Alle fangster 2017

Av
DEL

5. aug.LanghølenMeld inn din fisk:

Til telefon: 481 41 566

Epost: redaksjonen@auraavis.no

I tillegg er det lagt ut lister på Furu Camping, Furu Campingsenter og Trædal Hotell og Turistsenter.

Del dine fiskebilder og historier på Drivafiske

Fiskebørsen vil bli oppdatert minst én gang daglig ved nye fangster.

Største laks 2017

Fisker Dag Vekt Sted Agn Art
           
Jan Harry Aasen 15. sept. 5,9 Fale Spinner Laks
Audun Otterhals 15. sept. 5,0 Fale Sluk Laks
Audun Otterhals 15. sept. 3,0 Fale Sluk Laks
Kjell Nordbek 15. sept. 4,0 Mettiøra Flue Laks
Bjørn Torve 15. sept. 2,5 Sone III Sluk Svel
Bjørn Torve 15. sept. 3,0 Sone III Flue Sjøørret c&r
Terje Magne Engelund 15. sept. 3,0 Sone I Flue Laks
Terje Magne Engelund 15. sept. 2,1 Sone I Flue Svel
Ola Anders Leangen 15. sept. 3,5 Sone II Sluk Laks
Remi Haugen 15. sept. 5,0 Sone I Sluk Laks
Ole Tøfte 14. sept. 9,8 Tøfte elv Sluk Laks
Ole Tøfte 14. sept. 5,4 Tøfte elv Sluk Laks
Kjetil Bjørnhaug 14. sept. 7,5 Fale Sluk Laks
Kjetil Bjørnhaug 14. sept. 7,0 Fale Sluk Laks
Kjell Nordbek 14. sept. 5,8 Kiklingbrekkhølen Flue

Laks

Kjell Nordbek 14. sept. 4,8 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Kjell Nordbek 14. sept. 3,5 Kiklingbrekkhølen Flue Sjøørret c&r
Frank Wågsæther 14. sept. 3,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Lise Minea Torsen 14. sept. 2,5 Fale Sluk Svel
Åge Gryttingslien 14. sept. 4,0 Kleivhølen Mark Laks
Kjetil Bjørnhaug 13. sept. 8,0 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 13. sept. 2,6 Fale Mark Svel
Kurt Egil Hoel 13. sept. 2,4 Fale Mark Svel
Kurt Egil Hoel 13. sept. 3,0 Fale Mark Sjøørret c&r
Åge Gryttingslien 13. sept. 2,0 Kleivhølen Mark Svel
Åge Gryttingslien 13. sept. 1,0 Kleivhølen Mark Svel
Morten Kraabøl 13. sept. 13,5 Hovenhølen Flue Laks
Geir Ivar Borgen 13. sept. 3,6 Gikling Mark Laks
Herbjørn Aandahl 13. sept. 2,6 Sande Sluk Svel
Åge Gryttingslien 12. sept. 0,8 Sone I Mark Sjøørret c&r
Thrond Spets 12. sept. 8,0 Fale Flue

