Romfo

Flue

0,9

Jan Pettersen

12. august

Laks

Brakkneset

Sluk

5,9

Trond Dahl

12. august

Laks

Litjdalselva

Mark

5,9

John Rødsjø

12. august

Laks

Sone I

Sluk

3,7

Else Snøva

12. august

Laks

Hagen

Flue

4,5

Rune Torsmyr

12. august

Ørret

Tvisthølen

Flue

1,3

Rune Torsmyr

12. august

Laks

Tvisthølen

Flue

5,2

Simen Eng

12. august

Laks

Leangen

Sluk

4,5

Simen Eng

12. august

Laks

Leangen

Flue

1,8

Simon Kitcher

12. august

Laks

Sone II

Flue

3,0

Simon Kitcher

12. august

Ørret

Sone II

Flue

1,0

Ivar M. Skagen

12. august

Ørret

Oppdal

Flue

1,9

Ivar M. Skagen

11. august

Ørret

Oppdal

Flue

1,7

Juhani Tarkka

11. august

Ørret

Sone I

Flue

2,2

Juhani Tarkka

11. august

Ørret

Sone I

Flue

1,1

Lars P. Heinrichs

11. august

Laks

Gjøra elv

Flue

8,2

Jan Brandt

11. august

Ørret

Lønset

Flue

1,2

Jan Brandt

11. august

Laks

Lønset

Flue

7,0

Ivar Hole

11. august

Laks

Bjørbekk

Flue

4,0

Per E. Mæhlum

11. august

Ørret

Sone I

Sluk

0,7

Tore Krogen

11. august

Ørret

Oppdal

Flue

2,0

Per Martin Johansen

11. august

Ørret

Romfo

Flue

4,4

Rune Svendsen

11. august

Laks

Litjhølen

Sluk

4,6

Christian Falk

11. august

Ørret

Hjelle

Flue

3,8

Asbjørn Gravem

11. august

Laks

Ottem

Flue

6,0

Ludvig Tveit

11. august

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

5,1

Per Martin Johansen

11. august

Ørret

Romfo

Flue

2,8

Tomas Lindholm

10. august

Ørret

Hjelle

Flue

3,8

Ivar M. Skagen

10. august

Ørret

Oppdal

Flue

2,4

Ivar M. Skagen

10. august

Kludd

Oppdal

Flue

3,1

Ivar M. Skagen

10. august

Kludd

Oppdal

Flue

5,0

Per Kjølstad

10. august

Laks

Tøftemuren

Sluk

4,5

Åke Eriksson

10. august

Laks

Bjørbekk

Flue

4,2

Jan Erik Kraabøl

10. august

Laks

Romfo

Sluk

3,0

Jørn Walthinsen

10. august

Ørret

Vennevold

Flue

3,4

Ola Isbrekken

10. august

Laks

Oppdal

Mark

7,5

Tore Krogen

10. august

Laks

Oppdal

Flue

6,7

Robert Elnes

9. august

Laks

Oppdal

Mark

5,1

Robert Elnes

9. august

Laks

Oppdal

Mark

7,2

Robert Elnes

9. august

Laks

Oppdal

Mark

8,0

Jarle Elnes

9. august

Laks

Oppdal

Mark

5,1

Jarle Elnes

9. august

Laks

Oppdal

Mark

7,2

Jørn Walthinsen

9. august

Ørret

Vennevold

Flue

3,2

Per Grensen

9. august

Laks

Oppdal

Mark

3,6

Morten Kraabøl

9. august

Ørret

Romfo

Flue

0,8

Egil Myrhaug

9. august

Laks

Oppdal

Flue

4,2

Karl Åke Andersson

9. august

Ørret

Romfo

Sluk

1,1

Jan Erik Kraabøl

9. august

Ørret

Romfo

Sluk

1,1

Terje Grini

9. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,7

Terje Grini

9. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,7

Petter Birkheim

9. august

Svel

Sone I

Flue

1,3

Petter Birkheim

9. august

Laks

Sone I

Flue

6,0

Knut Sanne

9. august

Kludd

Teinøra

Flue

2,9

Knut Sanne

9. august

Ørret

Teinøra

Flue

1,3

Noble Stibolt

9. august

Ørret

Teinøra

Flue

1,0

Noble Stibolt

9. august

Ørret

Teinøra

Flue

1,0

Ivar M. Skagen

8. august

Laks

Oppdal

Flue

7,8

Jan Pettersen

8. august

Svel

Brakkneset

Sluk

1,5

Birger Magnusson

8. august

Laks

Hjelle

Flue

1,3

Jarle Elnes

8. august

Laks

Oppdal

Mark

1,8

Robert Elnes

8. august

Laks

Oppdal

Mark

1,8

Robert Elnes

8. august

Laks

Oppdal

Mark

6,8

Hans Petter Paulsen

8. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,0

Morten Kraabøl

8. august

Kludd

Romfo

Flue

4,2

Bjørn Hyldbakk

8. august

Svel

Sone I

Flue

2,4

Stig Sødahl

8. august

Kludd

Lønset

Flue

4,6

Jan Pettersen

8. august

Laks

Brakkneset

Sluk

4,0

Torfinn Kreken

8. august

Ørret

Hovenhølen

Flue

1,1

Dag Grini

8. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,1

Rolf Strand

8. august

Kludd

Hovenhølen

Flue

5,2

Arne Grini

8. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,2

Terje Grini

7. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,2

Arne Grini

7. august

Kludd

Ørsund

Flue

3,2

Per Ottvad

7. august

Svel

Oppdal

Flue

1,6

Rune Torsmyr

7. august

Kludd

Tvisthølen

Flue

3,0

Rune Torsmyr

7. august

Ørret

Tvisthølen

Flue

1,4

Asbjørn Gravem

7. august

Laks

Gravem

Flue

3,5

Morten Kraabøl

7. august

Ørret

Romfo

Flue

0,8

Kåre Olav Stormoen

7. august

Kludd

Sone I

Flue

3,5

Karri Malmstrøm

7. august

Laks

Litjdalselva

Sluk

3,6

Terje Sjåholm

7. august

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

2,3

Terje Sjåholm

7. august

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,1

Alexander Dalheim

7. august

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

2,2

Ståle Grødal

6. august

Laks

Oppdal

Mark

7,4

Noble Stibolt

6. august

Laks

Øvre Teinøra

Flue

3,0

Noble Stibolt

6. august

Laks

Nedre Teinøra

Flue

4,8

Rolf Strand

6. august

Ørret

Nedre Teinøra

Flue

1,2

Tore Vestgård

6. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

3,5

Morten Kraabøl

6. august

Ørret

Romfo

Flue

1,1

Christian Bjørseth

6. august

Laks

Bjørbekk

Flue

8,0

Lars A. Bråten

6. august

Ørret

Sande

Flue

1,8

Bjørn Olsen

6. august

Laks

Almhjell

Sluk

7,6

Kåre Olav Stormoen

6. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,0

Kjell A. Engeskaug

6. august

Svel

Sone I

Flue

1,2

Tore Olsen

6. august

O.laks

Bjørbekk

Flue

5,0

Petter Birkheim

6. august

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,8

Petter Birkheim

6. august

Svel

Sone I

Flue

1,6

Espen Brunvoll

6. august

Ørret

Lønset

Flue

