Kommunevalglistene 2019 i Tingvoll

Sju politiske partier stiller med valgliste i Tingvoll. Til sammen 114 personer utgjør listene til høstens kommunevalg.

DEL

Arbeiderpartiet

1. Milly Bente Nørsett

2. Jan-Harald Rolland

3. Mosse Behre Asefaha

4. Eva Betten

5. John-Georg Brandtzæg

6. Grethe Helen Gjengstø

7. Erna Marie Groven

8. Helge Haltstrand

9. Ronny Harsvik

10. Sonni Stølan Heggli

11. Synnøve Nes

12. Eilif Olden

13. Jens Peter Olsen

14. Nina Vågen Roaldset

15. Juliane Gneist

16. Anders Sponås

17. Henry Olav Tangmo

18. Elisabeth Korsrud Olset

19. Ragnhild Vikan

Fremskrittspartiet

1. Roger Bach

2. Lise Almskår Aasgård

3. Gunnar Skuggevik

4. Ronny Iversen

5. Tor Finnset

6. Tommy Aleksander Waagen

7. Anne Grete Øydegard

8. Knut Edin Einset

9. Terje Holen

10. Terje Hoem

11. Gunnstein Frøseth

12. Magne Vangen

Høyre

1. Inger Helene Hagen Sira

2. Per Magne Waagen

3. Elin Kværnø Kvisvik

4. Rolf Magnar Ruste

5. Maiken Kristiansen

6. Monica Rønningshaug

7. Ivan Anders Brevig

8. Stine Skar Bulling

9. Robin Waagen

10. Tove Husby

11. Dagfinn Aasen

12. Andreas Johan Schilbred

13. Kristen Bøifot

14. Gunnar Dagfinn Kjærvik

15. Gudmund Ole Vatn

16. Eirik Oterholm

Kristelig Folkeparti

1. Gunnar Waagen

2. Hilde Lofstad Reitan

3. Arne Magnus Aasen

4. Solrun Hafsås

5. Reidar Gullikstad Hagen

6. Guro Fjellengen Røttingsnes

7. Audun Sæbø

8. Ghrmay Hailu Gebreyesus

9. Tormod Bastian Meisingset

10. Henny Marit Turøy

11. Tor Eivind Folden

12. Soodabe Sarkhell

13. Anders Ivar Saltbones

14. Kari Kristin Folden

15. Suzi Kehase Yefter

16. Matias Instefjord Reitan

17. Inger Johanne Røskar

18. Hamide Kajolli

Miljøpartiet De Grønne

1. Geir Gaarder

2. Benjamin Bro-Jørgensen

3. Bente Oddny Sørvik

4. Grete Lene Serekstad

5. Irja Frydenlund

6. Karen Hamarheim

7. Erlend Storset

8. Mads Hammer Strand

9. Marianne Nystad

10. Mark Huber

11. Anna de Boer

12. Ingvar Kvande

13. Joshua Cabell

14. Kristin Wangen

15. Trond Eri

Senterpartiet

1. Ingrid Waagen

2. Jens Kristian Eikrem

3. Unni Grinde

4. Nils Fløystad

5. Unn Catodotter Fyllingsnes

6. Hanne Boksasp Bryn

7. Peder Orø Skar

8. Ivar Jonas Nørbech

9. Gunn Kari Hakstad Røv

10. Tomas Knudsen Eikrem

11. John Ola Ulset

12. Rannveig Eikrem Jensen

13. Christian Koksvik

14. Vidar Aasen

15. Trond Arild F. Røttingsnes

16. Lars Romundstad

17. Marit Gravem Stølen

18. Gunn Eva Vatn

19. Ole Andre Bævre

20. Gunn Settemsdal

21. Åsmund Ormset

Venstre

1. Jon N. Eikrem

2. Bente Jensen Røskar

3. Roar Koksvik

4. Monica Almskår Heggset

5. Lars Vatten

6. Mathea Grøtta í Puntabyrgi

7. Gunnar Aasen

8. Anne Helen Sørvik Solem

9. Jan Ivar Aanes

10. Oddbjørg Eikrem

11. Tone Muruvik Hagen

12. Johan Solem

13. Erik Hagen

Artikkeltags