Laks

Thrond Spets 12. sept. 2,0 Fale Flue Svel
Thrond Spets 12. sept. 2,0 Fale Flue Svel
Thrond Spets 12. sept. 1,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Asgeir Vagnildhaug 12. sept. 3,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Asgeir Vagnildhaug 12. sept. 1,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Jan Helge Hagen 12. sept. 1,6 Sone I Flue Svel
Frode Lothe 12. sept. 3,0 Fale Sluk Sjøørret c&r
Frode Lothe 12. sept. 2,0 Fale Sluk Sjøørret c&r
Sindre Hellevik 12. sept. 7,0 Gikling Sluk Laks
Willy Kristiansen 12. sept. 6,0 Sone I Sluk Laks
Erik Smiseth 12. sept. 3,0 Sjøllandneset Sluk Laks
Åge Gryttingslien 11. sept. 2,7 Sone I Mark Svel
Åge Gryttingslien 11. sept. 1,0 Sone I Mark Sjøørret c&r
Arnfinn Lange 11. sept. 1,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Eivind Mæhlum 11. sept. 6,3 Fale Mark Laks
Ole Tøfte 11. sept. 9,9 Tøfte elv Sluk Laks
Christian Karlsen Dønheim 10. sept. 3,0 Fale Sluk Sjøørret c&r
Arild Formo 10. sept. 8,5 Gikling Mark Laks
Ole Tøfte 10. sept. 1,8 Tøfte elv Sluk Svel
Randulf Tverfjell 10. sept. 5,4 Fale Flue Laks
Reidar Johansen 10. sept. 5,6 Fale Sluk Laks
Roger Myhren 10. sept. 7,8 Gikling Mark Laks
Lasse Kleveland 10. sept. 2,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Thorleif Gule 10. sept. 3,2 Fale Flue Laks
Terje Olsen 9. sept. 7,3 Fale Sluk Laks
Terje Olsen 9. sept. 6,6 Fale Sluk Laks
Ellen Engelund 9. sept. 2,0 Sone I Sluk Svel
Helge Ørteigen 9. sept. 1,5 Sone III Flue Sjøørret c&r
Marit Roksvåg Iversen 9. sept. 3,0 Kleivhølen Flue Laks
Terje Olsen 8. sept. 4,7 Fale Sluk Laks
Terje Olsen 8. sept. 1,8 Fale Sluk Svel
Terje Olsen 8. sept. 1,4 Fale Flue Svel
Raymond Walderhaug 8. sept. 0,7 Fale Sluk Sjøørret c&r
Arild Formo 8. sept. 1,5 Gikling Mark Svel
Asbjørn Hansen 8. sept. 8,5 Tøfte elv Sluk Laks
Tim Hoffsbakken 8. sept. 4,9 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 8. sept. 1,0 Fale Sluk Sjøørret c&r
Geir Ivar Borgen 8. sept. 4,0 Gikling Mark Laks
Geir Ivar Borgen 8. sept. 3,8 Gikling Mark Laks
Mads Aakre 7. sept. 4,2 Gikling Sluk Laks
Svein Kåre Aspen 7. sept. 2,2 Fale Sluk Svel
Thorleif Gule 7. sept. 1,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Randulf Tverfjell 7. sept. 3,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Michal Krajc 7. sept. 0,5 Fale Sluk Sjøørret c&r
Britt Elin Drågen 7. sept. 1,7 Sone I Flue Svel
Rune Torsmyr 7. sept. 4,4 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Tim Hoffsbakken 6. sept. 1,1 Fal Sluk Svel
Arnfinn Lange 6. sept. 1,1 Fale Flue Svel
Lasse Kleveland 6. sept. 3,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Christian Ekren 6. sept. 3,8 Fale Wpbbler Laks
Christian Ekren 6. sept. 2,0 Fale Wobbler Svel
Ole Kr. Løvik 6. sept. 7,0 Sone I Flue Laks
Britt Elin Drågen 6. sept. 1,5 Sone I Flue Sjøørret c&r
Jan Helge Hagen 6. sept. 5,2 Sone I Flue Laks
Clas Bjørnsrud 5. sept. 2,0 Fale Flue Svel
Britt Elin Drågen 5. sept. 2,1 Sone I Flue Svel
Ivar Gussiås 5. sept. 4,6 Fale Sluk Laks
Stig SSagstuen 4. sept. 5,2 Fale Sluk Laks
Ole Tøfte 3. sept, 2,3 Tøfte elv Sluk Svel
Kurt Egil Hoel 3. sept. 9,5 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 3. sept. 2.0 Fale Sluk Sjøørret c&r
Lasse Kleveland 3. sept. 1,9 Fale Flue Svel
Bjørn Pettersen 2. sept. 2,5 Fale Sluk Svel
Bjørn Pettersen 2. sept. 14,7 Fale Sluk Laks
Randulf Tverfjell 2. sept. 2,5 Fale Flue Svel
Ivar Gussiås 2. sept. 2,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Anonym 1. sept. 1,7 Fale Sluk Svel
Guido Bolduan 1. sept. 6,5 Litjhølen Sluk Laks
Lasse Kleveland 1. sept. 2,0 Fale Flue Svel
Ole Tøfte 1. sept. 3,6 Tøfte elv Sluk Laks
Frank Ove Godø 1. sept. 9,0 Fale Sluk Laks
Frank Engebretsen 31. aug. 1,5 Leangen Flue Svel
Kåre Hoel 31. aug. 1,3 Fale Sluk Svel
Frode Lothe 31. aug. 5,1 Fale Sluk Laks
Per Grødal 31. aug. 9,0 Grødal elv Sluk Laks
Jan Helge Hagen 31. aug. 3,1 Sone III Flue Laks
Terje Magne Engelund 31. aug. 6,0 Fale Flue Laks
Ole Tøfte 31. aug. 3,2 Tøfte elv Sluk Laks
Frode Lothe 30. aug. 7,0 Fale Sluk Laks
Lars A. Bråten 30. aug. 1,8 Sone III Flue Svel
Frank Engebretsen 29. aug. 1,6 Leangen Flur Svel
Frode Lothe 29. aug. 9,7 Fale Sluk Laks
Frank Ove Godø 29. aug 5,8 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 29. aug. 5,7 Fale Sluk Laks Laks
Jan Helge Hagen 29. aug. 1,0 Kleivhølen Flu Svel
Frode Lothe 29. aug. 5.5 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 29. aug. 2,5 Fale Flue Sjøørret c&r
Kurt Egil Hoel 29. aug. 1,5 Fale Flue Sjøørret c&r
Kurt Egil Hoel 29. aug. 1,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Frank Ove Godø 29. aug. 5,8 Fale Sluk Laks
Ola A. Leangen 29. aug. 5,0 Kleivhølen Flue Lakd
Rune Smedshammer 29. aug. 1,2 Sone I Mark Svel
Rune Smedshammer 29. aug. 1,1 Sone I Mark Sjøørret c&r
Arnfinn Lange 28. aug. 2,5 Fale Flue Svel
Arnfinn Lange 28. aug. 1,2 Fale Flue Sjøørret c&r
Kristoffer Olstad 27. aug. 1,5 Kleivhølen Flue Svel
Kristoffer Olstad 27. aug. 1,0 Sjøllandstrømmen Flue Sjøørret c&r
Jan Gunnar Hagen 28. aug. 1,1 Sone I Mark Svel
Morten Engebretsen 27. aug. 1,7 Leangebn Flue Sjøørret c&r
Åsmund Østvold 27. aug. 4,0 Fale Sluk Laks
Tellis Katsogiannos 27. aug. 2,2 Fale Flue Svel
Tellis Katsogiannos 27. aug. 0,5 Fale Flue Sjøørret c&r
Jan Harry Aasen 27. aug. 10,5 Fale Sluk Laks
Kjetil Bjørnhaug 27. aug. 1,5 Fale Sluk Svel
