Kristin Sørheim er på førsteplass på fylkeslista til Sp

KRISTIN SØRHEIM: Førstekandidat for Møre og Romsdal Sp .ARKIVFOTO

KRISTIN SØRHEIM: Førstekandidat for Møre og Romsdal Sp .ARKIVFOTO

Kristin Sørheim ble enstemmig vedtatt med stor applaus.

DEL

Kristin Sørheim fra Tingvoll er Senterpartiets fylkesordførerkandidat ved neste valg.

Ingrid Waagen fra Tingvoll er på 12. plass på lista.

Halvard Hagen fra Sunndal er på 24. plass.

Oddveig Gikling Bjørnå, Sunndal er på 35. plass.

- Vi har et sterkt lag på topp, der alle har store ambisjoner om å gjøre et godt valgår for Senterpartiet, forteller Isabelle Orvik, fylkessekretær i Møre og Romsdal Senterparti.

Hele lista er som følger

  1. Kristin Sørheim, Tingvoll
  2. Geir Inge Lien, Vestnes
  3. Jan Ove Tryggestad, Stranda
  4. Marit Nerås Krogsæter, Haram / SUL
  5. Ingunn Golmen, Aure
  6. Per Ivar Lied, Ørsta
  7. Tove Henøen, Fræna
  8. Henrik Stensønes, Kristiansund
  9. Bernt Venås, Surnadal
  10. Vebjørn Krogsæter, Haram
  11. Odd Helge Gangstad, Midsund
  12. Ingrid Waagen, Tingvoll
  13. Lisa Mari Breivik Andersen, Ulstein
  14. Gerda Tolaas, Molde
  15. Odd Jostein Drotninghaug
  16. Kirsti Dale, Ålesund
  17. Eldar Engelund, Hornindal
  18. Knut Sjømæling, Gjemnes
  19. Magnhild Vik, Rauma
  20. Sondre Ormset, Surnadal/ SUL
  21. Maritta B. Ohrstrand, Kristiansund
  22. Odd Harald Sundal, Volda
  23. Janet Roelofs, Ørskog
  24. Halvard Hagen, Sunndal
  25. Elin Wasmuth Hansen, Kristiansund
  26. Arve Moe, Smøla
  27. Heidi Løklingholm, Aukra
  28. Tollak Kaldheim, Volda /SUL
  29. Liv Norunn Langeland Runde, Ålesund
  30. Rolf Arne Hamre, Molde
  31. Bengt G. Erikson, Kristiansund
  32. Torbjørn Jakobsen, Kristiansund
  33. Kristian Onsøyen, Aukra
  34. Ola Perry Saure, Ørsta
  35. Oddveig Gikling Bjørnå, Sunndal
  36. Ingrid Krogsæter, Volda/ SUL
  37. Frank Roy Moltu, Herøy
  38. Per Magnus Berdal, Norddal
  39. Kjersti Hjelle, Stordal
  40. Alexander Raudøy, Molde / SUL
  41. Hans Marius Strømmegjerde, Sykkylven/ SUL
  42. Andrine Gamborg Frey, Kristiansund/ SUL
  43. Markus Farstad Andersen, Molde / SUL
  44. Ann Kristin Sørvik, Averøy
  45. Ola Bendik Nilsen, Aure
  46. Olav Myklebust, Sande



Artikkeltags