1,4

Kjell Kroken

6. august

Laks

Leangen

Flue

4,8

Arne Grini

6. august

Ørret

Ørsund

Flue

1,7

Arne Grini

6. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,9

Ketil Eriksen

6. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

0,9

Per O. Berg

5. august

Laks

Oppdal

Sluk

7,0

Sten Øberg

5. august

Laks

Sone I

Sluk

6,8

Kristian Øfstedal

5. august

Laks

Leangen

Flue

5,1

Erik Løkken

5. august

Svel

Litjdalselva

Mark

0,8

Kristian Øfstedal

5. august

Laks

Leangen

Flue

2,7

Arne Grini

5. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,7

Arne Grini

5. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,7

Dag Grini

5. august

Ørret

Ørsund

Flue

0,8

Bjørn Tore Larsen

5. august

Svel

Hovenhølen

Flue

1,2

Rolf Strand

5. august

Laks

Hovenhølen

Flue

3,5

Bjørn Torve

5. august

Laks

Blindjohølen

Flue

5,5

Erling Snøva

5. august

Laks

Grøvelhølen

Sluk

6,0

Kjell A. Engeskaug

5. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Christian Bjørseth

5. august

Laks

Bjørbekk

Flue

3,5

Kim Johansen

5. august

Laks

Almhjell

Sluk

3,2

Per Ottvad

5. august

Ørret

Oppdal

Flue

1,4

Jan Helge Hagen

5. august

Kludd

Sande

Flue

3,9

Kjell A. Engeskaug

5. august

Ørret

Sone I

Flue

2,2

Kjell A. Engeskaug

5. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Lars E. Sæther

5. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,2

Espen Brunvoll

5. august

Ørret

Lønset

Flue

1,3

Erland Berg

5. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,8

Peter Roze

5. august

Laks

Mettiøra

Flue

5,2

Sten Öberg

5. august

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

6,8

Elfinn Kobbevik

5. august

Ørret

Vennevold

Flue

1,0

Per Lundli

5. august

Laks

Gjøra elv

Sluk

5,0

Per Lundli

5. august

Svel

Gjøra elv

Sluk

1,5

Noble Stibolt

4. august

Ørret

Breiåhølen

Flue

2,0

Torfinn Kreken

4. august

Laks

Hovenhølen

Flue

4,5

Torfinn Kreken

4. august

Laks

Teinøra

Flue

2,5

Jan Aaseth

4. august

Laks

Breiåhølen

Flue

3,2

Vidar Ødelien

4. august

Kludd

Breiåhølen

Flue

4,5

Rune Torsmyr

4. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,7

Rune Torsmyr

4. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,0

Morten Kraabøl

4. august

Ørret

Romfo

Sluk

2,4

Kjell A. Engeskaug

4. august

Kludd

Sone I

Flue

3,0

M. Hayes

4. august

Laks

-

Flue

3,0

Birger Magnusson

4. august

Laks

Øyaflønet, Hjelle

Flue

19,1

Petter Birkheim

4. august

Laks

Sone I

Flue

3,3

Petter Birkheim

4. august

Laks

Sone I

Flue

3,1

Hans Petter Paulsen

4. august

Svel

Litjdalselva

Mark

1,3

Peter Roze

4. august

Kludd

Tvisthølen

Sluk

6,3

Terje Grini

4. august

Laks

Ørsund

Flue

2,9

Stein Krokhaug

3. august

Kludd

Oppdal

Sluk

4,6

Ivar Jonsson

3. august

Kludd

Leangen

Flue

3,4

Morten Kraabøl

3. august

Laks

Romfo

Sluk

8,4

Terje Engelund

3. august

Kludd

Tvisthølen

Flue

3,8

Noble Stibolt

3. august

Ørret

Nedre Teinøra

Flue

1,2

Rolf Strand

3. august

Ørret

Breiåhølen

Flue

1,0

Sverre Sunde

3. august

Kludd

Sjøllandstrømmen

Flue

3,8

Hans P. Paulsen

3. august

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,5

Sigvard Bruset

3. august

Kludd

Nisjaflønet

Sluk

2,0

Anders Evensen

3. august

Laks

Vennevold

Spinner

5,1

Terje Engelund

3. august

Kludd

Kleivhølen

Flue

3,8

Lars P. Sylte

3. august

Kludd

Sande

Flue

4,6

Ola Tøfte

3. august

Laks

Tøftemuren

Sluk

6,7

Bjørn Hyldbakk

3. august

Laks

Sjøllandstrømmen

Flue

9,3

Per Erik Mæhlum

3. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,2

Ole Halla

3. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Kjell A. Engeskaug

3. august

Kludd

Sone I

Flue

5,2

Bjørn Myhren

3. august

Laks

Oppdal

Spinner

4,2

Bjørn Myhren

3. august

Laks

Oppdal

Spinner

4,0

Bjørn Myhren

2. august

Laks

Oppdal

Spinner

8,0

Asgeir Bakk

2. august

Ørret

Lønset

Flue

2,5

Arnt Wærnes

2. august

Laks

Vennevold

Sluk

3,1

Else Snøva

2. august

Laks

Litjlykkja

Sluk

6,0

Lars A. Bråten

2. august

Ørret

Sande

Flue

2,4

Eivind Mæhlum

2. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,6

Eivind Mæhlum

2. august

Ørret

Sone I

Sluk

1,5

Kjell A. Engeskaug

2. august

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Ole Kr. Løvik

2. august

Kludd

Sande

Sluk

6,2

Lars E. Sæther

2. august

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,7

Stig Sødahl

2. august

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,7

Endre Bjørbekk

2. august

Kludd

Bjørbekk

Flue

4,5

Tor Jacobsen

2. august

Kludd

Sone I

Flue

3,6

Bobbi Andersson

2. august

Svel

Blindjohølen

Flue

1,5

Jan H. Hagen

1. august

Ørret

Sande

Flue

1,3

Jörgen Fredman

1. august

Laks

Bruhølen, Flatvad

Flue

6,8

Endre Bjørbekk

1. august

Laks

Bjørbekk

Flue

4,0

Peter Roze

1. august

Kludd

Mettiøra

Flue

3,0

Lars P. Sylte

1. august

Kludd

Sande

Flue

2,8

Kåre O. Stormoen

1. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,0

Kåre O. Stormoen

1. august

Kludd

Sjøllandstrømmen

Flue

2,5

Bjørn Hyldbakk

1. august

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

2,0

Ole J. Furunes

1. august

Laks

Oppdal

Spinner

14,2

Håkon Delfin

1. august

Ørret

Vennevold

Flue

2,2

Håkon Delfin

1. august

Ørret

Vennevold

Flue

2,6

Magnus Hansson

1. august

Ørret

Hjelle

Flue

1,5

Simon Kitcher

31. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