Jan Gunnar Hagen 27. aug. 1,9 Sone I Flue Svel
Anonym 26. aug. 4,0 Fale Sluk Laks
Robert Rishaug 26. aug. 1,3 Sjøllandstrømmen Flue Sjøørret c&r
Kurt Hoel 26. aug. 0,8 Kiklingbrekkhølen Mark Svel
Anders Gilberg 26. aug. 1,1 Hovenhølen Spinner Sjøørret c&r
Jan Gunnar Hagen 26.aug. 5,8 Tvisthølen Flue Kludd c&r
Sigmund Halvorsen 26. aug. 3,8 Sone I Mark Laks
Karl Erik Melbye 26. aug. 5,5 Fale Flue Laks
Erik Smiseth 26. aug. 3,5 Sone I Sluk Laks
Robert Rishaug 25. aug. 1,5 Sone I Flue Svel
Erik Almhjell 25. aug. 6,5 Almhjell elv Sluk Laks
Kurt Hoel 25. aug. 2,5 Kiklingbrekkhølen Mark Svel
Trygve Reistad 25. aug. 2,4 Nedre Teinøra Flue Svel
Trygve Reistad 25. aug. 2,1 Torvbanken Flue Sjøørret c&r
Ole Kr. Løvik 25. aug. 2,2 Sande Flue Svel
Jan Gunnar Hagen 25. aug. 3,7 Sone I Mark Laks
Jan Gunnar Hagen 25. aug. 1,5 Sone I Mark Svel
Morten Kraabøl 25. aug. 1,4 Nedre Tinøra Flue Sjøørret c&r
Terje Larsen 25. aug. 1,8 Sone I Mark Svel
Terje Larsen 25. aug 1,4 Sone I Mark Svel
Terje Larsen 25. aug. 0,75 Sone I Mark Sjøørret c&r
Randulf Tverfjell 25. aug. 2,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Kåre Olav Stormoen 25. aug. 1,3 Kleivhølen Flue Svel
Anders Gilberg 25. aug. 1,5 Breiåhølen Flue Svel
Terje Engelund 25. aug. 8,8 Fale Flue Laks
Kjell Fossum 25. aug. 4,5 Mettiøra Flue Laks
Anders Gilberg 25. aug. 3,65 Lykkjehølen Flue Laks
Morten Kraabøl 25. aug. 5,9 Hovenhølen Flue Laks
Anonym 24. aug. 1,5 Sone I Flue Svel
Ola A. Gikling 24. aug. 5,1 Gikling elv Sluk Laks
Trygve Reistad 24. aug. 1,2 Hovenhølen Flue Sjøørret c&r
Jan Gunnar Hagen 24. aug. 1,8 Sone I Mark Svel
Jan Gunnar Hagen 24. aug 1,8 Sone I Mark Svel
Sigmund Halvorsen 24. aug. 1,7 Sone I Mark Svel
Magne Rudi 24. aug. 6,0 Sone I Sluk Laks
Kjell Fossum 24. aug. 2,0 Furu Flue Svel c&r
Morten Kraabøl 24. aug. 3,4 Hovenhølen Flue Kludd c&r
Morten Kraabøl 24. aug. 2,1 Hovenhølen Flue Kludd c&r
Morten Kraabøl 24. aug. 1,5 Hovenhølen Sluk Sjøørret c&r
Frank Wågsæther 24. aug. 7,5 Fale Flue Laks
Kjetil Nyhus 24. aug. 1,1 Breiåhølen Flue Sjøørret c&r
Lars Peder Sylte 24.aug. 1,9 Sone III Flue Svel
Anonym 23. aug. 2,0 Sone I Flue Sjøørret c&r
Rune Holtberget 23. aug. 5,0 Fale Flue Laks
Rune Holtberget 23. aug. 2,4 Fale Flue Svel
Erling Snøva 23. aug. 6,6 Snøva Sluk Laks c&r
Anders Gilberg 23. aug. 6,3 Hovenhølen Flue Kludd c&r
Anders Gilberg 23. aug. 1,4 Hovenhølen Flue Sjøørret c&r
Bernt Bleken 23. aug. 2,0 Øvre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Bernt Bleken 23. aug. 2,1 Nedre Reinøra Flue Sjøørret c&r
Kjetil Nyhus 23. aug. 1,3 Nedre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Kjetil Nyhus 23. aug. 6,1 Kræksøra Flue Laks
Britt Elin Drågen 23. aug. 1,4 Kleivhølen Flue Svel
Anonym 22.aug. 2,0 Sone I Flue Sjøørret c&r
Frank Wågsæther 22. aug. 2,5 Fale Flue Sjøørret c&r
           
Anonym 22. aug. 1,0 Sjøllandstrømmen Flue Sjøørret c&r
Bernt Bleken 22. aug. 2,1 Hovenhølen Flue Svel
Bernt Bleken 22. aug. 2,0 Hovenhølen Flue Sjøørret c&r
Trygve Reistad 22. aug. 2,0 Hovenhølen Flue Sjøørret c&r
Anders Andersson 22. aug. 1,0 Sjøllanfdstrømmen Sluk Svel
Kjell Fossum 22. aug. 4,7 Furu Flue Laks
Morten Kraabøl 22. aug. 6,8 Øvre Teinøra Flue Kludd c&r
Morten Kraabøl 22. aug. 3,4 Øvre Teinøra Flue Kludd c&r
Morten Kraabøl 22. aug. 1,5 Øvre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Remi Haugen 22. aug. 5,0 Sone I Sluk Laks
Remi Haugen 22. aug. 2,5 Sone I Sluk Svel
Morten Kraabøl 22. aug. 2,5 Hovenhølen Flue Kludd c&r
Anonym 21, aug. 2,5 Sjøllandneset Flue Sjøørret c&r
Anonym 21, aug. 1,0 Sone I Flue Sjøørret c&r
Anders Anderrssn 21, aug. 2,6 Sande Sluk Svel
Kurt Egil Hoel 21. aug. 5,9 Fale Flue Laks
Kurt Egil Hoel 21. aug. 4,8 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 21. aug. 4,5 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 21. aug. 1,5 Fale Sluk Sjøørret c&r
Anders Gilberg 21. aug. 5,1 Hovenhølen Flue Laks
Endre Bjørbekk 21. aug. 3,8 Fale Sluk Laks
Anonym 20. aug. 1,5 Sone I Flue Sjøørret c&r
Anonym 20. aug. 1,5 Sone I Flue Sjøørret c&r
Anonym 20. aug. 1,0 Sone I Flue Sjøørret c&r
Anonym 20. aug. 1,0 Sone I Flue Sjøørret c&r
Roger Stensrud 20. aug. 1,8 Gikling Flue Svel
Bernt Bleken 20. aug. 3,1 Nedre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Bernt Bleken 20. aug. 1,2 Nedre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Lasse Kleveland 20. aug. 6,2 Fale Flue Laks
Randulf Tverfjell 20. aug. 5,9 Fale Flue Laks
Stian Kalset 20. aug. 3,0 Tvisthølen Flue Sjøørret c&r
Holger Rohrs 20. aug. 1,8 Kiklingbrekkhølen Flue Svel
Rune Torsmyr 18. aug. 2,7 Kleivhølen Sluk Svel
Ola A. Gikling 18. aug. 4,8 Kleivhølen Sluk Laks
Mikael Svensson 18. aug. 7,4 Gikling elv Flue Laks
Mikael Svensson 18. aug. 5,0 Gikling elv Flue Laks
Roger Stensrud 17. aug. 4,2 Mettiøra Flue Laks
Ola A. Gikling 17. aug. 4,7 Sone I Sluk Laks
Mikael Svensson 17. aug. 5,2 Gikling elv Flue Laks
Mikael Svensson 17. aug. 2,2 Gikling elv Flue Svel
Lars Ekornrød 17. aug. 2,0 Hovenøran Flue Svel
Ola A. Gikling 16. aug. 2,0 Sone I Sluk Svek
Per Erling Raknes 15. aug. 2,5 Fale Flue Svel
Geir Kvammen 15. aug. 2,2 Fale Flue Svel
Thomas Kamsvåg 15. aug. 1,7 Litjhølen Sluk Pukkellaks
Ivar Andreas Øverås 15. aug. 6,0 Råen elv Sluk Laks
Lars Ekornrød 15. aug. 2,7 Breiåhølen Flue Svel
Jan Helge Hagen 15. aug. 2,5 Sande Flue Svel
Otto Tunheim 15. aug. 9,0 Fale Flue Laks
           
