Kommunevalglistene 2019 i Sunndal

Åtte politiske partier stiller med valgliste i Sunndal, blant dem nykommeren MDG. De stemmeberettigede i Sunndal kan velge mellom 132 navn til høstens kommunevalg.

DEL

Arbeiderpartiet

1. Ståle Refstie

2. Lusie Gjersvoll

3. Anisa Ali Aden

4. Khaled Altawil

5. Ole Anders Andreassen

6. Anne Darleen Breisnes

7. Hilde Furre

8. Ole Furu

9. Eirin Andersen Gravem

10. Frode Gravem

11. Edgar Normann Gundersen

12. Bjørg Anne Hafsås

13. Linda Hagen

14. Anders Johnsen

15. Anne Grethe Kjelstad

16. Helge Kristiansen

17. Arve Meisal

18. Jonny Meland

19. Roar Mellemseter

20. Roald Negård

21. Svenn Åge Reiten

22. Linn Rødseth

23. Bjørn Røkkum

24. Jon Kristian Schnell

25. Janne Merete Rimstad Seljebø

26. Jorunn Anne Solheim

27. May Jorid Strand

28. Svein Sæterbø

29. Wenche Søyseth

30. Unni Cecilie Tørset

31. Malene Aaram Vike

Fremskrittspartiet

1. Stig Rune Andreassen

2. Ann-Karin Sæter

3. Lill-Elin Vangen

4. Åge Fossum

5. Reidar Strand

6. Rita Bratteng Olufsen

7. Odd Egil Vangen

8. Mats Fossum

9. Bjørn Moxnes

10. Richard Ulvatne

11. Kjell Arne Nerland

12. Leda Moxnes

13. Tone Ekren

14. Erling Rød

Høyre

1. Arild Håkonsen

2. Asbjørn Tronsgård

3. Tone Hustad

4. Svein Anders Grimstad

5. Anne Grete Fostervoll Lie

6. Even Tørset

7. Thomas Kjørnes

8. Truls Lie

9. Endre Nisja

10. Ingrid Bakk

11. Knut Solbu

Kristelig Folkeparti

1. Andreas Gjerde Ulvund

2. Ingunn Karijord

3. Per-Ådne Bergfjord

4. Solgun Rødset Veddeng

5. Gry Irene Vassli

6. Ingrid Steinland

7. Asbjørn Innerdal

8. Gunlaug Hals Bræin

9. Liv Ditlefsen

10. Arne Drøpping

Miljøpartiet De Grønne

1. Germain Schmid

2. Stian Froestad

3. Anne Britt Malvik

4. Gideon Steinberg

5. Svein Riise

6. Irene Uniq

7. Nils Uniq

8. Tuva Vaage Brådalen

9. Ola Almhjell

Senterpartiet

1. Jørgen Inge Singsdal

2. Oddveig Bjørnå-Gikling

3. Einar Mo

4. Gunn Marit Musgjerd

5. Halvard G. Hagen

6. Sigrid Lillebråten

7. Arne Reiten

8. Liv Berit Gikling

9. Anveig Bjordal Halkjelsvik

10. Kari Marie Jenstad

11. Abdullah Omer Mohammed

12. Terje Magne Refstie

13. Endre Seljebø

14. Ingeborg Singsdal

15. Turid Stave

16. Lars Peder Stave

17. Rita Storslett

18. Nils Ulvund

19. Marie Walseth

20. Anders Øverås

Sosialistisk Venstreparti

1. Erling Outzen

2. Line Karin Smisetfoss

3. Torgeir Reiten

4. Eli Smisetfoss

5. Tine Torsmyr

6. Oskar Moen

7. Una Kristin Ødegård

8. Andreas Outzen

9. Marte Ødegaard Haugen

10. Ingar Langli

11. Edel Hoem

12. Bjørn Røssing

13. Anne Berit Jordal

14. Per Ole Bratset

15. Anne-Mari Sæther

16. Trine Indrebø

17. Jo Inge Nes

18. Bodil Indrebø

19. Ingeborg Sæther

20. Jonas Bjørnson Koksvik

21. Hege Torsmyr

Venstre

1. Siri Sande

2. Steinar Husby

3. Maja Solli

4.Tove Hundseth

5. Mildrid Solli

6. Siri Siglevik Kittelsen

7. Elfrid Sundquist

8. Grace Aarøen

9. Jon Ivar Evjent

10. Eva Gikling

11. Ingny Hagen

12. Trond Hansen Riise

13. Turid Aarflot

14. Per Steinar Husby

15. Kari Kittelsen

Artikkeltags