-

0,5

Simon Kitcher

31. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

-

0,5

Simon Kitcher

31. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

-

0,5

Frode Aalbu

31. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Kenneth Østerlind

31. juli

Svel

Mettiøra

Flue

2,4

Bengt Pettersson

31. juli

Ørret

Hjelle

Flue

1,5

Lars P. Sylte

31. juli

Ørret

Sande

Flue

0,8

Joar Gunnesmo

31. juli

Kludd

Oppdal

Flue

4,4

Geir Krovoll

31. juli

Kludd

Oppdal

Flue

3,2

Jan H. Hagen

31. juli

Ørret

Sandebolken

Sluk

1,0

Sigvard Bruset

31. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

3,7

Sigurd Lervik

31. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Lars P. Sylte

31. juli

Ørret

Sande

Flue

1,0

Håkon Leknes

31. juli

Ørret

Sone III

Mark

2,8

Tommy Herlufsen

31. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Sluk

10,5

Kurth Burger

31. juli

Svel

Litjdaslelva

Sluk

1,2

Jarle Molstad

31. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

1,7

Ola Tøfte

31. juli

Kludd

Tøftemuren

Sluk

3,7

Roger Snekkevåg

31. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Flue

5,7

Inge A. Refsnes

31. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Flue

3,9

Ole Kr. Løvik

31. juli

Svel

Sone I

Mark

1,2

Ole Kr. Løvik

31. juli

Svel

Sone I

Mark

1,3

Ole Kr. Løvik

31. juli

Kludd

Sone I

Mark

1,5

Kurth Burger

31. juli

Svel

Litjdalelva

Mark

1,7

Jarle Molstad

31. juli

Ørret

Sande

Mark

1,4

Jarle Molstad

31. juli

Kludd

Sande

Mark

2,8

Torstein Gjerde

31. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

0,9

Einar Sagbakken

30. juli

Ørret

Vald 5

Flue

1,0

Inge A. refsnes

30. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

0,7

Jan Pettersen

30. juli

Ørret

Sande

Mark

1,1

Anders Gilberg

30. juli

Svel

Romfo

Flue

1,3

Arnt Gjerde

30. juli

Laks

Gikling

Flue

9,0

Jan Ole Dahl

30. juli

Kludd

Litjhølen

Mark

3,4

Anders Gilberg

30. juli

Ørret

Romfo

Flue

2,2

Jan Pettersen

30. juli

Kludd

Sandebolken

Mark

3,5

Finn I. Godd

29. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Frank O. Godø

29. juli

Svel

Sone I

Flue

2,5

Frank O. Godø

29. juli

Ørret

Sone I

Flue

2,0

Svein T. Stokseth

29. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

0,6

Tor Egil Moe

29. juli

Ørret

-

-

1,5

Kjetil Nyhus

29. juli

Ørret

Romfo

Flue

1,2

Tor Egil Moe

29. juli

Svel

-

-

1,0

Kjell Molstad

29. juli

Laks

Brakkneset

Mark

5,3

Rico Buschor

29. juli

Laks

Faleøvju

Sluk

10,5

Dagfinn Ripnes

29. juli

Laks

Vennevold

Sluk

8,0

Ole Kr. Løvik

29. juli

Svel

Sone I

Flue

2,0

Anders Gilberg

29. juli

Kludd

Romfo

Flue

4,9

Bernt Bleken

29. juli

Svel

Romfo

Flue

1,3

Pål Amrud

28. juli

Ørret

Ørsund

Flue

1,6

Torbjørn Amrud

28. juli

Ørret

Ørsund

Flue

1,9

Per A. Carlman

28. juli

Ørret

Sone II

Flue

1,0

Erdal Kolstadmoen

28. juli

Laks

Litjdalselva

Sluk

3,0

Kurth Burger

28. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Kurth Burger

28. juli

Ørret

Sone II

Mark

0,9

Kjell Molstad

28. juli

Ørret

Sone II

Mark

0,9

Jan Pettersen

28. juli

Ørret

Brakkneset

Mark

1,9

Svein Haugen

28. juli

Ørret

Sone I

Flue

1,0

Svein Haugen

28. juli

Ørret

Blindjohølen

Flue

0,8

Rolf Martinsen

27. juli

Ørret

Litjdalselva

-

1,2

Sigurd Lervik

27. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Pål Amrud

27. juli

Ørret

Ørsund

Flue

1,2

Kurth Burger

27. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Jarle Molstad

27. juli

Svel

Sandebolken

Mark

1,7

Kjell Molstad

27. juli

Ørret

Sone II

Mark

0,9

Erland Berg

27. juli

Svel

Sone II

Mark

2,0

Kristian Kristoffersen

27. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

6,3

Anders Gilberg

27. juli

Kludd

Romfo

Flue

4,1

Simon Kitcher

27. juli

Laks

Sone II

Flue

6,5

Svein Inge Roald

27. juli

Laks

Strømmen

Sluk

4,1

Per A. Carlman

27. juli

Ørret

Tvisthølen

Flue

2,5

Magnus Hansson

27. juli

Ørret

Hjelle

Flue

1,2

Knut Klashaugen

26. juli

Laks

Vennevold

Flue

5,0

Kurth Burger

26. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Kåre Tjugum

26. juli

Svel

Sandebolken

Sluk

1,8

Anders Fladby

26. juli

Ørret

Sande

Mark

0,9

Andre Teksum

26. juli

Ørret

Sone II

Mark

1,2

Stefan A. Søyring

26. juli

Kludd

Ørsund

Sluk

5,5

Vegard Grønberg

25. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

1,7

Vegard Grønberg

25. juli

Ørret

Litjhølen

Mark

1,5

Jan Solstad

25. jul

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Roy A. Stenvold

25. jul

Svel

Sone I

Sluk

1,2

Roy A. Stenvold

25. jul

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Roy A. Stenvold

25. jul

Ørret

Sone I

Sluk

1,3

Bjørn Myrvoll

25. jul

Svel

Sone II

Sluk

1,6

Finn Arnesen

25. jul

Svel

Sone I

Mark

1,2

Finn Arnesen

25. jul

Svel

Sone I

Mark

1,2

Finn Arnesen

25. jul

Svel

Sone I

Mark

1,0

Roger Vabø

25. jul

Laks

Vollan

Mark

6,8

Stig Sollien

25. jul

Ørret

Sone I

Sluk

1,3

Stig Sollien

25. jul

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Terje Kristoffersen

25. jul

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Finn Arnesen

25. jul

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Finn Arnesen

25. jul

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Roger Graber

25. juli

Kludd

Trøene

Mark

7,4

Anders Fladby

25. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,1

Christer Berg

25. juli

Laks

Litjdalselva

Sluk

7,7

Karri Malmström

25. juli

Kludd

Litjdalselva

Sluk

4,7

Karri Malmström

25. juli

Laks

Litjdalselva

Sluk

4,0

Jan Solstad

24. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Roy A. Stenvold

24. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Roy A. Stenvold

24. juli

Ørret

Sone I

Sluk

1,0

Odd Bjørn Junge

24. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,6

Lars H. Verkland

24. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Terje Kristoffersen

24. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,7

Gert Hansen

24. juli

Kludd

Litjdalselva

Mark

3,7

Leif Snilsberg

24. juli

Ørret

Hestneset

Mark

1,1

Tore Olsen

24. juli

Ørret

Bjørbekk

Flue

2,0

Knut Klashaugen

24. juli

Laks

Vennevold

Sluk

8,1

Rune Molstad

24. juli

Ørret

-

Mark

0,8

Jan Arne England

24. juli

Ørret

-

Mark

1,3

Rune Molstad

23. juli

Ørret

-

Mark

0,8

Anders Fladby

23. juli

Ørret

Sande

Mark

0,9

Bjørn Torve

23. juli

Svel

Strømmen

Sluk

1,5

Øyvind Solem

23. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Robert Elnes

23. juli

Ørret

Rønningen

Mark

1,1

Jan Solstad

23. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Jarle Molstad

23. juli

Ørret

Sande

Mark

1,0

Bjørn Torve

23. juli

Kludd

Blindjohølen

Flue

3,3

Tore Olsen

23. juli

Kludd

Bjørbekk

Flue

3,0

Asgeir Bakk

23. juli

Laks

Oppdal

Flue

7,8

Inge B. Kleve

23. juli

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,9

Inge B. Kleve

22. juli

Svel

Kiklingbrekkhølen

Flue

1,8

Per O. Berg

22. juli

Laks

Oppdal

Sluk

6,0

Else Snøva

22. juli

Laks

Eia

Sluk

3,5

Kristoffer Øibakken

22. juli

Svel

Grøvelhølen

Sluk

1,5

Jørn O. Fagerhaug

22. juli

Ørret

Mark

0,7

Jørn O. Fagerhaug

22. juli

Ørret

Mark

0,7

Robert Elnes

22. juli

Ørret

Rønningen

Mark

1,8

Stig Sollien

22. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Rolf Rolstø

22. juli

Laks

Nisjaflønet

Flue

6,0

Kurt Bürger

22. juli

Ørret

Sone III

Mark

2,2

Jan E. Moen

22. juli

Svel

Sone I

Sluk

1,7

Hans P. Paulsen

22. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

0,9

Jon Simonsen

22. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

0,9

Svein Tøgersen

22. juli

Laks

Sandhaugan

Sluk

11,7

Jon Pettersen

22. juli

Laks

Sone I

Sluk

5,0

Ole Kr. Løvik

22. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Ole Kr. Løvik

22. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Jarle Molstad

22. juli

Kludd

Tvisthølen

Mark

3,7

Jarle Molstad

22. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

1,1

Rune Molstad

22. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Tore Krogen

22. juli

Laks

Oppdal

Flue

7,5

Gerdhard Roth

22. juli

Svel

Faleøvju

Sluk

1,6

Erik Smiseth

22. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

3,4

Jan Erik Moen

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,7

Jan Erik Moen

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Jon Pettersen

21. juli

Laks

Sone I

Mark

5,0

Markus Wiklund

21. juli

Ørret

Romfo

Sluk

2,2

Erik Bråten

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Erik Bråten

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Kjell Molstad

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Erik Smiseth

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Ole Kr. Løvik

21. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,1

Ole Kr. Løvik

21. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Gjert Gjertsen

21. juli

Kludd

Litjhølen

Mark

4,9

Rune Torsmyr

21. juli

Laks

Torvbanken

Flue

5,5

Inge B. Kleve

21. juli

Laks

Kleivhølen

Flue

3,7

Jørn Sagrev

21. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

1,4

Jarle Molstad

21. juli

Svel

Sande

Mark

1,4

Knut Hagelien

21. juli

Svel

Sandebolken

Mark

1,3

Kåre Tjugum

21. juli

Svel

Sandebolken

Sluk

2,0

Herbjørn Aandahl

21. juli

Laks

Sande

Mark

5,4

Ruth Johnson

21. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

0,9

Kurt Bürger

21. juli

Ørret

Sone III

Mark

1,2

Bjørn Myhren

20. juli

Laks

Oppdal

Spinner

7,0

Jørn O. Fagerhaug

20. juli

Ørret

Mark

1,4

Jørn O. Fagerhaug

20. juli

Ørret

Mark

0,8

Sverre N. Sunde

20. juli

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

5,4

Nils D. Jakobsen

20. juli

Ørret

Sone II

Mark

1,2

Peder Vullum

20. juli

Svel

Sande

Mark

1,4

Per Ivar Stemnes

20. juli

Laks

Mettiøra

Flue

4,3

Jan Pettersen

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,4

Jan Pettersen

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Erik Bråten

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Sverre Sunde

20. juli

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

0,5

Stig Sødahl

20. juli

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Flue

0,5

Ole Kr. Løvik

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Erik Bråten (2 fisker)

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,6

Edvin Langen (3 fisker)

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,5

Terje Torsmyr (11 fisker)

20. juli

Ørret

Sone I

Mark

8,5

Frode Aalbu

20. juli

Ørret

Brakkneset

Mark

0,6

Stefan A. Søyring

19. juli

Laks

Ørsund

Sluk

7,8

Frode Aalbu

19. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

7,6

Kåre Tjugum

19. juli

Laks

Sandebolken

Sluk

5,0

Kjell Ludvig Aas (9 år)