Olli Nürmberger 14. aug. 1,5 Beinbrekken Flue Pukkellaks
Lars Ekornrød 14. aug. 4,3 Hovenøran Flue O.laks
Otto Tunheim 14. aug. 12,0 Fale Sluk Laks
Tore Boger 13. aug. 6,3 Sande Mark Laks
Mikael Svenssin 13. aug. 4,9 Gikling elv Flue Laks
Tellis Katsogiannos 13. aug. 2,5 Fale Flue Svel
Kenneth Skaarer 13. aug. 1,5 Leangen Flue Pukkellaks
Tore Boger 12. aug. 1,5 Tvisthølen Mark Sjøørret c&r
Gudmundur Torgeirsson 12. aug. 1,2 Sande Mark Svel
Kurt Egil Hoel 12. aug. 4,4 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 12. aug. 2,3 Fale Sluk Svel
Kåre Hoel 12. aug. 5,1 Fale Sluk Laks
Stig Sødahl 12. aug. 3,8 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Tore Boger 11. aug. 1,6 Tvisthølen Mark Svel
Gudmundur Torgeirsson 11. aug. 1,5 Sande Mark Sjøørret
Emil Abry 11. aug. 1,4 Nedre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Bernhard Remvik 11.aug. 5,2 Gikling nedre/Håshjellan Sluk Laks
Emil Abry 11. aug. 3,6 Hovenøran Flue Laks
Gert Hansen 11. aug. 3,4 Sone III Flue Laks
Gudmundur Torgeirsson 10. aug. 5,5 Sande Mark Laks
Marius Hernes 10. aug. 1,5 Sone I Flue Sjøørret c&r
Kurt Egil Hoel 10. aug. 7,8 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 10. aug. 6,5 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 10. aug. 5,3 Fale Flue Laks
Kurt Egil Hoel 10. aug. 2,3 Fale Sluk Svel
Kurt Egil Hoel 10. aug. 1,5 Fale Sluk Svel
Anders Østengen 10. aug. 0,5 Nedre Grødal Flue Sjøørret c&r
Anders Østengen 10. aug. 0,5 Nedre Grødal Flue Sjøørret c&r
Mats Jønsson 10. aug. 5,9 Blindjohølen Flue Laks
Lars Egil Sæther 10. aug. 1,5 Sjøllandstrømmen Flue Pukkellaks
Per-Arne Carlman 10. aug. 5,7 Sande Flue Laks
Per Erik Sandum 10. aug. 3,5 Sone I Flue Sjøørret c&r
Anonym 9. aug. 1,05 Øvju Sluk Pukkellaks
Harald Bjermeland 9. aug. 1,5 Sone I Flue Sjøørret c&r
Anders Østengen 9. aug. 0,5 Nedre Grødal Flue Sjøørret c&r
Roy Sverre Outzen 9. aug. 7,1 Fale Flue Laks
Knut Johannesen 9. aug. 2,4 Litjhølen Sluk Svel
Arild Formo 9. august 1,9 Sone I Mark Svel
Roy Arne Stenvold 9. aug. 2,2 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Roy Arne Stenvold 9. aug. 1,3 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Per Erik Sandum 9. aug. 1,9 Sone I Flue Svel
Frank Ove Godø 9. aug. 1,5 Fale Flue Svel
Frank Ove Godø 9. aug. 1,5 Fale Flue Svel
Remi Haugen 9. aug. 2,0 Sone I Sluk O.laks
Markus Rosenborg 9. aug. 4,8 Leithølen Sluk Laks
Johnny Fossengen 9. aug. 1,5 Sone II Spinner Pukkellaks
Steinar Wik 9. aug. 0,8 Sone II Spinner Pukkellaks
Anonym 8. aug. 5,9 Øvju Sluk Laks
Anonym 8. aug. 1,5 Øvju Sluk Pukkellaks
Arild Formo 8. aug. 5,0 Fale Mark Laks
Arild Formo 8. aug. 3,0 Fale Mark Laks
Bjørn Danielsen 8. aug. 2,2 Fale Mark Svel
Frank Wågsæther 8. aug. 3,5 Fale Flue Laks
Christian Abry 8. aug. 2,5 Hovenøran Flue Sjøørret c&r
Jan Helge Hagen 8. aug. 5,0 Sone II Flue Laks
Arne Wang 8. aug. 7,4 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Ola Anders Leangen 8. aug. 4,4 Tvisthølen Flue Laks
Holger Rohrs 8. aug. 1,3 Kiklingbrekkhølen Flue Svel
Marianne Abry 8. aug. 2,3 Torvbanken Flue Sjøørret c&r
Einar Mæhle 8. aug. 1,9 Sjøllandneset Sluk Svel
Knut Johannesen 7. aug. 1,6 Litjhølen Mark Svel
Knut Johannesen 7. aug. 1,4 Sone I Mark Svel
Olav Heldt 7. aug. 2,0 Kiklingbrekkhølen Sluk Svel
Olav Heldt 7. aug. 0,5 Kiklingbrekkhølen Sluk Sjøørret c&r
Olav Heldt 7. aug. 0,5 Kiklingbrekkhølen Sluk Sjøørret c&r
Geir Hagen 7. aug. 2,2 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Arne Wang 7. aug. 1,5 Sande Mark Sjøørret c&r
Arne Wang 7. aug. 1,0 Sone III Mark Sjøørret c&r
Mats Jønsson 7. aug. 2,0 Sjøllandstrømmen Flue Svel
Mats Jønsson 7. aug. 1,5 Sjøllandstrømmen Flue Svel
Christian Abry 7. aug. 4,5 Nedre Teinøra Flue Kludd c&r
Per-Arne Carlman 7. aug. 1,5 Sjøllandstrømmen Flue Sjøørret c&r
Kjetil Løvik 6. aug. 2,5 Fale Sluk Sjøørret c&r
Roy Arne Stenvold 6. aug. 1,0 - Sluk Sjøørret c&r
Kai Lønstad 6. aug. 3,3 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Christian Abry 6. aug. 5,3 Nedre Teinøra Flue Laks
Christian Abry 6. aug. 2,0 Nedre Teinøra Flue Sjøørret c&r
Rolf Inge Bjerkeset 6. aug. 5,1 Fale Flue Laks
Markus Rosenborg 6. aug. 4,9 Leithølen Sluk Laks
Svein Nietschke 6. aug. 7,2 Gikling elv Flue Laks
Mikael Andersson 6. aug. 4,8 Torske elv Flue Laks
Britt Elin Drcgen 6. aug. 2,5 Sone III Sluk Sjøørret c&r
Per-Arne Carlman 6. aug. 4,8 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Thorleif Gule 5. aug. 7,6 Fale Flue Laks
Hans Bjarne Tennøy 5. aug. 5,4 Fale Flue Laks
Endre Bjørbekk 5. aug. 4,8 Fale Sluk Laks
Kurt Egil Hoel 5. aug. 1,7 Fale Sluk Svel
Svein Nietschke 5. aug. 1,1 Gikling elv Flue Sjøørret c&r
Lars Peder Sylte 5. aug. 1,5 Sande Flue Pukkellaks
Endre Bjørbekk 4. aug. 4,0 Fale Sluk Laks
Lars Peder Sylte 4. aug. 3,4 Sone III Flue Laks
Lars Peder Sylte 4. aug. 1,8 Sone II Flue Svel
Trond Bechsen 4. aug. 3,6 Tvisthølen Flue Laks
Ole Einar Wølner 4. aug. 3,9 Kleivhølen Sluk O.laks
Fredrik Andersson 4. aug. 1,9 Sone I Sluk Svel
Tony Karlsson 3. aug. 1,5 Beinbrekken Flue Sjøørret c&r
Markus Rosenborg 3. aug. 6,0 Leithølen Sluk Laks
Ole Einar Wølner 3. aug. 1,8 Sandebolken Tubeflue Svel
Kurt Ørbeck 3. aug. 1,2 - Sluk Svel
Adis Mujcinagic 3. aug. 0,5 Blindjohølen Flue Svel
Leif Magne Solstad 3. aug. 2,0 Sjøllandstrømmen Sluk Svel
Tony Karlsson 2.aug. 2,5 Beinbrekken Flue Svel
Leif Magne Solstad 2. aug. 4,8 Sone I Sluk Laks
Leif Magne Solstad 2. aug. 1,2 Sjøllandneset Sluk Pukkellaks
Endre Bjørbekk 1. aug. 2,5 Fale Sluk Svel
Ola A. Gikling 1. aug. 6,1 Gikling elv Sluk Laks
Adis Mujcinagic 1. aug. 1,0 Kleivhølen Flue Svel
Adis Mujcinagic 1. aug. 0,5 Sjøllandstrømmen Flue Svel
Petter Bjørnbakk 1. aug. 3,8 Sone I Sluk Laks
Leif Magnre Solstad 1. aug. 2,0 Sjøllandstrømmen Sluk Svel
Leif Magne Solstad 1. aug. 1,0 Sjøllandstrømmen Sluk Svel
Odd Paulsen 1. aug. 1,6 Sone III Sluk Pukkellaks
Rune Torsmyr 1. aug. 4,7 Tvisthølen Sluk Laks
Odd Paulsen 1. aug. 1,9 Sone II Sluk Svel
Otto Tunheim 31. juli 6,3 Fale Sluk Laks
Otto Tunheim 31. juli 4,5 Fale Sluk Laks
Kjell Fossum 31. juli 1,5 Sone I Flue Svel
Odin Malones 31. juli 4,5 Vinnuhølen Sluk Laks
Frode Molstad 31. juli 1,5 Gikling elv - Sjøørret c&r
Karl Kleve 31. juli 1,5 Sjøllandstrømmen Flue Svel
Geir Atle Sørlie 31. juli 1,8 Sone I Sluk Svel
Adis Mujcinagic 31. juli 3,0 Mettiøra Flue Laks
Ole Einar Wølner 31. juli 2,0 Sandebolken Sluk Svel
Ole Einar Wølner 31. juli 1,7 Sone I Sluk Pukkellaks
Rune Torsmyr 31. juli 8,5 Kleivhølen Flue Laks
Karl Kleve 31. juli 7,0 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Asbjørn Hansen 30. juli 1,2 Tøfte elv Sluk Pukkellaks
Viktor Falk 30. juli 7,0 Leirhølen, Røhjell Flue Kludd c&r
Ingemar Lund 30. juli 2,5 Leirhølen, Røhjell Flue Svel
Ingemar Lund 30. juli 1,5 Leirhølen, Røhjell Flue Svel
John Jahren 30. juli 1,0 Kleivhølen Flue O.laks
Rune Damstuen 30. juli 1,0 Sone III Flue Pukkellaks
Arne Wang 30. juli 1,2 Sone III Mark Svel
Hans Petter Paulsen 30. juli 1,1 - Mark Svel
Rune Torsmyr 30. juli 1,3 Litjhølen Sluk Pukkellaks
Karl Kleve 30. juli 3,3 Mettiøra Flue Laks
Odd Paulsen 30. juli 1,4 Sone III Sluk Svel
Tom Boger 29. juli 1,6 Sande Mark Svel
Tore Boger 29. juli 7,8 Sande Mark Laks
Tore Boger 29. juli 4,7 Tvisthølen Mark Laks
Odd Paulsen 29. juli 4,9 Sone II Sluk Laks
Robert Rishaug 29. juli 1,3 Sone I Flue Svel
Johan Jahren 28. juli 5,6 Mettiøra Flue Laks
Tore Boger 28. juli 1,0 Tvisthølen Mark Sjøørret c&r
Tom Boger 28. juli 1,3 Sande Mark Svel
Tom Boger 28. juli 1,8 Sone I Mark Svel
Tore Boger 28. juli 2,2 Sone I Mark Svel
Tore Boger 28. juli 1,8 Sone I Mark Svel
Morten Kraabøl 28. juli 3,8 Torvbanken Flue Laks
Alexsander Dalheim 28. juli 1,2 Mettiøra Flue Pukkellaks
Dag Erik Schauerud 28. juli 2,3 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Steinar Bruset 28. juli 6,0 Gikling elv Sluk Laks
Anders Andersson 28. juli 5,1 Prestelva Flue Laks
Øivind Skurdal 28. juli 8,5 Kleivhølen Sluk Laks
Geir Ivar Borgen 28. juli 9,0 Gikling elv Mark Laks
Guido Bolduan 28. juli 5,5 Litjhølen Sluk Laks
Einar Mæhle 28. juli 6,0 Sjøllandmuren Sluk Laks
Anders Gilberg 27. juli 12,2 Breiåhølen Flue Laks
Jan Solstad 27. juli 1,9 Sone I Mark Svel
Rino Barm 27. juli 12,0 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Geir Ivar Borgen 27. juli 7,0 Faleøvju, Gikling Mark Laks
Geir Ivar Borgen 27. juli 6,9 Faleøvju, Gikling Mark Laks
Thorbjörn Ohlsson 27. juli 5,7 Leirhølen, Hoås Flue Laks
Åsmund Leiulfsrud 27. juli 4,8 Sone I Mark Laks
Tore Boger 27. juli 1,5 Sone I Mark Sjøørret c&r
Geir Atle Sørlie 27. juli 5,5 Sone I Sluk Laks
Ivar Magne Tverfjell 26. juli 8,3 Fale Flur Laks
Asbjørn Hansen 26. juli 2,0 Tøfte elv Sluk Svel
Morten Kraabøl 26. juli 3,4 Hovenhølen Flue Laks
Kjell Fossum 26. juli 1,5 Furu Flue Svel
Kjell Fossum 26. juli 1,4 Furu Flue Svel
Kjell Fossum 26. juli 1,1 Furu Flue Pukkellaks
Simen Uhlen 26. juli 1,0 - Mark Svel
Tore Boger 26. juli 1,5 Tvisthølen Mark Sjøørret c&r
Tore Boger 26. juli 1,3 Tvisthølen Mark Svel
Lars A. Bråten 26. juli 2,5 Sande Flue Svel
Anders Andersson 26. juli 1,8 Blindjohølen Flue Pukkellaks
Jan Øivind Sellevold 26. juli 1,0 Sjøllandstrømmen Sluk Sjøørret c&r
Odd Egil Kleiven 26. juli 5,0 - Mark Kludd c&r
Odd Egil Kleiven 26. juli 1,5 - Mark Sjøørret c&r
Øivind Skurdal 26. juli 1,5 Sjøllandstrømmen Sluk Svel
Ole Kristian Løvik 26. juli 1,5 Sande Flue Svel
           
Otto Tunheim 25. juli 12,1 Fale Sluk Laks
Morten Kraabøl 25. juli 1,3 Breiåhølen Sluk Pukkellaks
Morten Kraabøl 25. juli 1,0 Breiåhølen Flue Sjøørret c&r
Roy Arne Jonsen 25. juli 2,0 - Mark Sjøørret c&r
Odd Egil Kleiven 25. juli 1,8 - Mark Sjøørret c&r

Magne Lien

25. juli 1,5 Sone III Flue Svel
Rune Jørgensen 25. juli 5,2 Sone III Mark Laks
Ulf Olsson 25. juli 8,4 Leirhølen, Hoås Sluk Laks
Lars Peder Sylte 25. juli 9,3 Sande Flue Laks
Otto Tunheim 24. juli 8,1 Fale Sluk Laks
Morten Kraabøl 24. juli 1,7 Hovenhølen Flue Sjøørret c&r
Leif Hoås 24. juli 2,1 Hoås elv Sluk Svel
Roy Arne Stenvold 24. juli 1,8 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Roy Arne Stenvold 24. juli 1,5 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Roy Arne Stenvold 24. juli 1,5 Sone I Mark Sjøørret c&r
Tom Boger 24. juli 4,9 Sjøllandstrømmen Mark Kludd c&r
Tom Boger 24. juli 1,4 Sjøllandstrømmen Mark Sjøørret c&r
Jan Øivind Sellevold 24. juli 1,6 Sjøllandneset Sluk Svel
Tore Boger 24. juli 3,1 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Tore Boger 24. juli 1,8 Sjøllandstrømmen Mark Svel
Tore Boger 24. juli 1,7 Sjøllandstrømmen Mark Svel
Tore Boger 24. juli 1,0 Sjøllandstrømmen Mark Sjøørret c&r
Endre Bjørbekk 23. juli 10,0 Fale Sluk Laks
Morten Kraabøl 23. juli 1,7 Hovenhølen Flue Sjøørret c&r
Jarle Molstad 23. juli 1,9 Sone I Mark Svel
Jarle Molstad 23. juli 1,2 Sjøllandstrømmen Mark Sjøørret c&r
Rune Jørgensen 23. juli 5,0 Sone III Mark Laks
Rune Jørgensen 23. juli 2,5 Sone III Mark Svel
Tore Boger 23. juli 1,2 Sande Mark Sjøørret
Tom Boger 23. juli 8,2 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Tom Boger 23. juli 2,3 Sjøllandstrømmen Mark Svel
Kjell Fossum 23. juli 1,2 Sone I Flue Pukkellaks
Britt Elin Drågen 23. juli 5,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Roy Arne Stenvold 23. juli 1,4 Sone I Mark Svel
Roy Arne Stenvold 23. juli 1,3 Sone I Mark Svel
Arne Wang 22. juli 2,0 Sone III Mark Sjøørret c&r
Tore Boger 22. juli 2,0 Sande Mark Svel
Ole Tøfte 21. juli 7,9 Tøfte elv Sluk Laks
Tomas Nafstad 21. juli 2,5 Kleivhølen Sluk Svel
Geir Atle Sørlie 21. juli 1,4 Sone III Sluk Pukkellaks
Tom Roger Bugge 21. juli 1,5 Tvisthølen Flue Pukkellaks
Tore Boger 21. juli 2,4 Sjøllandneset Mark Sjøørret c&r
Tore Boger 20. juli 1,5 Tvisthølen Mark Sjøørret c&r
Tore Boger 20. juli 1,0 Tvisthølen Mark Sjøørret c&r
Tore Boger 20. juli 1,2 Sjøllandneset Mark Svel
Tore Boger 20. juli 1,1 Sjøllandneset Mark Svel
Tore Boger 20. juli 1,1 Sjøllandneset Mark Sjøørret c&r
Rune Molstad 20. juli 1,2 Sone I Flue Pukkellaks
Per Olav Kraabøl 20. juli 2,0 Gikling elv Flue Svel
Geir Atle Sørlie 20. juli 2,0 Sone I Sluk Svel
Stefan Josefsson 19. juli 6,0 Prestelva Flue Laks
Albert Cicero 19. juli 4,8 Knutslihølen Sluk Laks
Per Erik Karlsson 19. juli 1,2 Langhølen Flue Svel
Tomas Nafstad 19. juli 1,7 Sone I Sluk Svel
Rune Torsmyr 19. juli 5,0 Kleivhølen Flue Laks
Jan Erik Kraabøl 19. juli 5,1 Gikling elv Sluk Laks
Otto Tunheim 18. juli 4,2 Fale Sluk Laks
Lauritz Mikkelsen 18. juli 10,0 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Anders Andersson 18. juli 1,4 Prestelva Flue Pukkellaks
Jarle Kraabøl 18. juli 2,0 Gikling elv Sluk Svel
Ivar Gussiås 18. juli 6,2 Gammelhølen, Fale Wobbler Laks
Tom Erik Midtskogen 18. juli 9,5 Hovenøran Sluk Laks
Jarle Molstad 18. juli 5,3 Kleivhølen Mark Laks
Rune Damstuen 18. juli 2,8 Sone III Flue Svel
Rune Molstad 18. juli 3,1 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Ivar Gussiås 17. juli 6,2 Fale Sluk Laks
Lauritz Mikkelsen 17. juli 9,0 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Rune Torsmyr 17. juli 3,8 Sone III Sluk Laks
Andreas Franz 17. juli 4,6 Snekkarhølen Flue Laks
           