19. juli

Svel

Litjhølen

Mark

0,9

Erik Smiseth

19. juli

Laks

Brakkneset

Sluk

9,2

Peter A. Nordang

19. juli

Svel

Sandebolken

Mark

1,2

Ole Kr. Løvik

19. juli

Svel

Sandebolken

Mark

1,2

Stefan Karlsson

19. juli

Kludd

Sone I

Mark

2,6

Trond Dahl

18. juli

Svel

Sone I

Mark

2,0

Stefan Myhrvoll

18. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,9

Geir I. Flatmo

18. juli

Laks

Oppdal

Mark

7,7

Erik Bråten

18. juli

Laks

Sone II

Mark

8,7

Jan Pettersen

18. juli

Svel

Sone I

Mark

1,7

Jan Pettersen

18. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Erik Smiseth

18. juli

Laks

Sone I

Sluk

6,2

Erik Smiseth

18. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,0

Kristian Kristoffersen

18. juli

Laks

Tøftemuren

Flue

7,5

Tore Olsen

18. juli

Kludd

Breiåhølen

Flue

3,5

Nansy

18. juli

Ørret

Sande

Mark

1.0

Edmund Kleiven

18. juli

Kludd

Sande

Mark

5,0

Edmund Kleiven

18. juli

Svel

Sande

Mark

1,3

Knut Strømsborg

18. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Mark

5,5

Inge A. Refnes

18. juli

Ørret

Kleivhølen

Mark

1,2

Rune Martinsen

18. juli

Laks

Nedre Teinøra

Flue

5,5

Jarle Molstad

18. juli

Svel

Sande

Mark

1,5

Peter A. Nordang

18. juli

Ørret

Kleivhølen

Mark

1,0

Peter A. Nordang

18. juli

Svel

Kleivhølen

Mark

1,8

Per Ottvad

17. juli

Laks

Oppdal

Flue

6,8

Markus Rosenborg

17. juli

Laks

Ørsund

Laks

6,8

Wilhelm von Krogh

17. juli

Laks

Hovenøran

Flue

5,5

Frank Pedersen

17. juli

Laks

Gikling

Flue

6,6

Stein I. Jensen

17. juli

Kludd

Lønset

Flue

3,6

Benny Nilsen

17. juli

Svel

Sone II

Mark

1,6

Finn Arnesen

17. juli

Kludd

Kleivhølen

Mark

5,0

Erland Berg

17. juli

Kludd

Sone I

Mark

4,0

Peter A. Nordang

17. juli

Kludd

Sande

Mark

2,1

Roy Karlsen

17. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

5,1

Trond Kristoffersen

17. juli

Svel

Sone I

Mark

2,1

Thor Stolsmo

17. juli

Ørret

Sande

Mark

1,0

Thor Stolsmo

17. juli

Ørret

Sande

Mark

1,6

Willy Nikolaisen

17. juli

O.laks

Ø. Nyhølen

Flue

15,0

Anders Vekve

17. juli

Kludd

Kræksøra

Flue

3,0

Tom E. Bjørkhaug

17. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,6

Odd Bjørkhaug

17. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Bjørn Hammershaug

16. juli

Laks

Leangen

Flue

3,5

Jan Solstad

16. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Edmund Kleiven

16. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Herd og Inge Ersnes

16. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

0,7

Erland Berg

16. juli

Kludd

Sone I

Mark

2,4

Torstein Gjerde

16. juli

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Mark

2,5

Rune Torsmyr

16. juli

Laks

Tjuvstien

Flue

5,0

Kjell Langmyren

16. juli

Laks

Eira

Flue

8,2

Rino Barm

16. juli

Kludd

Sande

Flue

4,2

Anders Rød

16. juli

Laks

Sjøllandhølen

Sluk

4,4

Tore Olsen

16. juli

Kludd

Hovenøran

Flue

4,8

Petter Gjerde

16. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,2

Inge A. Refnes

16. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,2

Jan Solstad

16. juli

Kludd

Sone I

Mark

4,2

Svein Haugen

16. juli

Laks

Tjuvstien

Flue

4,3

Erling Snøva

16. juli

Svel

Grøvelhølen

Sluk

1,5

Else Snøva

16. juli

Laks

Litjlykkja

Sluk

4,0

Håkon Delfin

16. juli

Laks

Vennevold

Sluk

4,6

Tone Bruset

15. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

2,3

Sigvard Bruset

15. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

6,0

Bjørn Myhren

15. juli

Laks

Oppdal

Spinner

7,0

Inge B. Kleve

15. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

6,0

Kristian Giæver

15. juli

Kludd

Breiåhølen

Flue

4,8

Wilhelm von Krogh

15. juli

Kludd

Ø. Teinøra

Flue

3,1

Tore Olsen

15. juli

Laks

Hovenøran

Flue

4,6

Odd Lillesæter

15. juli

Ørret

Tjuvstien

Flue

1,5

Trond Dahl

15. juli

Laks

Postmester'n

Mark

3,3

Torstein Gjerde

15. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

5,2

Torstein Gjerde

15. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,5

Torstein Gjerde

15. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

4,2

Trond Kristoffersen

15. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Kjetil Nyhus

15. juli

Kludd

Luhølen på Romfo

Flue

3,6

Tore Dahl

15. juli

Kludd

Hovenøran

Flue

6,5

Peter A. Nordang

15. juli

Ørret

Sande

Mark

1,3

Peter A. Nordang

15. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

1,6

Finn Arnesen

14. juli

Ørret

Litjdalselva

Mark

1,4

Bjørn Myhren

14. juli

Laks

Oppdal

Spinner

6,0

Ola J. Furunes

14. juli

Laks

Oppdal

6,0

Leif Pettersson

14. juli

Kludd

Øyaflønet

Flue

4,5

Per Martin Trædal

14. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Per Martin Trædal

14. juli

Kludd

Sone II

Mark

3,4

Torstein Gjerde

14. juli

Ørret

Strømmen

Mark

1,3

Jan Solstad

14. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Peter A. Nordang

14. juli

Kludd

Tvisthølen

Mark

3,1

Kjetil Nyhus

14. juli

Kludd

Luhølen på Romfo

Flue

2,4

Rune Martinsen

14. juli

Kludd

Sande

Flue

5,0

Edmund Kleiven

14. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,6

Edmund Kleiven

14, juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Robert Elnes

13. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

1,0

Kristian Giæver

13. juli

Kludd

Kræksøra

Flue

4,6

Lars Saltbones

13. juli

Svel

Kræksøra

Flue

2,1

Jan Solstad

13. juli

Kludd

Sone I

Mark

2,2

Per Martin Trædal

13. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Mark

2,4

Jan Arnesen

13. juli

Kludd

Sande

Mark

4,8

Jon K. Kleve

13. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

8,3

Henrik Søyring

13. juli

Laks

Ørsund

Sluk

6,8

Trond Kristoffersen

13. juli

Svel

Sone II

Mark

1,0

Per Martin Trædal

13. juli

Svel

Sone II

Mark

2,0

Jan Solstad

13. juli

Svel

Sone I

Mark

1,9

Jan Solstad

13. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Tor Jacobsen

13. juli

Svel

Sone I

Flue

1,3

Peder Vullum

12. juli

Svel

Sande

Mark

1,5

Kjetil Nyhus

12. juli

Kludd

Luhølen på Romfo

Flue

5,9

Per Martin Trædal

12. juli

Svel

Sone II

Mark

2,2

Øyvind Bragelien

12. juli

O.laks

Almhjell

Sluk

13,0

Wilhelm von Krogh

12. juli

Laks

Gikling

Flue

8,7

Stefan Pettersson

12. juli

Laks

Litjhølen

Flue

3,5

Per O. Hovelsrud

12. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

4,0

Inge B. Kleve

12. juli

Kludd

Kiklingbrekkhølen

Flue

4,2

Sverre N. Sunde

12. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Flue

1,0

Jani Barna

11. juli

Svel

Sjøllandneset

Flue

2,5

Marius Killingmoe

11. juli

Ørret

Hovenhølen

Flue

1,0

Bengt G. Wernerdal

11. juli

Laks

Flatvad

Flue

6,6

Øyvind Lønstad

11. juli

Laks

Litjhølen

Sluk

3,8

Herbjørn Aandahl

11. juli

Kludd

Sande

Mark

5,0

Kåre Tjugum

11. juli

Laks

Sandebplken

Sluk

4,7

Kristian Kristoffersen

11. juli

Laks

Tøftemuren

Sluk

9,9

Tore Olsen

11. juli

Laks

Gikling

Flue

7,6

Frode Olsen

11. juli

Svel

Kleivhølen

Mark

1,7

Robert Elnes

11. juli

Laks

Kleivhølen

Mark

6,2

Jon Arne Bruset

10. juli

Laks

Nisjaflønet

Sluk

4,5

Håkon Delfin

10. juli

Svel

Vennevold

Sluk

1,1

Martin Høland (9 år)