Erik Bråthen 17. juli 2,3 Sande Mark Svel
Leif Hoås 17. juli 7,8 Hoås elv Sluk Laks
Kåre Olav Stormoen 17. juli 5,1 Sande Flue Laks
Per Olav Kraabøl 17. juli 6,6 Gikling elv Sluk Laks
Erik Kenzo Fiske 17. juli 1,0 Sjøllandstrømmen Flue Pukkellaks
Stian Kalset 17. juli 1,8 Litjhølen Flue Svel
Vegard Furu Øie 17. juli 1,2 Sjøllandneset Sluk Svel
Anders Drage 17. juli 1,8 Sjøllandneset Sluk Svel
Tore Boger 17. juli 1,3 Sande Mark Sjøørret c&r
Arne Wiggo Rognås 17. juli 6,8 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Kåre Olav Hofskelrud 17. juli 2,4 Sjøllandstrømmen Mark Svel
Odd Paulsen 17. juli 11,0 Sone I Sluk Laks
Jarle Molstad 16. juli 1,0 Sjøllandstrømmen Mark Sjøørret c&r
Lars Flesvig 16. juli 4,2 Leangen Flue Sjøørret c&R
Tore Boger 16. juli 1,7 Sande Mark Svel
Jan Solstad 16. juli 2,0 Sone I Sluk Svel
Tom Erik Midtskogen 16. juli 6,5 Hovenøran Flue Laks
Lars Peder Sylte 16. juli 4,8 Sande Flue Laks
Lars Peder Sylte 16. juli 4,6 Sande Flue Laks
Britt Elin Drågen 16. juli 2,0 Litjhølen Sluk Svel
Leif Magne Solstad 16. juli 1,3 Sone I Sluk Pukkellaks
Leif Magne Solstad 16. juli 1,2 Sjøllandstrømmen Sluk Pukkellaks
Lasse Kleveland 15. juli 6,0 Fale Flur Laks
Geir Roger Høiberg 15. juli 1,5 Sone I Mark Svel
Lars Peder Sylte 15. juli 6,0 Sande Flue Laks
Britt Elin Drågen 15. juli 2,1 Sone I Mark Svel
Jan Helge Hagen 15. juli 1,7 Sone I Mark Svel
John Hestnes 15. juli 2,6 Kleivhølen Sluk Svel
Georg Rosen 15. juli 6,2 Knutslihølen Sluk Laks
Fredrik Andersson 15. juli 8,5 Sone I Sluk Laks
Lars Flesvig 15. juli 4,1 Leangen Flue Laks
Arnfinn Lange 14. juli 1,5 Fale Flue Svel
Tore Boger 14. juli 5,0 Sjøllandstrømmen Mark Sjøørret c&r
Ola A. Gikling 14. juli 10,0 Gikling elv Sluk Laks
Geir Atle Sørlie 14. juli 5,1 Sone I Sluk Laks
Kåre Olav Hofskelrud 14. juli 9,5 Sande Mark Kludd c&r
Anders Andersson 14. juli 2,2 Sande Sluk Svel
Erik Kenzo Fiske 14. juli 4,5 Sande Flue Laks
Erik Bråthen 14. juli 4,2 Sande Mark Laks
Lauritz Mikkelsen 13. juli 6,5 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lauritz Mikkelsen 13. juli 6,5 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Ivar Gussiås 13. juli 6,0 Røthølen, Fale Flue Laks
Lars Flesvig 13. juli 1,2 Leangen Flue Svel
Ola A. Gikling 13. juli 4,5 Gikling elv Sluk Laks
Håkan Nohammar 13. juli 6,4 Breiåhølen Sluk Laks
Georg Rosen 13. juli 4,0 Beinbrekken Flue Laks
Roy Arne Jonsen 13. juli 5,0 Sjøllandstrømmen Mark Kludd c&r
Kåre Olav Stormoen 13. juli 4,5 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Leif Hoås 13. juli 10,3 Hoås elv Sluk Laks
Jonas Olsson 13. juli 8,0 Gikling elv Flue Laks
Jonas Olsson 13. juli 7,0 Gikling elv Flue Laks
John Hestnes 13. juli 4,5 Sone I Sluk Laks
Jørn Olav Fagerhaug 13. juli 3,4 Sone I Mark Laks
Ola Anders Leangen 13. juli 2,0 Sjøllandstrømmen Flue Svel
Reidar Strand 13. juli 5,4 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Lauritz Mikkelsen 12. juli 7,1 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lauritz Mikkelsen 12. juli 6,8 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lars Flesvig 12. juli 5,5 Leangen Flue Laks
Heine Nohammar 12. juli 1,8 Breiåhølen Sluk Svel
Håkan Nohammar 12. juli 11,0 Hovenøran Sluk Laks
Per Erik Karlsson 12. juli 4,2 Kongenshølen Flue Laks
Ola Almhjell 12. juli 6,0 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Ole Einar Wølner 12. juli 3,7 Sjøllandneset Sluk Laks
Kåre Olav Hofskelrud 12. juli 1,5 Sone I Mark Sjøørret c&r
Lars Flesvig 11. juli 4,2 Leangen Flue Laks
Lars Domaas 11. juli 2,2 Sone III Sluk Svel
Ola Anders Leangen 11. juli 6,0 Sande Flue Sjøørret c&r
Einar Mæhle 11. juli 2,2 Sjøllandmuren Tubeflue Svel
Per Erik Karlsson 11. juli 2,5 Langhølen Flue Svel
Christian Ekren 11. juli 4,8 Sone I Wobbler Laks
Einar Mæhle 11. juli 2,0 Sjøllandmuren Tubeflue Svel
Erik Smiseth 11. juli 6,5 Sone I Sluk Laks
Erik Smiseth 11. juli 3,5 Sone I Sluk Laks
Asbjørn Hansen 10. juli 7,5 Tøfte elv Sluk Laks
Asbjørn Hansen 10. juli 5,0 Tøfe elv Sluk Laks
Håkan Nohammar 10. juli 2,8 Hovenøran Sluk Svel
Ole Tøfte 10. juli 7,5 Leirhølen Sluk Laks
Ole Tøfte 10. juli 5,0 Tøftemuren Sluk Laks
Anders Drage 10. juli 4,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Asbjørn Hansen 9. juli 4,5 Tøfte elv Sluk Laks
Daniel Melin 9. juli 7,6 Hovenøran Flue Laks
Daniel Melin 9. juli 5,0 Hovenøran Sluk Laks
Jørn Olav Fagerhaug 9. juli 1,5 Sone I Mark Sjøørret c&r
Jørn Olav Fagerhaug 9. juli 1,5 Sone I Mark Sjøørret c&r
Terje Magne Engelund 9. juli 3,0 Sone I Flue Laks
Terje Magne Engelund 9. juli 1,5 Sone I Sluk Sjøørret c&r
Trond Bechsen 9. juli 4,0 Tvisthølen Flue Laks
Trond Bechsen 9. juli 1,5 Tvisthølen Flue Sjøørret c&r
Ole Tøfte 9. juli 4,5 Tøftemuren Sluk Laks
Per Erik Karlsson 9. juli 10,7 Langhølen Flue Laks
Kåre Olav Hofskelrud 9. juli 5,0 Tvisthølen Mark Sjøørret c&r
Bjørn Hyldbakk 9. juli 1,5 Litjhølen Flue Svel
Kjetil Løvik 8. juli 2,0 Fale Sluk Sjøørret c&r
Erik Kenzo Fiske 8. juli 1,6 Sone II Flue Svel
Viggo Nerland 8. juli 6,2 Tvisthølen Flue Laks
Jan Helge Hagen 8. juli 3,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Kåre Olav Hofskelrud 8. juli 4,8 Sone I Mark Laks
Joan Olinares 8. juli 5,5 Sone I Sluk Laks
Kurt Burger 8. juli 6,5 Sone III Sluk Laks
Lars Egil Sæther 8. juli 1,6 Sone I Flue Pukkellaks
Svein Gustad 8. juli 8,0 Gikling elv Flue Laks
Einar Mæhle 8. juli 6,0 Sjøllandmuren Tubeflue Laks
Jan Erik Kleven 8. juli 6,0 Sone I Sluk Laks
Ole Wisler 7. juli 7,8 Elverhøi Flue Laks
Ola A. Gikling 7. juli 5,5 Sone I Sluk Laks
Svein Gustad 7. juli 6,0 Gikling elv Flue Laks
Robert A. Rishaug 7. juli 6,1 Sone I Flue Laks
Leif Hoås 6. juli 8,7 Hoås elv Sluk Laks
Lars Falk 6. juli 8,1 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Georg Rosen 6. juli 4,2 Beinbrekken Flue Laks
Erik Almhjell 6. juli 4,7 Almhjell elv Sluk Laks
Otto Tunheim 5. juli 4,9 Fale Sluk Laks
Karsten Møller-Andersen 5. juli 9,2 Elverhøi Flue Laks
Ole Wisler 5. juli 8,8 Elverhøi Flue Laks
Reinert Edderlind 5. juli 6,2 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lars Falk 5. juli 5,6 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lars Falk 5. juli 5,0 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lars Peder Sylte 5. juli 6,5 Sande Flue Laks
Kåre Olav Stormoen 5. juli 3,5 Mettiøra Flue Laks
Svein Henriksen 5. juli 11,4 Kleivhølen Sluk Laks
Juerg Lutz 5. juli 5,5 Dollarsteinen Sluk Laks
Daniel Buschor 5. juli 2,7 Fale bru Sluk Svel
Karsten Møller-Andersen 4. juli 8,5 Elverhøi Flue Laks
Peter Johansen 4. juli 6,5 Elverhøi Flue Laks
Steen Mortensen 4. juli 6,8 Elverhøi Flue Laks
Malthe Wisler 4. juli 2,5 Elverhøi Flue Svel
Steen Mortensen 4. juli 6,0 Elverhøi Flue Laks
Erik Bråthen 4. juli 4,8 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Ola A. Gikling 4. juli 7,5 Gikling elv Sluk Laks
Ola A. Gikling 4. juli 16,0 Øvju Sluk Laks
Juerg Lutz 4. juli 5,0 Dollarsteinen Sluk Laks
Albert Gröber 4. juli 7,0 Horse Pool Sluk Laks
Edmund Kleiven 4. juli 8,5 Sande Sluk Laks
Anders Drage 4. juli 6,8 Sjøllandneset Sluk Laks
Peter Johansen 3. juli 6,5 Elverhøi Flue Laks
Lars Falk 3. juli 7,2 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Lars Falk 3. juli 5,2 Leirhølen, Røhjell Flue Laks
Ola A. Gikling 3. juli 6,6 Gikling elv Sluk Laks
Rune Torsmyr 3. juli 2,2 Sone III Sluk Svel
Moritz Dietrich-Troeltsch 3. juli 5,8 Beinbrekken Flue Laks
Per Ola Andersen 3. juli 2,4 Sjøllandstrømmen Sluk Svel
Petter Bjørnbakk 3. juli 4,1 Sjøllandneset Sluk Laks
Robert Castor 3. juli 8,5 Flatvad elv Sluk Laks
Ola Anders Leangen 3. juli 2,8 Sone I Sluk Svel
Ole Wisler 2. juli 6,0 Elverhøi Flue Laks
Malthe Wisler 2. juli 6,8 Elverhøi Flue Laks
Rolf Inge Bjerkeset 2. juli 5,0 Fale elv Flue Laks
Ole Johnny Jensen 2. juli 4,6 Fale elv Flue Laks
Ola A. Gikling 2. juli 5,3 Gikling elv Sluk Laks
Robert Castor 2. juli 4,0 Flatvad elv Flue Laks
Robert Castor 2. juli 8,0 Flatvad elv Sluk Laks
Britt Elin Drågen 2. juli 4,5 Sone I Sluk Laks
Rune Torsmyr 2. juli 7,8 Mettiøra Flue Laks
Ole Einar Wølner 2. juli 5,8 Sjøllandneset Sluk Laks
Terje Kristoffersen 1. juli 1,3 Sone I Mark Sjøørret c&r
Remi Haugen 1. juli 5,0 Brakkneset Sluk Laks
Rune Damstuen 30. juni 1,4 Sande Flue Pukkellaks
Philipp Kross 30. juni 9,8 Leangen Sluk Laks
Roger Engesvik 30. juni 2,0 Sone I Mark Svel
Geir Arve Rogstad 30. juni 7,2 Gikling elv Sluk Laks
Frank Wågsæther 29. juni 12,5 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Kåre Olav Hofskelrud 29. juni 3,2 Tvisthølen Mark Laks
Geir Arve Rogstad 29. juni 9,0 Øvju Sluk Laks
Anonym 29. juni 5,0 Gikling elv Sluk Laks
Lars Egil Sæther 29. juni 1,8 Blindjohølen Flue Svel
Rune Molstad 28. juni 2,2 Litjdalselva Mark Sjøørret
Erik Hunnes Sørlie 28. juni 3,5 Sone I Sluk