10. juli

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Per Martin Trædal

10. juli

Ørret

Sjøllandneset

Mark

1,9

Odd Lillesæter

10. juli

Laks

Kleivhølen

Flue

6,7

Ole Kr. Løvik

10. juli

Laks

Sande

Sluk

8,8

Øyvind Lønstad

10. juli

Ørret

Kiklingbrekkhølen

Sluk

1,3

Mikael Andersson

9. juli

Laks

Øyaflønet

Flue

5,3

Niklas Kristensen

9. juli

Laks

Sone III

Flue

3,7

Per Martin Trædal

9. juli

Svel

Sjøllandneset

Mark

1,9

Per Martin Trædal

9. juli

Ørret

Sjøllandneset

Mark

1,3

Thomas Helweg

9. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

7,1

Thomas Helweg

9. juli

Laks

Storhølen

Flue

4,6

Ola Almhjell

9. juli

Laks

Faleøvju

Sluk

4,2

John Rødsjø

9. juli

Svel

Sone II

Slik

2,5

Rune Torsmyr

8. juli

Ørret

Sone II

Flue

2,4

Jeppe Jensen

8. juli

Laks

Storhølen

Flue

7,3

Thomas Helweg

8. juli

Laks

Storhølen

Flue

9,0

Renè Lumby

8. juli

Laks

Storhølen

Sluk

9,2

Renè Lumby

8. juli

Laks

Storhølen

Sluk

6,7

Lars P. Heinrichs

8. juli

Kludd

Sone I

Mark

4,0

Lars P. Heinrichs

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,8

Erik Smiseth

8. juli

Kludd

Sone I

Mark

4,0

Ole Kr. Løvik

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,3

Ole Kr. Løvik

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Jan Pettersen

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Jan Pettersen

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Roar Ørsund

8. juli

Laks

Ørsund

Flue

6,8

Ola Almhjell

8. juli

Laks

Faleøvju

Sluk

9,0

Jørgen Orkelbog

8. juli

Ørret

Sj.strømmen

Flue

2,3

Frode Molstad

8. juli

Svel

Sone I

Mark

1,7

Erik Bråten

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Erik Bråten

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Ola Aspås

8. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

6,1

Roy Niemann

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Tor A. Hoelstad

8. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,4

Stefan Jønsson

8. juli

Svel

Litjdalselva

Flue

2,5

Jan Solstad

8. juli

Ørret

Sone 1

Mark

1,5

Jan Solstad

8. juli

Ørret

Sone 1

Mark

2,0

Jan Solstad

7. juli

Ørret

Sone 1

Mark

1,5

Jani Barna

7. juli

Svel

Litjdalselva

Flue

1,5

Palo

7. juli

Laks

Knutslihølen

Sluk

7,5

Palo

7. juli

Laks

Storhølen

Sluk

7,2

Thomas Helweg

7. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

5,1

Ole Kr. Løvik

7. juli

Ørret

Sone 1

Mark

2,1

Ole Kr. Løvik

7. juli

Ørret

Sone 1

Mark

1,7

Finn A. Hagen

7. juli

Laks

Nisja

Sluk

8,0

Jan Solstad

7. juli

Kludd

Sone I

Mark

5,2

Hermann Moen

7. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,6

Hermann Moen

7. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Lars E. Sæther

7. juli

Laks

Mettiøra

Flue

2,5

Erik Bråten

7. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Erik Bråten

7. juli

Svel

Sone I

Mark

1,7

Per Martin Trædal

7. juli

Kludd

Tvisthølen

Mark

2,9

Ole Kr. Løvik

6. juli

Ørret

Sone I

Mark

2,0

Per L. Brevik

6. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,7

Tore Hansen

6. juli

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

1,0

Tore Hansen

6. juli

Ørret

Sjøllandstrømmen

Mark

1,5

Johan Hultèn

6. juli

Laks

Vennevold

Flue

5,0

Lars P. Heinrichs

6. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Lars P. Heinrichs

6. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Ole Kr. Løvik

6. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,8

Thor Stolsmo

6. juli

Sande

Kludd

Mark

4,8

Geir Krovoll

6. juli

Laks

Lønset

Flue

7,0

Frode Molstad

6. juli

Ørret

Sande

Mark

1,3

Erik Bråten

6. juli

Kludd

Sande

Mark

5,0

Asbjørn Gravem

6. juli

Laks

Ø. Ottem

Sluk

5,0

Erik Bråten

6. juli

Kludd

Sande

Mark

6,5

Svein Haugen

6. juli

Ørret

Kleivhølen

Mark

1,7

Stig Stubberud

6. juli

Svel

Sone I

Mark

1,7

Stig Stubberud

6. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,7

Jan Solstad

6. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

1,7

Odd Paulsen

6. juli

Ørret

Tvisthølen

Mark

1,3

Tore Hansen

6. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

2,7

Kjell Molstad

6. juli

Kludd

Sone I

Mark

1,9

Jarle Molstad

6. juli

Kludd

Sande

Mark

3,1

Jarle Molstad

6. juli

Kludd

Sande

Mark

3,9

Kåre O. Hofskelrud

5. juli

Ørret

Hovenhølen

Mark

0,8

Thor Stolsmo

5. juli

Ørret

Sande

Mark

2,0

Ole Wisler

5. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

5,0

Malthe Wisler

5. juli

Laks

Knutslihølen

Flue

4,0

Steen Mortensen

5. juli

Kludd

Storhølen

Flue

2,5

Stig Stubberud

5. juli

Laks

Sone I

Sluk

3,5

Jan Solstad

5. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

1,8

Erik Smiseth

5. juli

Laks

Hestneset

Mark

8,7

Svein Haugen

5. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

3,1

Ole Kr. Løvik

4. juli

Ørret

Sande

Mark

2,0

Ole Kr. Løvik

4. juli

Ørret

Sande

Mark

1,7

Thor Stolsmo

4. juli

Ørret

Sande

Mark

1,5

Erland Berg

4. juli

Kludd

Sone I

Mark

5,6

Geir Ove Halvorsen

4. juli

Kludd

Postmester'n

Mark

4,4

Sigurd Lervik

4. juli

Laks

Sone I

Mark

4,7

Erik Smiseth

4. juli

Svel

Potta

Mark

3,0

Ole Wisler

4. juli

Laks

Bruhølen

Flue

4,0

Tore Boger

4. juli

Laks

Sjøllandstrømmen

Mark

5,1

Jan Helge Hagen

4. juli

Laks

Sandebolken

Wobbler

5,0

Frode Molstad

4. juli

Kludd

Hovenhølen

Mark

3,6

Erik Bråten

4. juli

Svel

Sone I

Mark

1,7

Jan Pettersen

4. juli

Kludd

Sjøllandstrømmen

Mark

5,1

Kåre O. Hofskelrud

4. juli

Kludd

Hovenhølen

Mark

3,6

Kåre O. Hofskelrud

4. juli

Brunørret

Hovenhølen

Mark

1,8

Jan Solstad

4. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Tore Boger

3. juli

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Ole Kr. Løvik

3. juli

Ørret

Sande

Mark

2,2

Ole Kr. Løvik

3. juli

Ørret

Sande

Mark

1,8

Ole Wisler

3. juli

Kludd

Storhølen

Flue

2,5

Kjell Langmyren

3. juli

Laks

Eira

Flue

6,2

Tore Olsen

3. juli

Laks

Gikling

Flue

10,5

Bjørn Kirkerud

3. juli

O.laks

Sone I

Mark

5,1

Frode Molstad

3. juli

Kludd

Hovenhølen

Mark

4,1

Ole Wisler

3. juli

Laks

N. Grødal

Flue

11,0

Frode Molstad

3. juli

Ørret

Hovenhølen

Mark

1,0

Frode Molstad

3. juli

Kludd

Hovenhølen

Mark

5,3

Lars E. Sæther

3. juli

Svel

Sjøllandneset

Sluk

1,4

Erik Bråten

3. juli

Svel

Sone I

Mark

1,2

Erik Bråten

3. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,0

Jan Solstad

2. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Kjell Langmyren

2. juli

Laks

Eira

Flue

5,3

Lars E. Wethal

2. juli

Ørret

Breiåhølen

Mark

0,7

Lars E. Wethal

2. juli

Ørret

Breiåhølen

Mark

0,9

Sigurd Lervik

2. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,4

Øystein Torvik

2. juli

O.laks

Sone I

Sluk

6,5

Erik Bråten

2. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,6

Ole Wisler

2. juli

Kludd

Storhølen

Flue

5,5

Ole Wisler

2. juli

Laks

Storhølen

Flue

12,5

Svein O. Myrbø

2. juli

Kludd

Sone I

Mark

3,5

Ole Kr. Løvik

1. juli

Ørret

Sandebolken

Mark

1,7

Peder Vullum

1. juli

Kludd

Tvisthølen

Mark

5,0

Tore Boger

1. juli

Kludd

Tvisthølen

Mark

2,1

Terje Kristoffersen

1. juli

Laks

Hovenhølen

Mark

13,7

Frode Aalbu

1. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Jan Solstad

1. juli

Laks

Sj.strømmen

Mark

3,3

Tor Jacobsen

1. juli

Laks

Sj.strømmen

Flue

2,3

Knut Paulsen

1. juli

Laks

Breiåhølen

Mark

4,2

Jarle Molstad

1. juli

Kludd

Sande

Mark

5,6

Hans Petter Paulsen

1. juli

Kludd

Hoel

Mark

5,0

Hans Petter Paulsen

1. juli

Ørret

Hoel

Mark

1,0

Rune Molstad

1. juli

Kludd

Sj.strømmen

Mark

4,5

Svein E. Husby

1. juli

Laks

Kiklingbrekkhølen

Flue

8,5

Sverre Sunde

1. juli

Laks

Sj.strømmen

Flue

7,0

Sverre Sunde

1. juli

Laks

Sj.strømmen

Flue

4,4

Jan Pettersen

1. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Jan Pettersen

1. juli

Ørret

Sone I

Mark

1,3

Steen Mortensen

1. juli

Laks

Storhølen

Flue

11,0

Malthe Wisler

30. juni

Laks

Storhølen

Flue

3,5

Peter Johansen

30. juni

Laks

Bruhølen

Flue

9,0

Svein E. Husby

30. juni

Laks

Mettiøra

Sluk

4,5

Svein Haugen

30. juni

Laks

Postmester'n

Mark

2,8

Erik Smiseth

30. juni

Laks

Brakkneset

Sluk

6,2

Knut Paulsen

30. juni

Laks

Breiåhølen

Sluk

3,7

Ole Kr. Løvik

29. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Ole Kr. Løvik

29. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Jan Solstad

29. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Jan Solstad

29. juni

Ørret

Sone I

Mark

2,0

Thomas Buschor

29. juni

Laks

Øvju

Sluk

9,9

Hans P. Paulsen

29. juni

Kludd

Teinøra

Mark

3,2

Odd M. Nygård

28. juni

Kludd

Sone I

Mark

2,6

Thomas Buschor

28. juni

O.laks

Øvju

Sluk

15,2

Håkon Leknes

28. juni

Laks

Sone III

Sluk

7,4

Peder Vullum

28. juni

Kludd

Tvisthølen

Mark

6,8

Kåre O. Hofskelrud

28. juni

Kludd

Tvisthølen

Mark

2,5

Kåre O. Hofskelrud

28. juni

Kludd

Tvisthølen

Mark

4,8

Tore Boger

28. juni

Laks

Tvisthølen

Mark

6,4

Jarle Molstad

28. juni

Laks

Tvisthølen

Mark

8,6

Stefan Josefsson

27. juni

Laks

Storhølen

Flue

10,0

Stig Gryttingslien

27. juni

Ørret

Litjhølen

Mark

1,3

Geir O. Halvorsen

27. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Sverre Sunde

27. juni

Laks

Kleivhølen

Flue

10,5

Jan G. Hagen

27. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,8

Robert Kolberg

27. juni

Laks

Mettiøra

Sluk

13,5

Terje Nisja

27. juni

Laks

Grythølen

Sluk

8,0

Knut A. Langseth

26. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,4

Jan Pettersen

26. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,2

Jan Pettersen

26. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,1

Petter Krogvold

26. juni

Laks

Postmester'n

Mark

4,3

Erik Smiseth

26. juni

Laks

Sone I

Sluk

8,4

Kjell Ruud

26. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

8,2

Håkon Leknes

25. juni

Laks

Sone III

Sluk

6,8

Kjell Nordby

25. juni

Ørret

Postmester'n

Mark

1,3

Jarle Solem

25. juni

Kludd

Tvisthølen

Flue

6,1

Magnus Larsson

25. juni

O.laks

Beinbrekken

Flue

15,9

Stig Sødahl

25. juni

O.laks

Sj.neset

Sluk

16,8

Stefan Josefsson

24. juni

Laks

Storhølen

Flue

11,0

Heine Nohammar

24. juni

Laks

Hoven

Flue

8,6

Kjell Nordby

24. juni

Ørret

Sj.strømmen

Mark

2,4

Kjell Nordby

24. juni

Ørret

Postmester'n

Mark

1,5

Ole Kr. Løvik

24. juni

Laks

Tvisthølen

Sluk

3,0

Martin Brevik

24. juni

Laks

Sande

Flue

3,2

Thor Stolsmo

24. juni

Laks

Sande

Sluk

6,5

Christian Ekren

24. juni

Laks

Kleivhølen

Flue

9,7

Torleif Heggset

24. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

6,7

Kjell Molstad

24. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,4

Kjell Molstad

24. juni

Kludd

Sone I

Mark

2,7

Per L: Brevik

24. juni

Svel

Sjøllandstrømmen

Flue

0,8

Stefan Josefson

23. juni

Laks

Storhølen

Flue

9,0

Kjell Nordby

23. juni

Ørret

Lillehølen

Mark

1,7

Thor Stolsmo

23. juni

Laks

Sande

Sluk

6,0

Robert Rishaug

23. juni

Laks

Tvisthølen

Flue

5,9

Ero Johansen

23. juni

Laks

Sj.strømmen

Sluk

6,0

Erik Bråten

23. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Karri Malmstrøm

23. juni

Svel

Litjdalselva

Sluk

2,2

Arnulf Sæther

23. juni

Laks

Kiklingbr.

Sluk

6,7

Stefan Josefson

22. juni

Laks

Knutslihølen

Flue

6,0

Finn A. Hagen

22. juni

Laks

Nisja

Sluk

3,0

Erik Smiseth

22. juni

Kludd

Sone I

Sluk

2,0

Erik Smiseth

22. juni

Kludd

Sone I

Sluk

2,5

Erik Smiseth

22. juni

Svel

Sone I

Sluk

2,0

Kristian Kristoffersen

22. juni

Laks

Tøftemuren

Sluk

7,5

Kjell Nordby

22. juni

Ørret

Sj.strømmen

Mark

2,1

Kåre Tjugum

22. juni

Laks

Sandebolken

Sluk

11,8

Kåre Tjugum

22. juni

Laks

Sandebolken

Sluk

7,0

Egil Furu

22. juni

Laks

Storhølen

Sluk

12,2

Erik Bråten

22. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Mats E. Andersen

21. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,0

Finn A. Hagen

21. juni

Laks

Nisja

Sluk

5,0

Finn A. Hagen

21. juni

Laks

Nisja

Sluk

9,0

Hans Jørgen Eng

21. juni

Laks

Leangen

Flue

6,8

Tore Dahl

21. juni

Laks

Gikling

Flue

6,0

Petter Krogsvold

21. juni

Ørret

Sj.strømmen

Mark

1,7

Petter Krogsvold

21. juni

Laks

Sone I

Mark

4,3

Inge B. Kleve

21. juni

Laks

Sj.strømmen

Flue

9,7

Terje Torsmyr

21. juni

Laks

Storhølen

Sluk

8,6

Inge B. Kleve

21. juni

Kludd

Sj.strømmen

Flue

2,7

Erik Bråten

21. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,7

Jon Karl Kleve

21. juni

Laks

Kiklingbr.