Laks

Jarle Molstad 28. juni 3,5 Kleivhølen Mark Sjøørret c & r
Arild Molstad Mogård 28. juni 10,5 Kleivhølen Flue Laks
Anonym 28. juni 5,0 Gikling elv Sluk Laks
Robert Rishaug 28. juni 5,1 Mettiøra Flue Laks
Asbjørn Hansen 28. juni 5,5 Tøfte elv Sluk Laks
Jarle Molstad 28. juni 9,0 Kleivhølen Mark Laks
Johnny Fjellhaug 28. juni 5,7 Kleivhølen Mark Laks
Guy Contremoulins 27. juni 11,2 Hovenøran Flue Laks
Guy Contremoulins 27. juni 6,0 Hovenøran Flue Laks
Stefan Josefsson 27. juni 5,6 Elverhøi Flue Laks
Leif Hoås 27. juni 4,7 Hoås elv Sluk Laks
Georg Rosen 27. juni 8,5 Knutslihølen Sluk Laks
Georg Rosen 27. juni 7,0 Knutslihølen Sluk Laks
Georg Rosen 27. juni 6,0 Snekkarhølen Flue Laks
Odd Sannerhaugen 27. juni 5,6 Mettiøra Flue Laks
Anonym 27. juni 10,5 Gikling elv Sluk Laks
Arne Wang 27. juni 7,0 Sone I Flue Laks
Anders Drage 27. juni 8,0 Sjøllandneset Sluk Laks
Robert Rishaug 27. juni 6,0 Litjhølen Flue Laks
Jarl Gjerde 27. juni 5,3 Postmestern Sluk Laks
Steinar Bruset 27. juni 4,8 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Anders Andersson 27. juni 5,8 Sone I Sluk Laks
Moritz Dietrich-Troeltsch 26. juni 5,5 Hovenøran Flue Laks
Jan Fællin 26. juni 8,0 Elverhøi Flue Laks
Ola A. Gikling 26. juni 7,2 Kleivhølen Sluk Laks
Ola A. Gikling 26. juni 6,8 Kleivhølen Sluk Laks
Ola A. Gikling 26. juni 5,4 Kleivhølen Sluk Laks
Jan Erik Kleven 26. juni 7,5 Sone I Sluk Laks
Arne Wang 26. juni 2,1 Sone I Flue Svel
Marvin Bjerkeseth 26. juni 5,5 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Anonym 26. juni 5,3 Gikling elv Sluk Laks
Svein Henriksen 26. juni 8,9 Sandebolken Sluk Laks
Remi Haugen 26. juni 4,5 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Christoph Hafner 25. juni 10,0 Hovenøran Flue Laks
Roger Rönnefors 25. juni 5,2 Elverhøi Flue Laks
Stefan Josefsson 25. juni 4,6 Elverhøi Flue 4,6
Per Lange 25. juni 5,5 Sone I Sluk Laks
Vegard Furu Øie 25. juni 4,5 Sone I Sluk Laks
Leif Hoås 25. juni 4,8 Hoås elv Sluk Laks
Erik Bråthen 25. juni 5,0 Sande Mark Laks
Geir Arve Rogstad 25. juni 7,0 Gikling elv Sluk Laks
Ole Einar Wølner 25. juni 15,3 Sjøllandneset Sluk Laks
Stein Inge Ødegård 25. juni 9,3 Sjøllandneset Sluk Laks
Ola A. Gikling 25. juni 5,8 Sone I Sluk Laks
Leif Solstad 25. juni 5,0 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Andreas Bender 24. juni 4,3 Hovenøran Flue Laks
Ola Sennefjord 24. juni 2,7 Elverhøi Flue Svel
Kjetil Løvik 24. juni 3,5 Fale elv Sluk Sjøørret c&r
Stein Inge Ødegård 24. juni 4,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Erik Bråthen 24. juni 7,6 Sande Mark Laks
Jan Arne Habostad 24. juni 3,5 Leangen Mark Laks
Ole Einar Wølner 24. juni 7,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Karl Henrik Karlsson 24. juni 6,8 Sone I Sluk Laks
Erik Smiseth 23. juni 1,8 Sone II Sluk Svel
Terje Bøie 23. juni 6,0 Litjhølen Mark Laks
Moritz Dietrich-Troeltsch 23. juni 6,0 Hovenøran Flue Laks
Ronny Nygaard 23. juni 8,0 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Asbjørn Hansen 22. juni 6,6 Tøfte elv Sluk Laks
Terje Bøie 22. juni 6,0 Litjhølen Mark Laks
Christoph Hafner 22. juni 10,0 Hovenøran Flue Laks
Ola A. Gikling 22. juni 12,0 Gikling elv Sluk Laks
Jostein Røe 22. juni 4,0 Sjøllandneset Sluk Laks
Ronny Nygaard 22. juni 2,0 Sone I Mark Svel
Jochen Fehlert 22. juni 8,0 Gunnarhølen Flue Laks
Jochen Fehlert 22. juni 7,2 Knutslihølen Flue Laks
Kåre O. Stormoen 22. juni 9,2 Sande Flue Laks
Steinar Drage 22. juni 9,1 Sjøllandneset Sluk Laks
Anders Drage 22. juni 8,3 Sjøllandneset Sluk Laks
Tomas Hagman 22. juni 7,0 Leirhølen Sluk Laks
Bjarne Jørgensen 22. juni 13,5 Litjhølen, Mæle Flue Laks
Ole Tøfte 22. juni 6,6 Tøftemuren Sluk Laks
Chris Helbach 22. juni 11,3 Hovenøran Flue Laks
Asbjørn Hansen 21. juni 12,0 Tøfte elv Sluk Laks
Asbjørn Hansen 21. juni 10,2 Tøfte elv Sluk Laks
Anthony Fitheubert 21. juni 6,8 Elverhøi Sluk Laks
Ola A. Gikling 21. juni 6,3 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Ola A. Gikling 21. juni 9,5 Gikling elv Sluk Laks
Ola A. Gikling 21. juni 8,0 Gikling elv Sluk Laks
Christoph Hafner 21. juni 8,2 Hovenøran Flue Laks
Ola A. Leangen 21. juli 8,8 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Ole Tøfte 21. juni 12,0 Tøftemuren Sluk Laks
Ole Tøfte 21. juni 10,2 Tøftemuren Sluk Laks
Paulo Staver 21. juni 5,6 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Andreas Mattsson 21. juni 2,0 Kiklingbrekkhølen Flue Sjøørret c&r
Ole Einar Wølner 21. juni 2,4 Sone I Sluk Svel
Leif Magne Solstad 21. juni 4,9 Sone I Sluk Laks
Kåre Brendryen 21. juni 5,9 Kleivhølen Sluk Laks
Jan Solstad 21. juni 10,4 Sone I Sluk Laks
Jan Solstad 21. juni 9,4 Sone I Sluk Laks
John Bridgeman 20. juni 5,5 Elverhøi Sluk Laks
Johnny Samuelsson 20. juni 5,5 Sande Flue Laks
Ola A. Gikling 20. juni 11,5 Gikling elv Sluk Laks
Ola A. Gikling 20. juni 8,4 Gikling elv Sluk Laks
Lars Tenmann 20. juni 1,0 Strømmen Mark Sjøørret c & r
Christoph Hafner 20. juni 5,5 Breiåhølen Flue Laks
Moritz Dietrich-Troeltsch 20. juni 8,0 Breiåhølen Flue Laks
Paulo Staver 20. juni 2,0 Kiklingbrekkhølen Flue Svel
Anders Andersson 20. juni 6,1 Sone I Sluk Laks
John Hestnes 20. juni 7,5 Kleivhølen Sluk Laks
Anders Drage 20 juni 9,4 Sjøllandneset Sluk Laks
Geir Atle Sørlie 20. juni 6,2 Sone III Sluk Laks
Geir Atle Sørlie 20. juni 5,8 Sone III Sluk Laks
Ronny Nygaard 20. juni 10,0 Mettiøra Flue Laks
Frode Breivik 20. juni 7,0 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Andreas Bender 20. juni 17,0 Hovenøran Flue Laks
Jan Solstad 19. juni 2,3 Sone I Sluk Svel
Robert Rishaug 19. juni 5,0 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Moritz Dietrich-Troeltsch 19. juni 8,0 Hovenøran Flue Laks
Erik Sjøland 19. juni 7,2 Sjøllandneset Sluk Laks
Erik Smiseth 19. juni 14,7 Sjøllandneset Sluk Laks
Ronny Nygaard 19. juni 10,5 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Christian Ekren 19. juni 5,7 Sjøllandstrømmen Wobbler Laks
Anonym 19. juni 7,0 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Jarl Gjerde 19. juni 9,5 Postmestern Sluk Laks
Kjell Fossum 19. juni 2,7 Sone I Flue Svel
Andreas Mattsson 19. juni 7,0 Tvisthølen Flue Laks