Flue

7,4

Øystein Grovehagen

21. juni

O. laks

Sj.strømmen

Flue

6,5

Simen Eng

20. juni

Laks

Leangen

Flue

6,8

Svein Mikaelsen

20. juni

Kludd

Sone I

Sluk

4,7

Finn A. Hagen

20. juni

Laks

Nisja

Sluk

6,0

Finn A. Hagen

20. juni

Laks

Nisja

Sluk

7,0

Karri Malmstrøm

20. juni

Svel

Litjdalselva

Sluk

1,7

Oskar Rimstad

20. juni

Laks

Myrahølen

Sluk

9,0

Per Brevik

20. juni

Kludd

Sone I

Sluk

4,7

Peder Vullum

20. juni

Kludd

Sande

Mark

3,8

Erik Bråten

20. juni

Kludd

Sande

Mark

7,2

Einar Mæhle

20. juni

Kludd

Sj.strømmen

Sluk

3,0

Torleif Heggset

20. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

6,5

Kåre Tjugum

20. juni

Kludd

Sande

Sluk

3,0

Trond Ingeberg

19. juni

O.laks

Hoven

Flue

5,0

Kjell Molstad

19. juni

Ørret

Torva

Mark

1,1

Kåre Stormoen

19. juni

Kludd

Sande

Flue

1,8

Herbjørn Aandahl

19. juni

Laks

Sande

Sluk

7,2

Einar Snekkevåg

19. juni

Laks

Sj.strømmen

Sluk

7,8

Jan Pettersen

19. juni

Kludd

Sone I

Mark

5,1

Erik Bråten

19. juni

Ørret

Sone I

Mark

3,2

Erik Bråten

19. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Jan M. Obel

18. juni

Laks

Hoven

Flue

8,0

Jan M. Obel

18. juni

Laks

Hoven

Flue

2,0

Inge B. Kleve

18. juni

Laks

Eira

Flue

8,0

Inge B. Kleve

18. juni

Laks

Eira

Flue

4,8

Einar Mæhle

18. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

4,5

Asbjørn Hansen

18. juni

Laks

Bolken

Sluk

5,0

Ole K. Løvik

18. juni

Laks

Sande

Sluk

6,0

Karl Marx Andersen

17. juni

Kludd

Sone I

Mark

4,2

Terje Torsmyr

17. juni

Laks

Postmesteren

Sluk

7,8

Jan Pettersen

17. juni

Kludd

Sone I

Mark

3,2

Kjell Langmyren

16. juni

Laks

Eira

Flue

6,2

Terje Torsmyr

16. juni

Laks

Storhølen

Sluk

9,8

Magnus Anderson

15. juni

Laks

Torske

Flue

8,3

Magnus Anderson

15. juni

Laks

Torske

Flue

4,8

Jan Pettersen

15. juni

Svel

Sone I

Mark

1,8

Kåre Stormoen

15. juni

Kludd

Tvisthølen

Flue

2,4

Terje Torsmyr

15. juni

Laks

Postmesteren

Sluk

7,9

Karl Marx Andersen

15. juni

Laks

Sone I

Sluk

6,2

Arne Skamfer

15. juni

Laks

Sj.strømmen

Sluk

4,8

Andre Østvold

14. juni

Laks

Kiklingbr.

Sluk

9,5

Terje Torsmyr

14. juni

Laks

Rønningan

Sluk

6,3

Kai Stenhjem

13. juni

Ørret

Sone I

Mark

0,8

Rino Barm

13. juni

Laks

Tvisthølen

Flue

4,4

Rune Torsmyr

12. juni

Laks

Sj.strømmen

Flue

5,3

Robert Rishaug

12. juni

Laks

Eira

Flue

12,9

Lars A. Bråten

12. juni

Kludd

Tvisthølen

Flue

5,2

Einar Mæhle

12. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

9,4

Christian Ekren

12. juni

Laks

Sj.strømmen

Flue

8,1

Christian Ekren

12. juni

Kludd

Sj.strømmen

Flue

2,7

Rune Torsmyr

11. juni

Kludd

Tvisthølen

Flue

4,7

Anders Rød

11. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

7,4

Dag Ø. Ingierd

10. juni

Laks

Hoven

Wobbler

7,8

Inge B. Kleve

10. juni

Kludd

Sone I

Flue

2,5

Terje Torsmyr

10. juni

Laks

Storhølen

Sluk

6,5

Terje Torsmyr

10. juni

Laks

Storhølen

Sluk

8,6

Erik Smiseth

10. juni

Laks

Sj.neset

Sluk

9,4

Tore Olsen

9. juni

Laks

Litjhølen

Flue

4,0

Tore Olsen

9. juni

Laks

Litjhølen

Flue

1,4

Eyvind Rugland

9. juni

Laks

Bruhølen

Sluk

11,0

Trond Fremstad

9. juni

Laks

Storhølen

Sluk

9,5

Trond Fremstad

9. juni

Laks

Storhølen

Sluk

5,6

Inge B. Kleve

8. juni

Kludd

Sone I

Flue

3,8

Inge B. Kleve

8. juni

Kludd

Sone I

Flue

3,6

Sindre Jørstad

8. juni

Laks

Eira

Sluk

4,9

Ola Thue

8. juni

Laks

Eira

Flue

8,8

Christian Ekren

8. juni

Laks

Eira

Flue

7,1

Robert Løvik

8. juni

Laks

Eira

Flue

6,0

Robert Løvik

8. juni

Laks

Eira

Flue

2,5

Erik Nerland

8. juni

Laks

Eira

Sluk

10,2

Odd Frisvold

8. juni

Laks

Eira

Sluk

9,4

Martin Moen

8. juni

Laks

Eira

Sluk

6,4

Christian Bjørseth

7. juni

Ørret

Sone I

Mark

1,5

Roger Snekkevåg

7. juni

Laks

Sj.strømmen

Flue

12,8

Kjell-Erik Nordby

7. juni

Laks

Storhølen

Tubeflue

8,1

Trond Fremstad

7. juni

Laks

Bruhølen

Sluk

12,3

Kjell-Erik Nordby

7. juni

Kludd

Bruhølen

Sluk

2,8

Terje Torsmyr

6. juni

Laks

Sone I

Mark

6,5

Erik Magnusson

6. juni

Kludd

Sone I

Sluk

3,9

Tor Egil Moe

6. juni

Laks

Sande

Tubeflue

9,8

Thor Stolsmo

6. juni

Laks

Sande

Sluk

5,8

Svein Mikaelsen

4. juni

Laks

Sone I

Mark

2,3

Peter A. Nordang

3. juni

Kludd

Sj.strømmen

Mark

8,3

Svein Tøgersen

2. juni

Laks

Breiåhølen

Spinner

2,2

Artikkeltags