Leif Magne Solstad 19. juni 5,7 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Erik Smiseth 19. juni 5,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Erik Smiseth 19. juni 4,1 Sone III Sluk Laks
Asbjørn Hansen 18. juni 7,3 Tøfte elv Sluk Laks
Lars Tenmann 18. juni 6,5 Sunndal JFF Mark Laks
Ola Blakseth 18. juni 4,0 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Moritz Dietrich-Troeltsch 18. juni 3,5 Breiåhølen Flue Laks
Ronny Nygaard 18. juni 6,0 Sande Mark Kludd c&r
Ronny Nygaard 18. juni 6,5 Sande Mark Laks
Ronny Nygaard 18. juni 5,0 Sande Mark Laks
Ole Tøfte 18. juni 7,3 Lyshølen, Tøfte elv Sluk Laks
Åge Gryttingslien 18. juni 1,2 Litjhølen Mark Svel
Andreas Mattsson 18. juni 9,0 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Viggo Nerland 18. juni 15,2 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Anders Andersson 18. juni 3,1 Sande Sluk Laks
Svein Haugen 18. juni 10,7 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Anders Andersson 17. juni 5,3 Sande Sluk Laks
Alf Mæhle 17. juni 9,0 Mettiøra Sluk Laks
Jürgen Böttcher 17. juni 8,4 Nyhølen, Gikling Sluk Laks
Geir Atle Sørlie 17. juni 6,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Terje Nielsen 17. juni 9,7 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Petter Bjørnbakk 17. juni 7,7 Sone I Sluk Laks
Magne Lien 17. juni 3,8 Sone I Sluk Laks
Ole Wisler 16. juni 8,0 Elverhøi Flue Laks
Leif Hoås 16. juni 5,2 Hoås elv Sluk Laks
Andreas Bender 16. juni 4,9 Hovenøran Flue Laks
Janne Johansson 16. juni 8,8 Breiåhølen Flue Laks
Tomas Andersson 16. juni 6,0 Hovenøran Flue Laks
Erik Sjøland 16. juni 6,0 Sjøllandneset Sluk Laks
Terje Nielsen 16. juni 6,3 Kiklingbrekkhølen Flue Laks
Viggo Nerland 16. juni 5,7 Sjøllandneset Sluk Laks
Christian Ekren 16. juni 7,1 Sjøllandstrømmen Wobbler Laks
Jan Solstad 16. juni 9,2 Postmestern Sluk Laks
Kristian Snipen 16. juni 13,0 Tvisthølen Sluk Laks
Ole E. Wølner 16. juni 4,7 Sjøllandneset Sluk Laks
Rune Torsmyr 16. juni 4,8 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Bjørn Hyldbakk 16. juni 6,2 Litjhølen Flue Laks
Robert Rishaug 16. juni 5,0 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Erik Smiseth 16. juni 5,4 Sjøllandneset Sluk Laks
Janne Johansson 15. juni 8,2 Breiåhølen Flue Laks
Tomas Andersson 15. juni 11,0 Breiåhølen Flue Laks
Kåre O. Stormoen 15. juni 8,5 Sande Flue Laks
Simen Uhlen 15. juni 5,2 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Jan Helge Hagen 15. juni 4,4 Litjhølen Sluk Laks
Tor Jacobsen 15. juni 2,7 Sjøllandstrømmen Flue Svel
Einar Mæhle 15. juni 11,0 Litjhølen, Mæle Sluk Laks
Einar Mæhle 15. juni 10,0 Litjhølen, Mæle Sluk Laks
Einar Mæhle 15. juni 8,5 Kleivhølen Sluk Laks
Jan Helge Hagen 15. juni 6,2 Sjøllandneset Sluk Laks
Lars Peder Sylte 15. juni 5,2 Sone II Flue Laks
Søren Celinder 14. juni 8,0 Elverhøi Flue Laks
Ola Blakseth 14. juni 9,5 Sone I Flue Laks
Simen Uhlen 14. juni 7,0 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Kristian Snipen 14. juni 4,2 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Stian Kalset 14. juni 3,0 Sande Flue Laks
Geir Atle Sørlie 14. juni 10,3 Sone I Sluk Laks
Jan Erik Neergaard 14. juni 16,5 Sjøllandneset Sluk Laks
Roger Engesvik 14. juni 3,9 Torva Mark Laks
Geir Roger Høiberg 14. juni 3,2 Torva Mark Laks
Kurt Lorenz 13. juni 6,5 Elverhøi Flue Laks
Kurt Lorenz 13. juni 5,0 Elverhøi Flue Laks
Gøran Andersson 13. juni 11,2 Nedre Teinøra Flue Laks
Robert Rishaug 13. juni 7,0 Sone I Flue Laks
Simen Uhlen 13. juni 5,0 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Viggo Nerland 13. juni 4,8 Sjøllandstrømmen Sluk Laks
Ola Blakseth 13. juni 10,0 Sone I Flue Laks
Trond Bechsen 13. juni 9,4 Tvisthølen Flue Laks
Lars Peder Sylte 13. juni 8,3 Sjøllandstrømmen Flue Laks
Einar Mæhle 13. juni 5,0 Kleivhølen Sluk Laks
Ole Einar Wølner 13. juni 6,5 Tvisthølen Sluk Laks
Leif Solstad 13. juni 10,6 Sjøllandstrømmen Mark Laks
Erik Smiseth 13. juni 10,4 Sone II Sluk Laks
Gøran Andersson 12. juni 5,0 Hovenøran Flue Laks
Lars Åberg 12. juni 5,9 Breiåhølen Flue Laks
Leif Hoås 12. juni 7,0 Hoås elv Sluk Laks
Christian Ekren 12. juni 12,1 Sjøllandstrømmen Wobbler Laks
Guy Contremoulins 11. juni 9,0 Elverhøi Flue Laks
Ole Wisler 11. juni 10,0 Elverhøi Flue Laks
Gøran Andersson 11. juni 8,0 Hovenøran Flue Laks
Janne Johansson 11. juni 6,0 Nedre Teinøra Flue Laks
Jari Rydberg 11. juni 13,0 Hovenøran Flue Laks
Mads Nedergaard 10. juni 8,0 Elverhøi Flue Laks
Leif Hoås 10. juni 7,8 Hoås elv Sluk Laks
Erik Bråthen 10. juni 10,2 Sone I Mark Laks
Ola A. Gikling 10. juni 7,5 Sande Sluk Laks
Svein Henriksen 10. juni 7,5 Sandebolken Sluk Laks
Erik Smiseth 10. juni 7,0 Sone III Sluk Laks
Geir Atle Sørlie 10. juni 8,0 Sjøllandneset Sluk Laks
Mads Nedergaard 8. juni 9,8 Elverhøi Flue Laks
Erik Bråthen 7. juni 4,8 Sone I Mark Laks
Anders Andersson 7. juni 8,8 Sande Sluk Laks
Anonym 7. juni 1,1 Sjøllandstrømmen Sluk Svel
Kjell Fossum 6. juni 10,4 Strømmen Flue Laks
Mads Nedergaard 5. juni 7,9 Elverhøi Flue Laks
Thomas Brandt 5. juni 5,0 Elverhøi Flue Laks
Leif Hoås 5. juni 7,7 Hoås elv Sluk Laks
Ivar Magne Tverfjell 4. juni 7,0 Fale Flue Laks
Leif Hoås 4. juni 8,6 Hoås elv Sluk Laks
Jascha Gerwins 3. juni 1,5 Strømmen Sluk Sjøørret c&r
Thomas Brandt 3. juni 7,5 Elverhøi Flue Laks
Anders Østengen 3. juni 9,6 Snekkarhølen Flue Laks
Ola A. Gikling 3. juni 9,5 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Svein Haugen 3. juni 10,3 Sone I Sluk Laks
Randulf Tverfjell 2. juni 1,0 Fale Flue Sjøørret c&r
Rainer Kramer 2. juni 9,7 Knutslihølen Sluk Laks
Ola A. Gikling 2. juni 12,5 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Rune Marki 2. juni 8,6 Hovenøran Flue Laks
Rune Marki 2. juni 9,9 Nedre Teinøra Flue Laks
Tor Jacobsen 2. juni 7,3 Kleivhølen Flue Laks
Ola A. Gikling 2. juni 9,5 Kleivhølen Sluk Laks
Jan Erik Kleven 2. juni 10,0 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Jan Erik Kleven 2. juni 8,2 Kiklingbrekkhølen Sluk Laks
Jan Solstad 2. juni 4,3 Sandebolken Sluk Laks
Henrik Tønnum 1. juni 9,5 Elverhøi Flue Laks
Thomas Bjerre 1. juni 10,0 Elverhøi Flue Laks
Anonym 1. juni 0,9 Sone 1 Sluk Svel
Ole E. Wølner 1. juni 7,4 Tvisthølen Sluk Laks
Anders Andersson 1. juni 6,9 Sjøllandstrømmen Sluk Laks

Artikkeltags